Z ogródka na wsi - u Radzia

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Iga51 »

No to masz co robić.
A te cudeńka co pokazujesz, to rozumiem są w dwóch bocznych ogródkach.
Awatar użytkownika
alokazja7
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1465
Rejestracja: 2014-10-05, 14:23

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: alokazja7 »

:) Witam Cię Radku na naszym forum.Dobrze,że rozpocząłeś budowę swojego ogrodu-powiem ,że bardzo mi sie podoba-dorodne rosliny i ład w nim panujący :roll:

Jezeli przenosisz zdjecie z aparatu fot. na pulpit to pod każdym zdjeciem jest kilka róznych znaczków.Sa takie dwa zielone jednakowe,kliknij w pierwszy z nich i zdjęcie się obraca /w podglądzie pisze-obróc zgodnie z ruchem wskazówek zegara/ sprój,jezeli rozumiesz to co napisałam to musi wyjść/
Anka2803
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2104
Rejestracja: 2015-02-06, 13:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Anka2803 »

:shock: Łał dobrze przeczytałam ,że masz 16 lat ... gratuluję, moje dzieci ciężko było nagonić do skoszenia trawy w tym wieku :roll: ,a Ty tworzysz piękne rabaty
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Iga51 »

Dopiero do mnie dotarło, jak Anka zwróciła na to uwagę. 16 lat i takie zacięcie do ogrodu? Skąd w tym wieku zainteresowanie ogrodnictwem? I to od razu z rewelacyjnym skutkiem. Podziwiam :hurra: :hurra: :hurra:
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Iga51 pisze:No to masz co robić.
A te cudeńka co pokazujesz, to rozumiem są w dwóch bocznych ogródkach.

Iga, te rabatki które pokazuje, a przynajmniej część z nich powstają po bokach przy ścianach


Ooo tutaj na przykład widać...po środku póki co nie do końca mogę cokolwiek robić (jeszcze :-D )

No na razie nie mam też za bardzo kiedy wszystko poogarniać
Załączniki
WP_20170620_034.jpg
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

alokazja7 pisze::) Witam Cię Radku na naszym forum.Dobrze,że rozpocząłeś budowę swojego ogrodu-powiem ,że bardzo mi sie podoba-dorodne rosliny i ład w nim panujący :roll:

Jezeli przenosisz zdjecie z aparatu fot. na pulpit to pod każdym zdjeciem jest kilka róznych znaczków.Sa takie dwa zielone jednakowe,kliknij w pierwszy z nich i zdjęcie się obraca /w podglądzie pisze-obróc zgodnie z ruchem wskazówek zegara/ sprój,jezeli rozumiesz to co napisałam to musi wyjść/
Spróbuję coś pokombinować chociaż czuje że łatwo nie będzie...
Załączniki
WP_20170621_009.jpg
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Anka2803 pisze::shock: Łał dobrze przeczytałam ,że masz 16 lat ... gratuluję, moje dzieci ciężko było nagonić do skoszenia trawy w tym wieku :roll: ,a Ty tworzysz piękne rabaty

Dobrze przeczytałaś;) Za gratulacje dziękuję :-D
Załączniki
WP_20170529_014.jpg
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Iga51 pisze:Dopiero do mnie dotarło, jak Anka zwróciła na to uwagę. 16 lat i takie zacięcie do ogrodu? Skąd w tym wieku zainteresowanie ogrodnictwem? I to od razu z rewelacyjnym skutkiem. Podziwiam :hurra: :hurra: :hurra:

Wiesz co, chciałem pomóc babci i zrobić coś żeby było ładniej (pierwsza rabatka-teraz wygląda masakrycznie,zrobiłem jak miałem 13 lat). Stwierdziłem że z racji wieku w domu zrobić za dużo nie mogę ale przecież sadzenie, pielenie to nie jest trudne no i...Potem załapałem bakcyla i tak już zostało:D
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6107
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Krysia »

Fajne rabatki, super sprawa , że taki młody chłopak ma taki zapał do ogrodnictwa. Pozdrawiam Cię serdecznie .
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Danka »

Radku również gratuluję zapału i ogrodniczej pomysłowości. :mrgreen: .Napisałam, że masz pole do popisu i tak właśnie jest. Nie wiem do jakiej szkoły chodzisz ale może pomyślałabys o szkole ogrodniczej :mrgreen:
Wiki
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 815
Rejestracja: 2017-05-12, 16:56

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Wiki »

:)

Radku, bardzo oryginalnie i ciekawie urządziłeś swój ogród. :) Podoba mi się. :)
Zazdroszczę Ci tych kamieni, ja musiałam na skalniak znosić kamienie z daleka. :lol: Gdybym miała tyle kamieni to mogłabym rozbudować swój skalniak.
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: wasilewska101 »

To mam nadzieję że i mój wnusio kiedyś złapie bakcyla do ogrodu , na razie pomaga mi w wywożeniu zielska i przywożeniu kompostu bo mi ciężko pchać taczkę .. Jednak nie widzę takiej smykałki jak u ciebie bo do ogrodu trzeba mieć tez trochę chęci aby wyglądał tak pięknie jak twój ..
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Krysia pisze:Fajne rabatki, super sprawa , że taki młody chłopak ma taki zapał do ogrodnictwa. Pozdrawiam Cię serdecznie .

Cieszę się że ci się podobają:D Pozdrawiam
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

Danka pisze:Radku również gratuluję zapału i ogrodniczej pomysłowości. :mrgreen: .Napisałam, że masz pole do popisu i tak właśnie jest. Nie wiem do jakiej szkoły chodzisz ale może pomyślałabys o szkole ogrodniczej :mrgreen:
Za gratulacje dziękuję:D
Od września będę chodził do LO ale jako że kilka kierunków studiów potem chciałbym skończyć to architektura krajobrazu jest brana pod uwagę;)
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Radziu2013
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 73
Rejestracja: 2017-07-12, 20:14

Re: Z ogródka na wsi - u Radzia

Post autor: Radziu2013 »

wasilewska101 pisze:To mam nadzieję że i mój wnusio kiedyś złapie bakcyla do ogrodu , na razie pomaga mi w wywożeniu zielska i przywożeniu kompostu bo mi ciężko pchać taczkę .. Jednak nie widzę takiej smykałki jak u ciebie bo do ogrodu trzeba mieć tez trochę chęci aby wyglądał tak pięknie jak twój ..
Och dziękuję:D Rośliny trzeba kochać (ja kocham) natomiast moi rodzice...ach szkoda gadać
Jeden jest piekarzem kowalem, a inny ogrodnikiem;)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)
ODPOWIEDZ