A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edyta1203
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 586
Rejestracja: 2014-03-09, 20:58

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Edyta1203 »

Dlaczego nikt do mnie nie zagląda :-( :-( :-( ??? Już mnie macie dość????.....chyba wszyscy w ogrodach ostatnio siedzą bo pogoda dobra do pracy. Ja praktycznie codziennie do wieczora a potem domem trzeba się zająć i domownikami - jak się zaczyna sezon ogrodowy to mało mnie widują. Pozdrawiam wszystkich pracusiów ogrodników.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Edyta
A oto mój mały ogródek przy szeregówce- zapraszam
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Danka »

Edytko już zaglądnęłam do twojego ogrodu. Faktycznie miałaś co sadzić :mrgreen: Pytam o różowego pigwowca. Znasz nazwę, bo ja parę minut temu także zamówiłam różowego- Pink Trial. A pierisa posadziłabym jednak do ziemi, bo bardzo duży okaz. I obawiam się, że odchoruje tak radykalną zmianę ;-)
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: malina »

W tej chwili zeszłam ze skalniaka,trochę go odnawiam,pierwsze co zrobiłam -przeglądam i zaglądam co kto nowego wpisał, Edytko najpierw wpadłam do Ciebie,a póżniej do Danusi,pozdrawiam :lol: :lol: Halina
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Zenia »

Edyta1203 pisze:Dlaczego nikt do mnie nie zagląda :-( :-( :-( ??? Już mnie macie dość????....
Zaglądam do tych co i do mnie zaglądają. :P :P . A tak na poważnie, miałam dziś odpoczywać ..popijać kawkę i leniuchować. :lol: . No nie potrafię, przesadziłam dziś właśnie pigwowca. Biedak był trochę zapomniany i zaniedbany. :roll: i wiele,, wiele innych. ;)
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Edyta1203
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 586
Rejestracja: 2014-03-09, 20:58

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Edyta1203 »

Danka pisze:Edytko już zaglądnęłam do twojego ogrodu. Faktycznie miałaś co sadzić :mrgreen: Pytam o różowego pigwowca. Znasz nazwę, bo ja parę minut temu także zamówiłam różowego- Pink Trial. A pierisa posadziłabym jednak do ziemi, bo bardzo duży okaz. I obawiam się, że odchoruje tak radykalną zmianę ;-)
A jednak zaglądacie - hura :-) . Danusiu: co do różowego pigwowca to ja kupiłam Sargentii , Pink Lady i Cameo - ma mieć łososiowe kwiatki. Na zdjęciach już widać, gdzie je powsadzałam. Mam nadzieję, że im będzie dobrze w tych miejscach, bo jest dużo słońca. Dzięki za odwiedziny :-) :-) :-) i życzę przyjemnego wsadzania i przesadzania.

-- Ostatnio dodano 2014-04-07, 11:00 --

Witaj Zeniu. Ja też nie potrafię usiąść i leniuchować tylko zawsze coś sobie do roboty w ogrodzie znajdę :-) ...taka widać nasza natura. Zaraz zaglądnę co tam porobiłaś u Siebie i idę do swojego ogródka bo ociepliło się, słoneczko wyszło i aż chce się robić. Jak skończę wsadzać wszystkie rośliny to pokażę Wam. Lecę do Ciebie. Pa
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Edyta
A oto mój mały ogródek przy szeregówce- zapraszam
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Iga51 »

Witaj Edytko. Chętnie do Ciebie zaglądamy, bo masz uroczy ogródek. Czasem nawet jak nic nie napiszemy, to i tak na bieżąco czytamy, co tam nowego zrobiłaś. Mnie się bardzo podobają Twoje donice i kompozycje doniczkowe. A w ogóle to masz bardzo ładnie, kolorowo i czyściutko. I to mi się najbardziej podoba. Ja nie wiem jak sobie poradzę z pieleniem u siebie. Nie dość, że duży teren, to i kolana już nie te. A zawsze robię to na kolanach, bo haczką czy motyczką to nie za bardzo mi wychodzi.
Awatar użytkownika
Edyta1203
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 586
Rejestracja: 2014-03-09, 20:58

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Edyta1203 »

Nowa jestem Iguś więc jeszcze nieogarnięta w Waszym pisaniu i zaglądaniu do innych ogrodów. Cieszę się jednak jak jest jakiś odzew bo tak to się wydaje, że piszę sama do siebie - a nie jestem fiksum-dyrdum jeszcze :lol: :lol: :lol: . Dzięki wszystkim jeszcze raz za wizytę u mnie i pozdrawiam.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Edyta
A oto mój mały ogródek przy szeregówce- zapraszam
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Zenia »

Edyta1203 pisze: Jak skończę wsadzać wszystkie rośliny to pokażę Wam.
Edytko..pewnie bardzo dużo tego wsadzania było. Zaglądam a tu zdjęć nie ma. :lol: Zajrzę jutro...przyjemnej pracy. :D
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Edyta1203
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 586
Rejestracja: 2014-03-09, 20:58

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Edyta1203 »

