Jakie trawy dosadzić do juk i kamieni?

Tu rozmawiamy o turzycach, miskantach, kostrzewach i innych.
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Pomocnicy tylko od ciężkiej roboty, sadzenie czy plewienie to już nie, no może jeszcze czasami wykosić trawę ale razem z czymś ozdobnym. Ale dobre i to. ;-) A Goldi musi się wyszaleć bo energia go rozpiera, młodość robi swoje. :lol: :lol: :lol:
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Przeglądnąłem jeszcze raz wszystkie zdjęcia, bo sam nie wiem jak wypełnić przestrzeń miedzy moimi trawami a twoje wykonanie bardzo mi się podoba. Mam pytanie. Czy dobrze wypatrzyłem, że rabatka jest na czarnej agrowłókninie podobnie jak moja? Czy zastosowałaś inny materiał do ściółkowania?
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Podoba mi się twoja nowa rabatka :lol: Trawki szybko się rozrosną, to dopiero będzie efekt. Masz piękne kamienie, takie "kanciaste", a szczególnie podoba mi się ten strzelisty głaz, ustawiony pionowo :lol: U mnie tylko kamienie polne :-)
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Piotrek tak to czarna agrowłóknina ułóżona podwójnie dla lepszego efektu. Efekt nie jest zamierzony, po prostu tylko takie kamienie miałam. ;-) Roślinki można wysłać, ale kamieni to raczej nie. Ale odgapić każdy może. Jakbyście chcieli niedźwiedzie futro to jeszcze mi trochę zostało, a w przyszłym roku muszę podzielić rozplenicę japońską na wiosnę, a jesienią wielką kępę juki. To jak mi będzie zbywać to chętnie się podzielę. :lol:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7924
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Wszyscy zachwycają się rabatką , to ja pozachwycam się pomocnikiem - jakiż on rozkoszny! :-D
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Elżbietko, wtedy to on mieścił się bez problemu pod biurko a teraz to tylko albo przód albo tył włazi do 'budy' :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

A nie miałabyś ochoty, dorzucić tam nieco pasujących do traw kolorów w postaci liliowców oraz syberyjskich irysów?
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Wiesiu, nie wiem czy wiesz ale tam jest sucho jak na Saharze i pewnie liliowcom to by nie odpowiadało a podlewać trawiastej rabatki nie mam ochoty. Dla kolorku to pewnie dodam jakiś mały rozchodnik albo coś podobnego, ale dziękuję za zainteresowanie i propozycje :D
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Jak sucho to może jakiś nachyłek?
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Maju bardzo ładna rabatka, a ten pomocnik wygląda na Labladora , jest śliczny i będzie bardzo mądry i dobry piesek ;)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Wiesiu, jakoś umknął mi Twój wpis :wstyd:
Małgorzatko, dziękuję za pochwały ale ten śliczny pomocnik /raczej będzie to Golden retriever bo zaczyna rosnąć mu długie futro/ dewastuje wszystko co znajdzie się na jego drodze a teraz jak wszystko zasypane śniegiem to już żadne zakazy nie skutkują , biega wszędzie i udeptuje śnieg więc pewnie pod śniegiem biedne roślinki będą ugniecione ;)
Co przeżyje i co dalej sadzić zobaczę wiosną i chyba będę musiała jakoś te rabatki ogrodzić :/
ODPOWIEDZ