Z ogródka na wsi - u Radzia

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Danka pisze:Niestety ta róża zachorowała i teraz w tym miejscu rośnie Star Profusion. Ale muszę jeszcze poczekać na taki efekt ;-)
Poszukałem na internecie jak wygląda...ciekawa nie powiem ciekawa :-) Będzie żarówa :-D
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Danka »

Radziu2013 pisze:
Danka pisze:Niestety ta róża zachorowała i teraz w tym miejscu rośnie Star Profusion. Ale muszę jeszcze poczekać na taki efekt ;-)
Poszukałem na internecie jak wygląda...ciekawa nie powiem ciekawa :-) Będzie żarówa :-D
Jedna rośnie na Polu ;-)
sketch-1510330279210.png
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Danka pisze:
Radziu2013 pisze:
Danka pisze:Niestety ta róża zachorowała i teraz w tym miejscu rośnie Star Profusion. Ale muszę jeszcze poczekać na taki efekt ;-)
Poszukałem na internecie jak wygląda...ciekawa nie powiem ciekawa :-) Będzie żarówa :-D
Jedna rośnie na Polu ;-)
sketch-1510330279210.png

Mówiłem żarówa :-D Czy jej kwiatki jak przekwitają to zmieniają barwę? Bo wiem że są takie róze które np. w pełni kwitnienia są pomarańczowe a przy przekwitaniu różowieją...
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

:-)
Załączniki
Princilla
Princilla
abisyński - cudnie pachnie
abisyński - cudnie pachnie
tutaj odmiana Snow Ruffle - miałem gdzieś zdjęcie z bliska ale się zagubiło :-( Rosły koło bagienka i fajnie przy nim wyglądały:)
tutaj odmiana Snow Ruffle - miałem gdzieś zdjęcie z bliska ale się zagubiło :-( Rosły koło bagienka i fajnie przy nim wyglądały:)
IMG_20170813_172137.jpg
o tutaj snow ruffle tylko mało je widać
o tutaj snow ruffle tylko mało je widać
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6089
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Krysia »

Radziu, wykonałeś fantastyczną pracę. Jestem pod ogromnym wrażeniem i przeglądam każdą fotkę. Świetna ścieżka , ale rośliny też dobrze dobierasz. Praca + talent+ chęci + kasiorka, bo bez niej to by się nie mogło udać.
Pozdrawiam i życzę by ogród był nadal Twoją pasją.
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

;-)
Załączniki
Banana ruffle. Ja nie wiem:-(...tyle mieczyków miałem a zdjęcia porobione były na telefonie a że brakowało pamięci to musiałem je usunąć:-(
Banana ruffle. Ja nie wiem:-(...tyle mieczyków miałem a zdjęcia porobione były na telefonie a że brakowało pamięci to musiałem je usunąć:-(
Góra dzwonkowa-bardzo lubię ją pielić:-D
Góra dzwonkowa-bardzo lubię ją pielić:-D
Te mieczyki kwitły w tronie:-( i znowu nie mam ich dokładnego zdjecia...
Te mieczyki kwitły w tronie:-( i znowu nie mam ich dokładnego zdjecia...
IMG_20170813_172421.jpg
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Krysia pisze:Radziu, wykonałeś fantastyczną pracę. Jestem pod ogromnym wrażeniem i przeglądam każdą fotkę. Świetna ścieżka , ale rośliny też dobrze dobierasz. Praca + talent+ chęci + kasiorka, bo bez niej to by się nie mogło udać.
Pozdrawiam i życzę by ogród był nadal Twoją pasją.
hahahah :lol: ale się uśmiałem...Krysiu z tą kasiorką to tak dobrze nie ma ;) Rodzice kasiorki na ogródek nie dają...im w ogóle przeszkadza moje upodobanie...także kaska leci z koszenia trawników u sąsiadki, latem raz pomagałem cały dzień w ogrodzie to trochę do kieszeni wpadło i tak po trochu po trochu i zbieram i kupuję;) Żeby środki były stałe byłoby o dużo łatwiej.

Cieszę się bardzo ze się Ci podoba :-D
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

;-)
Załączniki
Giewont:-P
Giewont:-P
Podczas kwitnienia nawłoci drabina była tak ozdobiona + pojawiły się wiszące lampiony ze słoiczków ale ostatecznie przybrały formę "wazonów"
Podczas kwitnienia nawłoci drabina była tak ozdobiona + pojawiły się wiszące lampiony ze słoiczków ale ostatecznie przybrały formę "wazonów"
Dzwonki trochę bliżej
Dzwonki trochę bliżej
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6089
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Krysia »

Tym bardziej podziwiam. Pracowity z Ciebie chłopak :).Łatwiej byłoby, gdyby rodzice byli przychylnie nastawieni.
Ale rozumiem, różnie w życiu bywa. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Wazony z nawłocią świetne :lol:
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

;-)
Załączniki
IMG_20170705_141715.jpg
IMG_20170705_141125.jpg
WP_20170618_029.jpg
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Krysia pisze:Tym bardziej podziwiam. Pracowity z Ciebie chłopak :).Łatwiej byłoby, gdyby rodzice byli przychylnie nastawieni.
Ale rozumiem, różnie w życiu bywa. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Wazony z nawłocią świetne :lol:
W przyszłym sezonie muszę wysiać więcej jednorocznych cynii i nimi będę je wypełniał bo czarne wrota za smutne...chociaż mam pomysł żeby je zdjąć a od środka garażu zamontować drewniany karnisz i zawiesić kremowe zasłony (ale takie lekkie) ładne, łagodne i zwiewne tło by to dawało :-)
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Danka »

Radziu2013 pisze: Poszukałem na internecie jak wygląda...ciekawa nie powiem ciekawa :-) Będzie żarówa :-D
Jedna rośnie na Polu ;-)
Załącznik sketch-1510330279210.png nie jest już dostępny
[/quote]


Mówiłem żarówa :-D Czy jej kwiatki jak przekwitają to zmieniają barwę? Bo wiem że są takie róze które np. w pełni kwitnienia są pomarańczowe a przy przekwitaniu różowieją...[/quote]
Wstawiam aktualne zdjęcie ostatnich płatków róży. Są jeszcze nowe pąki ale nie wiem czy zdążą się rozwinąć.
sketch-1510397768538.png
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Sylwia,Gosia »

Pracowity i na dodatek zaradny ! :padam: Może rodzice z czasem zmienią zdanie , podziwiając , w jaką bajkę zmieniłeś wiejski ogród i widząc ile to daje Ci radości , tego Ci życzę :) .

Piękne kolory mieczyków i bardzo podoba mi się cytrynowa hortensja . Romantyczne oczko wodne i ścieżka wysypana kamieniami wokół kręgów drewnianych . Nawłoć zdecydowanie ożywiła drewniane wrota , też ją lubię .
Z takiego ogrodu to pewnie nie chce się wyjść ...
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
ODPOWIEDZ