Zeniu. Ja tego wsadzania to na jeden dzień mam i bym się uwinęła gdybym tylko była pewna, że w tym miejscu będzie dobrze rosło. Niestety trochę zmieniłam koncepcję i dlatego tak schodzi z tym wsadzaniem. Mam nadzieję, że jak w środę będzie ładnie to skończę wreszcie. :-) :-) :-) Pozdrawiam Was serdecznie.
P.S. część roślin już wsadziłam Zeniu są na 3 stronie tam sprawdź :-)
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Edyta
A oto mój mały ogródek przy szeregówce- zapraszam
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7922
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Elzbieta M »

Edyta1203 pisze:Cieszę się jednak jak jest jakiś odzew bo tak to się wydaje, że piszę sama do siebie - a nie jestem fiksum-dyrdum jeszcze :lol: :lol: :lol: . Dzięki wszystkim jeszcze raz za wizytę u mnie i pozdrawiam.
Zaglądamy Edytko , zaglądamy , nie piszesz sama dla siebie.
Zyczę pogody do środy , abys wszystko zdążyła posadzić , ale...deszcz zapowiadają ... :-(
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Zenia »

Edytko...mam nadzieję że wymyślisz fajną koncepcję dla swoich roślinek. :D . Skoro Ela zapowiada deszcz dobrze by było wsadzić roślinki przed deszczem. ;) . U mnie dziś tylko silnie powiało, chmury czarne postraszyły i przeszły a ja w konewkach nosiłam wodę. Może niepotrzebnie bo w nocy popada. :hyhy:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Kawusia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 241
Rejestracja: 2012-02-28, 14:52

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Kawusia »

Witaj, Twój ogródek wspaniale się prezentuje. Nowe nabytki na pewno ucieszą oczy Wasze (domowników) i nasze forumowiczów. Patrzę i "zazdraszczam" wyrywając skrawki gruntu tubylczej przyrodzie. U Ciebie to już prawie samo upiększanie :mrgreen: Aż się nie chce wierzyć, że to ogródek przy domku szeregowym, osiągnęłaś wspaniałe efekty.
Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe. Pozdrawiam Ewa i zapraszam na moje zielone tereny
Moje królestwo, przeniesione do obłędnego miejsca ;)
Awatar użytkownika
elza
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-09-25, 22:40

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: elza »

Edytko, nie martw się,że nikt nie zagląda. Teraz jest czas na wielkie prace ogrodowe to i my mamy mało czasu na pisanie itp. Wiosna zawsze pracowita.Jak widzisz wszyscy szaleją po sklepach wysypując "dziengi' z portfela a potem sadzą to wszystko w ogrodach.Czasem już sił nie starcza na siedzenie przed kompem.Jeszcze jak ktoś ma ogród koło domu jak ty, to inaczej,ale jak trzeba się spakować i dojechać a potem wrócić to już czasu nic nie zostaje. Ja w niedzielę się tak narobiłam na działce,że coś sobie musiałam w klatce piersiowej nadwyrężyć.Ból nie do zniesienia przez dwa pierwsze dni.Jeszcze dziś mnie boli,ale już mogę się schylać,więc chyba dam radę popracować na działce w weekend.
Pozdrawiam cię cieplutko.
Eliza - Działka to moje życie
Działka Elizy po harówce
Awatar użytkownika
Edyta1203
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 586
Rejestracja: 2014-03-09, 20:58

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Edyta1203 »

Kawusiu. Fajnie, że podoba Ci się mój malutki ogródek. Można go porównać wielkością do działek ogrodniczych i rzeczywiście zostało mi w sumie upiększanie. Polega ono na przesadzaniu roślin z miejsca na miejsce oraz dosadzaniu nowych gdy coś zmarniało. Jak mi coś urośnie za duże niż chciałam to oddaje koleżankom do większych ogrodów a ja kupuję coś nowego w rozmiarze mini.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Edyta
A oto mój mały ogródek przy szeregówce- zapraszam
Awatar użytkownika
Edyta1203
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 586
Rejestracja: 2014-03-09, 20:58

Re: A oto mój mały ogródek przy szeregówce-zapraszam

Post autor: Edyta1203 »

Elizo!!! Oczywiście masz rację :padam: . Ja też jestem teraz zajęta wsadzaniem moich zakupionych roślinek.

Dziś np. całe popołudnie od obiadu spędziłam na dokańczaniu zmian i nasadzeń. Chcę też zrobić zaciszne miejsce dla jeża. Już wybrałam je ale muszę mu domek zrobić ze skrzynki po jabłkach i obsypać gałązkami i liśćmi. Mam nadzieję jakiegoś złapać, bo chodzą tu u mnie na osiedlu domków po ulicach wieczorerm. Może mu się u mnie spodoba :oczami: - mam nadzieję. Mam też zamiar kupić magnolię Yelow Rivers podoba mi się bardzo. Narobiłam się dziś po kokardy aż mnie plecy bolą. Chyba się przerobiłam :-( , ale jestem z siebie i swojej roboty zadowolona. Jutro zrobię zdjęcia i pokażę Wam. Pozdrawiam wszystkich zarobionych ogrodników. Udanego wypoczynku niedzielnego życzę. Edyta
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Edyta
A oto mój mały ogródek przy szeregówce- zapraszam
ODPOWIEDZ