Re: ogród wokół domu

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Wiki
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 815
Rejestracja: 2017-05-12, 16:56

Re: ogród wokół domu

Post autor: Wiki »

:)

Też bym chętnie popracowała w ogródku, ale nie mogę. Wszystko stoi odłogiem.:(
Bardzo ładną masz kolekcję dalii.
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: ogród wokół domu

Post autor: Sylwia,Gosia »

Mam nadzieje ,że miło spędziłaś święta , oby Nowy Rok był dla Ciebie i Twoich najbliższych pomyślny ! :)


Janinko , ja bez słodyczy i ciasta nie potrafię żyć , ale tak byłam zapracowana i zalatana przed świętami , że schudłam i dopiero w drugi dzień świąt odzyskałam trochę apetyt i coś skubnęłam :lol: . Niestety ,pewnie w Polsce wszystko to nadrobię :lol: .

U Ciebie pewnie święta były huczne ,z wielką rodziną ,pełną wnuków :) .

Pozdrawiam ciepło !
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: ogród wokół domu

Post autor: wasilewska101 »

U nas zawsze pierwszy dzień świąt jest rodzinny bo wszyscy zjeżdżają . Najbardziej z tych odwiedzin cieszą się małe wnuki bi zawsze mają sporo prezentów pod choinką a i z choinki jest co podjeść . Ten rok był dla mnie kapryśny nie tylko ze zdrowiem miałam kłopoty ale i aparat i telefon odmówiły posłuszeństwa i nie mam czym zrobić zdjęcia .
Wnusia zrobiła mi tylko choinę aby wiedzieć jak w tym roku wyglądała . stroiliśmy ją razem z wnukami ,trochę podpowiadałam trochę poprawiłam ale jest taka jaką sobie ustroili ..
26061050_1607847335960797_1675692889_o.jpg
Chociaż na stole mieli sporo smakołyków lepsze były z choinki ..
Szybko świta przeminęły i teraz czekam Nowego Roku po po nim to już szybko przychodzi wiosna a i za nasionkami będzie można już się oglądać .
Ja zjadłam trochę ciasta ale zawsze po świętach to ja siedzę w rybach bo strasznie ich lubię oprócz śledzików a w tym roku trochę ich zostało .. będzie wyżerka do końca roku ..
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: ogród wokół domu

Post autor: Danka »

Janinko szczęśliwego Nowego Roku. Jak najmniej problemów :hyhy:
Choinka bardzo ładna. A choinkowe przysmaki zawsze najsmaczniejsze :rotfl:
Awatar użytkownika
alokazja7
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1453
Rejestracja: 2014-10-05, 14:23

Re: ogród wokół domu

Post autor: alokazja7 »

SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU dla Ciebie i całej rodziny życzy Cecylia :) pozdrawiam :) :) :)
Awatar użytkownika
krysta
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 927
Rejestracja: 2013-10-20, 23:11

Re: ogród wokół domu

Post autor: krysta »

Janinko dużo zdrowia w Nowym Roku :)
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: ogród wokół domu

Post autor: wasilewska101 »

I znowu minął rok trochę dla naszej rodziny chorowity ale mimo wszystko przeszliśmy go razem i z nadzieją czekamy na lepszy nadchodzący rok . Najważniejsze aby wszyscy byli zdrowi to reszta tez się ułoży . Wszystkim z forum również życzę w Nowym Roku dużo zdrowia ,pomyślności ,pogody ducha i nile spędzonych dni w naszych coraz piękniejszych ogrodach ..
Zdjęcie0029.jpg
chryzantemy.jpg
skalniak przed domem.jpg
u mnie wreszcie po kilku latach pracy zaczyna się zagęszczać i ładnie kwitnąć ..
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: ogród wokół domu

Post autor: tadek »

.
Dziękuje za życzenia Janinko. Również życzę zdrówka, bez którego nie wiele się zrobi.
Oby rok 2018 był lepszy od 2017. :zawstydzony:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: ogród wokół domu

Post autor: Bettiw »

Oj Janinko, teraz do wiosny to już chwila, Niech zdrowie dopisuje i plany się spełnią, wszystko powoli się poukłada. Zdrowia i szczęścia życzę.
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: ogród wokół domu

Post autor: wasilewska101 »

U mnie też nareszcie biało ,nawet sporo śniegu spadło ale czy się długo utrzyma to nie wiadomo .Dobrze by było bo zabezpiecza kwiaty przed mrozem .. Jeszcze nic nie sieję ,cierpliwie czekam do końca stycznia aby znowu mi roślinki nie wybuiły na oknie . Będę siała tylko begonię stale kwitnąca i niecierpki bo więcej nie mam miejsca , dopiero jak się ociepli to zacznę jak co roku siać w zimnej szklarni . Aby tylko zleciał luty to już można zacząć się przygotowywać do wiosny .. I tak już się nie mogę doczekać gimnastyki ogrodowej ..
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: ogród wokół domu

Post autor: tadek »

.
Witaj Janinko!

Niektórzy mówią że:
„Czasem luty ostro kuty, czasem w luty same pluty”. :mrgreen:

Ani nie obejrzymy się, i będzie koniec stycznia. Dzisiaj już jest 17. :P

Ja ostatnio gimnastykuje się trochę w domu, aby mieć latem lepszą kondycję do wyciągania chwaścików. :rotfl:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: ogród wokół domu

Post autor: kajaja2 »

Janinko tak ciepło mi się zrobiło gdy zobaczyłam twoją hortensję-lato dodałaś,aż miło wrócić do tych klimatów.pozdrawiam i zdrówka życzę
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: ogród wokół domu

Post autor: Sylwia,Gosia »

Dziękuję za życzenia i Tobie również życzę dużo dobrej energii i sił w Nowym Roku ,abyś mogła w pełni cieszyć się tym co lubisz :) .

Ładne te letnie fotki ,najbardziej podoba mi się ta z domem w tle , całkiem bujnie prezentuje się na niej Twój ogród :) .
U mnie juz w tym roku ,chyba nie zobaczę więcej śniegu i tak dobrze ,że w ogóle był w tym roku :hyhy: .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: ogród wokół domu

Post autor: wasilewska101 »

U mnie znowu trochę śniegu dosypało . huragan nie dotarł chociaż mocno wiało ale szkód nie ma .. Przynajmniej jest ładna zima ze śniegiem . Tadziu ja też trochę się gimnastykuję przez zimę aby kości się nie zastały . Adaś wymyśla z nudów różne zabawy i wyganiają go z nimi do babci więc razem ćwiczymy i czekamy wiosny aby wyjść wreszcie na podwórko i ogród .. Jeszcze nic nie sieję bo na razie nie mam ziemi ,muszę się po nią wybrać pod koniec miesiąca do ogrodnika . Może już będą jakieś cebulki ,w tym roku dokupuję begonie strzępiaste i zwisające , Jestem ciekawa jak mi przezimują z tamtego roku .. Schowałam nawet begonie stale kwitnące jak przetrwają to będzie z czego robić szczepki ..
IIskalniak.jpg
tak rosły na skalniaku wyglądały ładnie jak ich wykopałam , przycięłam wsadziłam w kompost do doniczek i czekam co z tego wyniknie , Bulwiaste ładnie się przechowują zobaczę jak mi się te przechowają .
Ciekawa jestem czy ktoś już je przetrzymał przez zimę ..
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: ogród wokół domu

Post autor: Danka »

Janinko to masz zimę. U mnie popadalo. Mocno powiało, a dzisiaj z rana lekki przymrozek bez śniegu.
ODPOWIEDZ