gdzie rosło zboże i nie tylko

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7924
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Danusiu , czy szydełkowanie skończone? Nie ogarnia Cię już przypadkiem szaleństwo (przed)wiosennych zakupów? :lol:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Elzbieta M pisze:Danusiu , czy szydełkowanie skończone? Nie ogarnia Cię już przypadkiem szaleństwo (przed)wiosennych zakupów? :lol:
Elu, szaleństwo zakupowe mam za sobą, tak mi się na razie wydaje :zdziwko: Zdążyłam złożyć już kilka zamówień :) . Czekam co z tego dostanę :niepewny: A teraz mam szaleństwo szydełkowe. Skończyłam jedną drobinę a zaczęłam drugą. Chyba chcę wyrobić wszystkie stare nici :hyhy: Znowu nasypało śniegu więc muszę grzecznie siedzieć na pupie. :lol:
A na pocieszenie "domowy" ogródek.
Załączniki
091.jpg
074.jpg
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Danusiu piękne hiacynty ;) , jak już chce się wiosny , bo przy tej brzydkiej pogodzie różne choróbska się czepiają mnie :evil:
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Post autor: Nutka »

Danusiu Domowy ogródeczek śliczny :-D Dobrze jest mieć się czym pocieszyć, zanim wiosna zawita na dobre na dworze ;-) A co do "zajęcia czymś rąk", to szkoda że ja nie potrafię szydełkować. Zostaje mi na szczęście klawiatura komputera :mrgreen:
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
marylka966
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 2010-04-17, 19:53

Post autor: marylka966 »

Uroki wiosny na parapecie - uroczo .Jest na co popatrzeć w te mrozne dni i nacieszyć się zapachem .U mnie też wiosna na parapecie . ;-)

Pozdrawiam ciepło . :-D
muszu852
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 35
Rejestracja: 2010-06-06, 22:05

Post autor: muszu852 »

Witam i u Ciebie... widzę, że ukazujesz już wiosnę a to jest naprawdę oczekiwany widok...
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Witam wszystkich odwiedzających :mrgreen: Niestety jeszcze za oknem zima. Dzisiaj już świeciło słoneczko i śnieg się topił ale jeszcze nie wystarczająco, żeby pracować w ogrodzie. A już bardzo się tego chce :D Czekam na wiosnę coraz bardziej niecierpliwie :znudzony:
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Danusiu kiedy jedziesz do wnuczek :?: Bo jak przyjdzie wiosna a Ciebie nie będzie :|
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

edulkot pisze:Danusiu kiedy jedziesz do wnuczek :?: Bo jak przyjdzie wiosna a Ciebie nie będzie :|
Maju, planuję w maju :-D kładę wszystko na jedną kartę. Mam nadzieję, że wszystkie zamówione roślinki dotrą do tego czasu :)
azalia74
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 54
Rejestracja: 2011-02-23, 19:36

Post autor: azalia74 »

Danusiu,dziękuję za zaproszenie.Oglądając twój piękny i ogromny ogród zdaję sobie sprawę jak wiele pracy i serca musisz w niego wkładać, ale widzę że naprawdę warto.
Gratuluję i pozdrawiam. :-D
ala
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Alu, cieszę się, że podoba Ci się mój ogród. Jeszcze dużo pracy przede mną ale już to co zrobiłam sprawia radość i zadowolenie :lol: Ale w ogrodzie chyba nigdy nie widać końca pracy. :hyhy:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7924
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Danka pisze: Maju, planuję w maju :-D kładę wszystko na jedną kartę. Mam nadzieję, że wszystkie zamówione roślinki dotrą do tego czasu :)
Danusiu , nie tylko dotrą , ale pewnie i posadzić zdążysz. Na długo jedziesz? ( a raczej lecisz :lol: )
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Elzbieta M pisze:
Danka pisze: Maju, planuję w maju :-D kładę wszystko na jedną kartę. Mam nadzieję, że wszystkie zamówione roślinki dotrą do tego czasu :)
Danusiu , nie tylko dotrą , ale pewnie i posadzić zdążysz. Na długo jedziesz? ( a raczej lecisz :lol: )
Elu jadę i lecę, na cały miesiąc, żeby się nacieszyć. Mam nadzieję, że przez ten miesiąc ogród nie zamieni się w chwastowisko. W tym czasie należy jak najwięcej zrobić w ogrodzie ;-) Ale chociaż w tym roku zobaczę jak zakwitną wiosenne cebule, bo dość dużo ich nasadziłam :lol: Mam nadzieję, że także zakwitną "angielskie" narcyzy :rotfl: Bo u córki już szykują się do kwitnięcia :shock:
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Maj - czerwiec to okres kiedy rośnie wszystko bardzo szybko, chwasty też, no ale to przecież wnusie i bardzo się za nimi stęskniłaś. :D
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 403
Rejestracja: 2009-05-10, 17:41

Post autor: Joasia »

Dla takiej prawdziwej Pasjonatki chwasty nie sa straszne. Nawet to przyjemnosc, wyrwac te wszystkie chwasciory i patrzeć pozniej na roślinki, które sie za to odwdzięcza.
Zablokowany