MOJ OGROD KAJAJA

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: kajaja2 »

MALINA porzeczka jest ale jadalna.
DANUISU tak masz rację to jest tawuła-tak to jest gdy człowiek się spieszy,chciałam szybko wstawić zdjęcia
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: Iga51 »

Kasiu, życzę zdrowych, wesołych i słonecznych Świąt Wielkanocnych. :serce:
Anka2803
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2104
Rejestracja: 2015-02-06, 13:14

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: Anka2803 »

Ciepłych i udanych
świąt Wielkanocnych
oraz wszelkiej pomyślności
i radości w życiu zawodowym
i prywatnym życzę…
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: kajaja2 »

Dziewczyny dziękuję za życzenia,Ja składałam wszystkim na kawiarence,czas mnie gonił przed świętami i dopiero teraz znalazłam czas aby zobaczyć co u kogo słychać.
Wcześniej naklikałam w innym wątku, że dziś było tak ciepło że wygrzewałam swoje kosteczki,wsadziłam azalie i ciemiernika.Mam nadzieję ,że się przyjmą.
Użytkownik Usunięty

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: Użytkownik Usunięty »

No tak jak tylko przychodzi ciepełko my się wychylamy z domów jak te muszki i kombinujemy coby tu pogrzebać w ziemi lub wygrzać swoje kosteczki. :lol: :lol: :lol: Kaju widzę, że już dzielnie ruszyłaś do pracy i sadzisz swoje skarby. Jutro u mnie ma padać ale jakby nie było zbyt ulewnego deszczu to wybiorę się po pracy aby zasilić roślinki nawozem. Już najwyższy czas bo wszystko garnie się na świat, robi się zielono i kolorowo...
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: Danka »

U mnie dzisiaj miało padać, a właściwie było lato. :rotfl:
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: kajaja2 »

Powiedzcie mi moi mili na konewke 10l ile trzeba wsypać saletry amonowej? abym mogła podlać krzaczki, bo trawnik posypuje.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: Danka »

kajaja2 pisze:Powiedzcie mi moi mili na konewke 10l ile trzeba wsypać saletry amonowej? abym mogła podlać krzaczki, bo trawnik posypuje.
Kasiu tu masz napisane na temat saletry amonowej http://poradnikogrodniczy.pl/saletra-am ... e-cena.php
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: kajaja2 »

Tak czytałam to Danusiu,ale mało mi te wiadomości mówią.Ja nie chcę rozsypywać pod iglaki tylko chcę podlać konewką. Jędrek albo Tadek wiem że pisali w jakimś wątku o siarczanie amonu i magnezu ile łyżeczek wsypać do konewki i myślałam że gdzieś ktoś napisałam jaka proporcja saletry amonowej na konewkę. Ja z maty kiepska ;)
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: kajaja2 »

A to nowe roślinki które zakwitły na moim ogrodzie: szafirki,tulipany,żonkile. Dzis przyszła paczka do mnie z nowymi roslinami magnolia yellow river,złotlin, pięciornik red ace,zobaczymy czy się przyjmą.
Załączniki
Zdjęcie0105.jpg
Zdjęcie0106.jpg
Zdjęcie0109.jpg
Zdjęcie0110.jpg
Zdjęcie0104[1].jpg
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: malina »

Zaczyna się robić wesoło w ogrodzie :D
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: Danka »

Sama przyjemność otrzymywać paczki z roślinkami :mrgreen:
Anka2803
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2104
Rejestracja: 2015-02-06, 13:14

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: Anka2803 »

Kaju fajne zakupy :mrgreen: złotlin ogranicz od razu , on z tych wędrujących , ja mam w donicach bez dna, na razie nie wędruje :->
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: kajaja2 »

To dobrze,że napisałaś więc jeszcze jeden zakup mam-doniczka.A duża rośnie ta roślina, bo w tym miejscu co chcę zasadzić mam jeszcze derenie i pęcherznice.Wg przepisów internetowych rośnie do 200cmx200cm to prawda?Sadzę drugi raz pięciornika czerwonego mam nadzieję ,że się przyjmie.Podobno ta rośłina wszędzie powinna rosnąć
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: MOJ OGROD KAJAJA

Post autor: kajaja2 »

Tadziu gdzie jesteś?obraziłeś się na mnie.
Tadziu ty jesteś dobry w te klocki : szukam wątku o siarczanie amonu i siarczanie magnezu o dawkowaniu na konewkę ktoś gdzieś pisał, nawet nie wiem czy to nie ty?? Proszę pomóż mi go znaleść. Potrzebuję rozrobić saletre amonową w konewce i nie wiem jaką proporcję zastosować i wydaję mi się, że tam coś było wspomniane. Kiepska z maty jestem a nie chcę sypać pod rośliny bo boję się,że spalę :(
ODPOWIEDZ