Porządki na forum

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Porządki na forum

Post autor: rafaloku »

Dzisiaj robiłem trochę porządków na forum. Usuwane były stare tematy z forum z powitaniami (ups... przypadkowo usunąłem wszystkie... sorry :niepewny: ) a także nieaktualne ogłoszenia itp. Usuwaliśmy też konta nieaktywnych użytkowników, takich którzy nie odwiedzali forum od wielu miesięcy i mieli napisane 0 postów (czyli zarejestrowali się kiedyś, nic nie napisali i potem już nie odwiedzali forum).

W najbliższych dniach będę też usuwać stare tematy bez odpowiedzi, z niewidocznymi zdjęciami itp.

Gdyby ktoś miał jakieś uwagi, zastrzeżenia, pytania, proszę pisać ;-)
Rafał
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Porządki na forum

Post autor: tadek »

.
Aż musiałem zobaczyć Rafale ,,przypadkowo usunięte wszystkie stare tematy z forum z powitaniami''. Ciekawie to wygląda. :luka: Można powiedzieć że raz a dobrze. :super:
Nie ma ich co żałować, było minęło.
Zdziwić się może tylko nowa użytkowniczka, która od wczoraj w jednym z tematów prowadziła ze mną dyskusję... :hyhy:

Idą święta to porządki przydadzą się. Jestem za Rafale! :zawstydzony:

A co do usuwania starych tematów bez odpowiedzi i z niewidocznymi zdjęciami, to kasować będziesz wszystkie tak jak leci? Może - chociaż to zajmie więcej czasu, może udało by się Tobie - wam, bo nie wiem czy usuwasz stare posty sam, ;) przesiać tematy przeznaczone do kasacji, pozostawiając w nich jakieś ciekawe wpisy ze zdjęciami, lub połączyć je w jakiś jeden wątek, który mógł by zaglądających internautów, poszukujących coś ciekawego do czytania lub oglądania, zainteresować?

Moja propozycja wzięła się z stąd, że widziałem stare wątki które miały nieciekawy początek, ale sytuacja zmieniła się po przejściu do dalszych stron.
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: Porządki na forum

Post autor: Zenia »

Czy wątki ogrodowe zamknięte tak jak np mój w którym nie ma prawie żadnego zdjęcia także będą usuwane. :?: I przy okazji zapytam..czy nie można przywrócić powiadomień z forum poprzez e-mail :?: . Mnie bez tego jak bez ręki. :lol: Przypuszczam że więcej osób częściej by zaglądało na forum. :D
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Porządki na forum

Post autor: tadek »

.
Zeniu, mi również brakowało powiadomień przez e-mail, ale za namową użytkowników zacząłem przeglądać ostatnie nieprzeczytane wpisy, i to mi zaczęło wystarczać.
Korzystasz z tego udogodnienia Zeniu?
  • :lol:
Śmiać mi się chce Rafale ! :hyhy: Spojrzałem teraz na mój licznik postów i... ostro zmienił się jego stan, zniknęło coś około :rotfl: ponad 500 wpisów. :P

Ale rozrabiasz Rafałku.
A kurz chociaż leci jak ze starego dywanu?
:super:
  • ;)
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: Porządki na forum

Post autor: Zenia »

Tadziu....oczywiście że korzystam z funkcji ,, nie przeczytane posty,, . Może się kiedyś przyzwyczaję ale jak na razie to już nie to. ;) Ja jednak wolałam powiadomienia. :lol:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6693
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Re: Porządki na forum

Post autor: Petrus »

Czyli Tadku napisałeś 500 wpisów, które chyba były zbędne skoro zostały usunięte :luka: :hyhy:
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Porządki na forum

Post autor: rafaloku »

Zenia pisze:Czy wątki ogrodowe zamknięte tak jak np mój w którym nie ma prawie żadnego zdjęcia także będą usuwane. :?:
Tak. Nie. Nie wiem... :zdziwko:

Na razie sprzątam kawiarenkę, usuwam tematy poza ogrodnicze, z których niewiele wynikało, posty bez odpowiedzi itp. Tematy ogrodnicze na pewno będę traktować "delikatniej".

