OGRÓD KRYSTYNY

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
tworek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 5
Rejestracja: 2015-05-18, 18:06

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: tworek »

To oczko to jest czysta rewelacja :) Gratuluję projektu, gdzie udało się wam znaleźć takie fajne płaskie kamienie, wyglądają świetnie. Życzę równie udanych realizacji następnych projektów.
KRYSTYNA1
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 286
Rejestracja: 2014-10-06, 16:33

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: KRYSTYNA1 »

Witajcie , tyle sie napisałam a tu laptop mi się wyłączył i .......
Janko i Danusiu kamyki to dla mnie połowa sukcesu z pieleniem, a floksy bardzo lubię i mam ich kilka w ogrodzie.
Aniu i Krysiu bertram posadziłam niedawno, a więc czy przezimuje u mnie nie mam pojęcia, czas pokaże, a te białe kwiatuszki na 4 zdjęciu to chyba zawilec, nie pamiętam, dostałam go , wsadziłam i rośnie jak szalony.
green7 pisze:Wypatrzyłam magnolię, pięknie ;) ciekawa jestem ile w tygodniu Krysiu przeznaczasz czasu, aby pielęgnować taki ogród. ;-)
no cóż z tym czasem to bywa różnie, ale najczęściej jak już wchodzę do ogrodu to trudno mi z niego wyjść i zawsze coś w nim robię :lol: dobrze że do domu mam niedaleko :lol: przez taras :lol: :lol: :lol: ,
tworek pisze:To oczko to jest czysta rewelacja :) Gratuluję projektu, gdzie udało się wam znaleźć takie fajne płaskie kamienie, wyglądają świetnie. Życzę równie udanych realizacji następnych projektów.
Bardzo dziękuję za pochwały, a kamienie wyszukiwaliśmy u kamieniarzy:)

Dzisiaj nakręciłam swój pierwszy filmik w roli głównej oczko i Agawa ganiająca za ptakami :lol:
Chciałam go wstawić, ale nie mogę, może następnym razem uda mi się, w zamian filmiku wstawię parę zdjęć:)
Załączniki
SAM_5380.JPG
SAM_5379.JPG
SAM_5381.JPG
SAM_5392.JPG
SAM_5400.JPG
SAM_5401.JPG
SAM_5406.JPG
Pozdrawiam, Krystyna

OGRÓD KRYSTYNY
Anka2803
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2104
Rejestracja: 2015-02-06, 13:14

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: Anka2803 »

na pierwszej fotce śliczne maleństwo :-D tulipan ... jakby chciał udawać storczyka tak rozchylił płatki :-D
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: tadek »

Krysiu, czy była jakaś konkretna przyczyna niemożliwości wstawienia filmu? :zawstydzony:

Fajnie prezentuje się u Ciebie żwirowa rabatka... fajnie na niej rozrasta się Twoja dobrze i fajnie wyglądająca różowa poduszeczka.

Obrazek
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6096
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: Krysia »

Mnie się podoba to puchate coś na drugiej fotce :-) Bardzo duży masz porządeczek w ogrodzie.
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
krysta
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 927
Rejestracja: 2013-10-20, 23:11

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: krysta »

To puchate to rozchodnik :hyhy:
U mnie bertram nie pokazał się po zimie :(
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: wasilewska101 »

Moje poduchy jedne przekwitają a drugie rozkwitają i wszystkie w tym roku ładnie się rozrosły ..Mój bertram przezimował i zaczyna kwitnąć i białe zawilce też pokazują woje kwiaty ..
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: Iga51 »

Krysiu, rabaty z kamieniami prezentują się świetnie. Rośliny są wspaniale wyeksponowane. Piękny ogród.
KRYSTYNA1
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 286
Rejestracja: 2014-10-06, 16:33

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: KRYSTYNA1 »

Oj dzisiaj internet znowu szaleje, dzisiaj podchody z wpisem robiłam parę razy, może teraz się uda.
Aniu na pierwszym zdjęciu to MACIERZANKA CYTRYNOWA 'DOONE VALLEY', a te tulipanowe pięknotki mam tylko 2 sztuki, z kuchennego okna mogę na nie zerkać :-)
Tadziu nie wiem co źle robię, ale nie mogę zamieścić żadnego filmiku, jakbyś mógł podrzucić mała instrukcję wstawiania byłabym wdzięczna :-D
Krysiu ta puchata roślinka to jak napisała nasza imienniczka Krysia to jest rozchodnik- ROZCHODNIK OŚCISTY 'CRISTATUM' , a Bertman dopiero mam od niedawna, więc mam nadzieje że przezimuje mi jak u Janki
Iga moje rabaty kamienne nie przepuszczają tak chwastów, a więc dla mnie mniej pielenia :lol: a to dla mnie wielka radość :lol:
I na koniec dzionka parę dzisiejszych zdjęć. :-) :-) :-)
Załączniki
SAM_5437.JPG
SAM_5444.JPG
SAM_5445.JPG
SAM_5448.JPG
Pozdrawiam, Krystyna

OGRÓD KRYSTYNY
KRYSTYNA1
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 286
Rejestracja: 2014-10-06, 16:33

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: KRYSTYNA1 »

Parę zdjęć z dzisiejszego dnia:)
Załączniki
pogaduchy ryb....  :lol:
pogaduchy ryb.... :lol:
SAM_5469.JPG
SAM_5470.JPG
SAM_5471.JPG
Pozdrawiam, Krystyna

OGRÓD KRYSTYNY
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: Agnieszka123 »

Musisz być Krysiu dumna z tak pięknego ogrodu, zadbany, kwitnący, elegancki. Pewnie to nudne, za każdym razem czytać te same zachwyty, ale słowa same cisną się na usta....... może to dlatego, że mój ogródek ma mniej formalną postać, taki bardziej w stylu "regularny chaos" :lol: :lol: :lol:
Dlatego oprócz cennych informacji na temat uprawy, pielęgnacji i ochrony roślin, fotorelacje z ogrodów lubię najbardziej, bo każde z nas ma inaczej......... :mrgreen:
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: malina »

Już wcześniej poruszałyśmy ten temat , fajnie że każdy z nas ma inny ogród , oglądamy z zaciekawieniem , ogród oddaje po części charakter właściciela . Gdyby były podobne już by nas dawno znudziły , odwiedzam wasze ogrody na zdjęciach , a czuję jakbym była zaproszona w realu :D
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: Agnieszka123 »

Ja mam tak samo Halinko, uwielbiam łazić po Waszych ogrodach. Dużo się dowiedziałam, poznałam mnóstwo kwiatów, o których nie miałam pojęcia i mogę podziwiać odmienne aranżacje............. to inspisruje :)
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: Danka »

Agnieszka123 pisze:Ja mam tak samo Halinko, uwielbiam łazić po Waszych ogrodach. Dużo się dowiedziałam, poznałam mnóstwo kwiatów, o których nie miałam pojęcia i mogę podziwiać odmienne aranżacje............. to inspisruje :)
Na pewno można coś podglądnąć i się nauczyć :mrgreen:
Awatar użytkownika
krysta
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 927
Rejestracja: 2013-10-20, 23:11

Re: OGRÓD KRYSTYNY

Post autor: krysta »

Magnolia ma śliczny kolorek :]
Pierwszy raz widzę takie cudo :zdziwko:
ODPOWIEDZ