koty

Nasi milusińscy - psy, koty, ptaki i inne zwierzęta w ogrodach.
Awatar użytkownika
ELGRA
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2008-08-24, 18:39

Post autor: ELGRA »

żal mi tych bezdomnych kociamberów czesto sa głodne i przeganiane a mojemu się w d----- przewraca z dobroci ma ciepełko i jedzonko do wyboru
Obrazek
Załączniki
Zdjęcie013 [Rozdzielczość Pulpitu].jpg
ELGRA Kłamstwo zdąży obiec pół świata, zanim prawda włoży buty
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

A co powiecie na to??

Obrazek

Jak dla mnie to lekka przesada.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Dla mnie też!!!!!!Kiedyś była też kobita koło rynku co miała cała masę kotów obok tej posesji nie można było przejść, a dlaczego to już wiadomo. Według mnie nie liczy się ilość, ale jakość.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

A nie dodałem, że to jest na terenie naszego ROD. Na szczęście spory kawałek od mojego sektora. Ale myślałem o powiadomieniu kogoś by poddać te koty sterylizacji, bo jak teraz zaczną się mnożyć, to później będzie makabra.
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Elena Twój kot robi to samo co mój york,bez różnicy czy są to spodnie ,sweter czy tylko szalik.Jak wracam żeby to powiesić on już na tym leży.
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Piotrek wiem, że w Warszawie jest coś takiego jak sterylizacja kotów bezpańskich na koszt miasta, może w Soli też coś takiego ma miejsce. Musiałbyś się dowiedzieć w Urzędzie Miasta.
fox

Post autor: fox »

Ja też lubie dachowce ale bez przesady ;) Na podwórku :) obecny stan 6 szt. jeden pan i mały haremik :)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ELGRA
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2008-08-24, 18:39

Post autor: ELGRA »

To prawda ze bezdomne kociska moga byc dokuczliwe chociaz mojemu tez niewiele brakuje
Załączniki
Zdjęcie002 [].jpg
Zdjęcie002 [].jpg (58.04 KiB) Przejrzano 3872 razy
ELGRA Kłamstwo zdąży obiec pół świata, zanim prawda włoży buty
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Elgra to prawda, że i te w domu dają znać o sobie. Ale co tam wygrzebana ziemia z kwiatów czy podrapane łapska, oczywiście moje. I tak są kochane.
Załączniki
wieje do domu bo nie lubi zimna i śniegu:)
wieje do domu bo nie lubi zimna i śniegu:)
be6772280abaa45e.jpg (23.28 KiB) Przejrzano 3868 razy
polowanie na moją rękę:)
polowanie na moją rękę:)
ed9388a2e9b8141e.jpg (24.34 KiB) Przejrzano 3864 razy
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Koty i zima to trudne połączenie. Ja niedawno uratowałem jednego z moich działkowców przed zamarznięciem. Przychodzę na działkę i widzę z daleka kota zwiniętego w śniegu u sąsiada na działce, wołam kici kici a on nic. Podchodzę bliżej i co widzę, kot ma na głowie puszkę po "kitecie" i się nie rusza. Myślę zamarzł już. Idę szybko na działkę sąsiada i widzę futerko jeszcze się rusza, powoli ściągam puszkę z głowy. W pierwszej chwili kot nie wiedział co się dzieje, chwilę się nie ruszał a potem wyrwał w podskokach. Był jeszcze oślepiony bo nie trafił między sztachety ale po chwili przeszedł i gdzieś pognał. Nie wiem jak długo tak siedział z tą puszką i jak długo by z nią wytrzymał. Sąsiad miał być dopiero na drugi dzień a mnie też miało tego dnia nie być na działce. Miał sporo szczęścia w nieszczęściu.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Kocisko rzeczywiście miało szczęście, bo akurat w tych dniach były mrozy. Zima jest trudna dla bezdomnych zwierząt.
Awatar użytkownika
Herbi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1434
Rejestracja: 2008-12-15, 13:20

Post autor: Herbi »

lilia0405 pisze:Kocisko rzeczywiście miało szczęście, bo akurat w tych dniach były mrozy. Zima jest trudna dla bezdomnych zwierząt.
Nie tylko zima stanowi zagrożenie dla kotów. Wrześniowym popołudniem napotkałem na pobliskiej łące, w gęstej trawie, rozedrganą z zimna futrzaną kulkę.
Obrazek

Ponieważ zapowiadano chłodne jesienne noce zabrałem kociaka do domu. Tutaj nie zabawił długo. Nie wszyscy z moich domowników tolerują futrzaki. Ponieważ futerko było zmierzwione, włosy były pozlepiane i poskręcane, otrzymał ksywkę Czesio.
Obrazek

Przeniosłem go do piwnicy i rzuciłem do miski kawałki kurczaka. Jadł zachłannie, nieomal dławiąc się. Musiał długo nic nie jeść. Podobnie było z podsuniętym mlekiem. Wychlipał je w mgnieniu oka.
Obrazek

W piwnicy jednak nie posiedział za długo. Każde moje wejście tam łączyło się z ucieczką Cześka. Zaniosłem go na działkę. Ukrył się pod dużą ławą. Na drugi dzień po śniadaniu kot chodził za mną krok w krok. Spodobało mu się miejsce w garażu do którego mógł wchodzić szczeliną w drzwiach. Kolejnego dnia było słoneczne południe, Czesio najedzony obserwował moje prace w ogrodzie. Usiadłem na ławce, Czesio wspiął się po wyciągniętej nodze i usadowił na moich kolanach. Słoneczne ciepło rychło wprowadziło go w senny nastrój. Położył łepek, zamknął oczy i spał. Spał pół godziny :lol: tak mu było dobrze.

----------------------------------------

Kilka dni później, znalazłem go na moim wspólnotowym podwórzu przejechanego przez samochód....
Obrazek
Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób.
...........................Hipokrates.......................
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Fajna opowieść, ale koniec bardzo tragiczny :roll:
Awatar użytkownika
ELGRA
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2008-08-24, 18:39

Post autor: ELGRA »

Lilio- to prawdziwy cud że akurat trafił na Ciebie uratowałaś mu te marne kocie życie, bo kto wie - na pewno by zamarzł biedak-niestety nie jesteśmy wstanie pomóc wszystkim- taki już ich los
Załączniki
Zdjęcie010.jpg
Zdjęcie010.jpg (45.23 KiB) Przejrzano 3835 razy
ELGRA Kłamstwo zdąży obiec pół świata, zanim prawda włoży buty
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Dawno nie pokazywałam mojej Loluni , no cóż każde miejsce jest dobre na spanie :lol:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