HOBBY

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6714
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Re: HOBBY

Post autor: Petrus »

Ja też bym nie miał cierpliwości...ale podoba mi się to co robicie z włóczki i innych miękkich :-) jesteście królowymi wełny :hyhy:
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: HOBBY

Post autor: tadek »

Fajnie pasują Twoje robótki Danusiu do Twojego kredensiku.
To jest pomocnik kuchenny, czy komódka? :zawstydzony:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: HOBBY

Post autor: Danka »

tadek pisze:Fajnie pasują Twoje robótki Danusiu do Twojego kredensiku.
To jest pomocnik kuchenny, czy komódka? :zawstydzony:
Tadziu, kredensik ale wykorzystany jako szafka ;-) Kupiłam kilka lat temu w "starociach"
Awatar użytkownika
dziwaczek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 524
Rejestracja: 2011-11-10, 17:35

Re: HOBBY

Post autor: dziwaczek »

"Starocie" i ręczne robótki świetnie się dopełniają. :padam:
Pozdrawiam
elka
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: HOBBY

Post autor: lawender »

Już dawno nic nie pokazywałam ze swojego rekodzieła,,,,,,,,ale skończyłam dziś drugi kocyk....zrobiłam dwa jako prezent dla szefa bliźniaczek....jeden w odcieniach różu a drugi w odcieniach fioletu. I chciałam właśnie wstawić fotki i nie wiem czemu nie mogę tego zrobić,,,,hm jak pójde do domu zrobie poraz kolejny fotki i WAM pokarzę:)

Gosiu,pisałaś,że zaglądałaś do Lavender gallery,,,,no uwielbiam robić rózne rzeczy ,ozdoby ,podusie ,dekoracje,obrazki itd. Mało czasu na to ale nieraz to jedyna odskocznia od pracy:) I w cięzkich momentach udało sie dorobić troche grosza:)
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: HOBBY

Post autor: goskamaja »

Olu ja Cię podziwiam, jak Ty to wszystko godzisz, masz dziwną pracę której poświęcasz tyle czasu i do tego w nieludzkich godzinach, do tego ogród, i jeszcze znajdujesz siłę i czas na robótki ręczne, a gdzie życie osobiste? Ale doskonale Cię rozumiem, gdy ja mam dość wszystkiego to "zdekuparzuję" sobie wieczorkiem jakiś staroć i od razu czuję się lepiej, nic tak nie odstresowuje jak ręczna, misterna praca.
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: HOBBY

Post autor: lawender »

Gosiu nie mam zycia osobistego. Nie mam znajomych nie mam przyjaciół,rodziny.Mieszkam tu w Gdyni w samotni. Córka wyjechała do Norwegi do narzeczonego a młodsza nie mieszka ze mną,,,,,:(Nikogo nie odwiedzam mnie też nikt......nieraz szydełkuję w pracy jak czekam za goścmi,albo jak wróce do domu, by przedłuzyć wieczór bo wiem ,że jak pójdę od razu spać to zaraz trzeba wstać i pójść do pracy... a może to szydełkowanie to własnie jest takie moje życie osobiste Gosiu:):):)
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: HOBBY

Post autor: Danka »

Olu to masz nas :rotfl: To też życie osobiste :hyhy: wirtualne ale są jacyś znajomi ;-)
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: HOBBY

Post autor: goskamaja »

Olu smutne jest to co piszesz, tym bardziej że święta się zbliżają i każdy gdzieś tam myśli o rodzinnych spotkaniach przy stole czy na spacerze. I chociaż ja też nie należę do zbyt towarzyskich osób to mam kilka koleżanek, wystarczy jeden telefon (czasem nawet po pół roku ciszy) i spotkanie już się klaruje.
Wierzę, że jeszcze wszystko Ci się odmieni i wiosnę będziesz miała w serduchu na długi czas. Tego Ci Olu życzę z całego serca.
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: HOBBY

Post autor: lawender »

Pewnie, mam Was i strasznie się cieszę:):):) Święta zawsze sama spędzam....boli ale już przywykłam:)
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: HOBBY

Post autor: Bettiw »

Danusi serwetki super, do Świąt jeszcze chwilka i zaczęłam dziergać jajeczka, mam nadzieję, że wyjdą pokazowo to pochwalę się, widziałam w necie pięknie wyszydełkowane baranki jak zdążę to też się zmierzę, a na razie próbka robótki. Szykujecie jakieś dekoracje na Święta?
Załączniki
21.03.2015r.jpg
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
Awatar użytkownika
Mandragora
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 338
Rejestracja: 2015-02-08, 23:00

Re: HOBBY

Post autor: Mandragora »

Olu dobrze Cię rozumiem. Zanim poznałam mojego męża też bardzo często spędzałam święta sama. Dobrym sposobem okazało się to, że zawsze starałam się załatwić sobie zmianę w pracy, dzięki temu coś się działo i nie myślałam, a ci którzy mieli rodziny mogli sobie pójść do domu. To było dobre posunięcie, bo tak naprawdę najlepsze święta w moim życiu spędziłam w pracy :-D To był taki hotel, może podobny jak Twój, ale był jeszcze bar :zawstydzony: ;) nie zapomnę tego chyba nigdy, impreza trwała do szóstej rano :mrgreen:
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: HOBBY

Post autor: lawender »

Poprostu musimy z każdej chwili wyłapać to co najlepsze:):)
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Awatar użytkownika
Mandragora
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 338
Rejestracja: 2015-02-08, 23:00

Re: HOBBY

Post autor: Mandragora »

I tak trzymaj Olu!! Nie ma sytuacji, w której nie można znaleźć dobrej strony, trzeba tylko umieć szukać :-) Gorąco cię pozdrawiam i trzymam kciuki :super:
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: HOBBY

Post autor: lawender »

Wczoraj obiecałam, że wstawię zdjęcia kocyków....oto one, jeszcze ciepłe..:) Jak myslicie spodobają się obdarowanym:)
Załączniki
PICT0101.JPG
PICT0106.JPG
PICT0112.JPG
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
ODPOWIEDZ