Co do wątków ogrodowych, to napisz mi na PW jak chcesz. Można usunąć cały wątek, jeśli brak zdjęć lub jeśli chcesz je uzupełnić to możemy umówić się na jakiś termin (data i godzina) kiedy nadam Ci uprawnienia do edycji postów i powstawiasz na nowo zdjęcia (najlepiej jako załączniki do postów żeby w przyszłości znowu nie zniknęły).

To zresztą tyczy się wszystkich na forum, którzy chcieli by pouzupełniać brakujące zdjęcia w swoich wątkach - proszę o kontakt na PW.
Zenia pisze:I przy okazji zapytam..czy nie można przywrócić powiadomień z forum poprzez e-mail :?: . Mnie bez tego jak bez ręki. :lol: Przypuszczam że więcej osób częściej by zaglądało na forum. :D
Tu mam problem techniczny, od dłuższego czasu nie mogę tego uruchomić, jest jakiś zgrzyt pomiędzy ustawieniami forum a serwera. Powinny być wysyłane, a nie są. Jak uda się to rozwikłać to zauważycie bo maile zaczną dochodzić.
Zenia pisze:Śmiać mi się chce Rafale ! :hyhy: Spojrzałem teraz na mój licznik postów i... ostro zmienił się jego stan, zniknęło coś około :rotfl: ponad 500 wpisów.
Pewnie, od razu jak widzę, że pisał Tadek to wywalam... :wstyd: a tak na serio Tadziu, to dużo się witałeś w powitaniach i to dlatego. Ubyło wszystkim, którzy z zasady witali nowych użytkowników w powitaniach. Powitania powinny być czyszczone co 30 dni, a nie były. Dużo się tego uzbierało i dlatego teraz tak mocno ubyło postów.
Zenia pisze:A co do usuwania starych tematów bez odpowiedzi i z niewidocznymi zdjęciami, to kasować będziesz wszystkie tak jak leci? (...) Moja propozycja wzięła się z stąd, że widziałem stare wątki, które miały nieciekawy początek, ale sytuacja zmieniła się po przejściu do dalszych stron.
Na początek są wybierane wątki całkowicie do usunięcia (posty bez odpowiedzi, wątki gdzie pytanie było związane ze zdjęciem a zdjęcia brak, przy tym odpowiedzi typu "daj zdjęcie to odpowiemy" i potem się urywa). Do długich wątków problemowych, gdzie mogą być jakieś braki, czy Waszych wątków ogrodowych podejdziemy w ostatniej kolejności. Na razie - jeżeli ktoś z własnej woli chce coś uzupełnić z brakujących zdjęć lub zasugerować mi co pousuwać, proszę o PW.

Zresztą jak dojdę do czyjegoś wątku ogrodowego czy nawet innego merytorycznego, gdzie np. zniknęły zdjęcia, to się skontaktuję z Autorem na PW. Na pewno nie usunę/zmienię/poprawię wątku ogrodowego żadnej osoby aktywnej na forum, bez ustaleń z Autorem. Ewentualne usunięcia niekompletnych treści w dziale "mój piękny ogród" mogą jedynie dotyczyć osób które już nie odwiedzają forum i przez to nie ma z nimi kontaktu. Ale to też będzie robione bardzo ostrożnie. Poza tym spoko - jadę od dołu forum (zaczynając od :kawiarenki) więc zanim dojdę do ogrodów Forowiczów to trochę czasu minie... jeśli w ogóle tam kiedyś dobrnę :hyhy:

Pozdrawiam Wszystkich :-D
Rafał
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Porządki na forum

Post autor: tadek »

.
:lol: Kiedyś Rafale na pewno dobrniesz do końca, tylko rodzi się tutaj pytanie: czy po przeczytaniu naszych wszystkich wpisów na forum bedziesz jeszcze tym samym człowiekiem? ;) :rotfl:

Trzymam za Ciebie kciuki! :hyhy:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Porządki na forum

Post autor: Danka »

Porządek się przyda, bo rzeczywiście czasami zaglądam do wątku, a tam brak zdjęć. I taki post niewiele wnosi ;-)
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Porządki na forum

Post autor: Sylwia,Gosia »

Mimo,że złożyliśmy sobie życzenia i miałam nie mieć :lol: czasu, żeby tu zajrzeć,to jednak moją bieganinę przedwyjazdową ,skutecznie zablokowało choróbsko.

