Nie rozumiem

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
ODPOWIEDZ
Kanarek18
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2012-05-22, 15:16

Nie rozumiem

Post autor: Kanarek18 »

Należy posadzić i zabezpieczyć drzewo bez bryły korzeniowej. Średnica drzewa na wysokości 30 cm wynosi 4 cm. Gleba w miejscu posadzenia lekka I trzeba opisać czynności i rozumiem to wszystko, ale zastanawia mnie po co średnica drzewa? Czy to ma coś wspólnego z wielkością dołu, czy rodzaju zabezpieczeń ? Proszę o precyzyjne odpowiedzi
Ostatnio zmieniony 2012-06-18, 18:09 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Poprawienie interpunkcji i ortografii.
użytkownik usunięty

Re: Nie rozumiem

Post autor: użytkownik usunięty »

Drogi Kanarku, jesteś już z nami od maja, jednak do tej pory nie zdążyłeś się przywitać. Nie przedstawiłeś nam swojego ogrodu, ani nawet zaranżowanego zielenią balkonu, ale zdążyłeś zadać trzy pytania wszystkie dotyczące Twoich prac domowych zadanych w szkole. Nasze forum jak sama nazwa wskazuje jest forum ogrodniczym miejscem spotkań amatorów ogrodnictwa a nie miejscem doraźnej pomocy dla zdesperowanych uczniów, tym razem odsyłam do podręczników, tam znajdziesz potrzebną wiedzę, a i korzyść będzie większa, bo na dłużej zdobyta wiedza zostanie w głowie i może kiedyś się przyda, podana na tacy nawet nie zakiełkuje w mózgu. ;) :-D
Kanarek18
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2012-05-22, 15:16

Re: Nie rozumiem

Post autor: Kanarek18 »

Właśnie mylisz się, przeczytałem już kilka podręczników i właśnie tego nie było. Mogę się pochwalić zdj. mojej działeczki. :)
Ostatnio zmieniony 2012-06-18, 18:11 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawienie interpunkcji i ortografii.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Nie rozumiem

Post autor: Danka »

Kanarek18 pisze: Mogę się pochwalić zdj. mojej działeczki. :)
To zrób to, na pewno nikt z nas z tego powodu się nie obrazi :mrgreen: I z przyjemnością ją zobaczymy :D Może wtedy będzie więcej chętnych do odrabiania prac domowych ;-) :oczami:
ODPOWIEDZ