Rafale ,przyznam ,że przestraszyły mnie trochę Twoje porządki przedświąteczne na forum.Rozumiem potrzebę tych porządków ,ale myśl,że znikną wątki ,do których chciałam jeszcze nie raz zajrzeć,trochę mnie smuci.Szkoda. to prawda,że mam naturę "przydasię" ,ale na tym forum naprawdę wszystko jest ciekawe ,zabawne i każda informacja wcześniej czy pózniej się przyda,bo przecież nie sposób zapamiętać wszystkiego.To prawda,że widziałam wątki,które spokojnie można byłoby usunąć i dobrze,bo będzie przejrzyście i zrobi się miejsce na nowe,bez niepotrzebnego zaśmiecania.
Pomyślałam sobie,że zajrzę np. do wątku o kwiatach do suchych bukietów.Widziałam tam całą listę kwiatków nadających się do zasuszenia,pełna gama,której gdzie indziej nie spotkałam.Albo np. wątek o przeczytanych książkach.Przed wyjazdem na święta do Polski,miałam sobie spisać niektóre pozycje,aby we Wrocławiu nabyć nowe książki.Zawsze mam problem z wyborem.Niestety mimo,że szukałam z 10 razy,ani jednego ,ani drugiego wątku nie mogłam znaleść.Może jednak szukałam nieudolnie ?Czy te wątki istnieją jeszcze ?
Rafale,w Kawiarence jest tyle starych,ale ciekawych wątków,że mam nadzieję ,że z rozpędu nie usuniesz wszytkich :) ?

Myślę,że wyjątkowość tego forum tkwi nie tylko w dobrym zarządzaniu i organizacji ,w cudownych ludziach ,którzy go tworzą,ale również w różnorodności poruszanych tematów,to ,że każdy ,ale to każdy nawet najmniej kompetentny znajdzie tu coś dla siebie ,co go zaciekawi.I to nie tylko coś zielonego.To wszystko na dodatek nas zespala,bo w tematach mniej fachowych,luznych ,jak tych w kawiarence każdy może wziąć udział.
Nie mówiąc już o naszym ,wspólnym zielonym bziku.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz :Radosnych Świąt !!!
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Porządki na forum

Post autor: tadek »

.
Małgosiu, czy wątek o książkach o który Tobie chodzi, nie nosi tytułu: ,, Co czytacie?''?

Wątek - ,,Co czytacie?'' :arrow:

Rafałku, czy oszczędzisz ten wątek? Fajnie by było.
Od kilku dni przymierzam się aby napisać w nim o kolejnej, nietypowej książce, którą właśnie czytam. Dodam jeszcze że tą książkę napisała znana z telewizji i nie tylko feministka i skierowana jest do pań. :hyhy:

Małgosiu, a czy o wspomnianych przez Ciebie suchych bukietach nie był czasem artykuł?
Bo wątek jak na razie jest, ale dość suchy... :/

Suszone kwiaty :arrow:

Suche bukiety z hortensji - kwiaty na suche bukiety :arrow:


Źródło poniższego obrazka... :arrow:
1-Przechwytywanie.jpg
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Porządki na forum

Post autor: Sylwia,Gosia »

Tadziu,jesteś Wielki !!! Dzięki :)
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Porządki na forum

Post autor: rafaloku »

Porządki w kawiarence zakończone :-)
Rafał
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Porządki na forum

Post autor: tadek »

.
Dużo postów i tematów usunąłeś z kawiarenki Rafale? :lol:

Bo zrobiło się przejrzyściej w kawiarence... :zawstydzony: efekt rzuca się momentalnie w oczy i mogę go śmiało przyrównać do mocnego przycięcia starego, zaniedbanego, krzewu - który zabierał światło innym rośliną. :hyhy:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Alexa
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 794
Rejestracja: 2021-02-25, 11:18

Re: Porządki na forum

Post autor: Alexa »

Rafale, proszę o usunięcie zdublowanego posta u Eli. Tj ostatni z tej strony:
jest-takie-miejsce-cz-2-t7386-s2175.html
Z powodu problemów z otwieraniem strony poradnika, zaśmieciłam wątek. Dodatkowo wkleił się mi jakiś taki sfatygowany.
Dziękuję i pozdrawiam
Pozdrawiam Alexa Jak w kalejdoskopie
ODPOWIEDZ