gocha2 i jej ogród

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
gocha2
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2008-02-16, 19:20

Post autor: gocha2 »

Witam serdecznie!
Może kilka słów o sobie: od 9 lat borykam się z chorobą, jestem po udarze rdzenia kręgowego, mam niesprawne obie dłonie i spore problemy w chodzeniu, ale potrzeba Matką wynalazków i z pomocą bliskich i znajomych mam swoje malutkie przydomowe poletko z roślinami, które nazywam chwastnikiem bo upycham co się da i dbam o nie jak się da. Oto kilka fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Piękne masz rabatki, a hortensje cudne - mam takie same, ale tylko dwa kwiatki na całym krzaku :cry: Pozdrawiam Jola
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Gocha i Jola,świetnie dajecie sobie radę :!: Tylko brać przykład. Oba ogrody bardzo ładnie się prezentują. Gratuluję i podziwiam :mrgreen:
Awatar użytkownika
jagódka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 306
Rejestracja: 2009-12-14, 21:12

Post autor: jagódka »

Witaj Gosiu na forum,rabatki śliczne no i hortensja niczego sobie :lol: jestem pełna podziwu dla Ciebie,fajnie że masz pasję i nie załamałaś się ;-) tak trzymaj :-D
pozdrawiam jagódka
marylka966
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 2010-04-17, 19:53

Post autor: marylka966 »

Gratuluję pasji ogrodniczej.Rośliny pomagają przetrwać.Pozdrowienia :-D :->
Awatar użytkownika
Ladys
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 392
Rejestracja: 2010-05-18, 10:33

Post autor: Ladys »

Pięknie, kolorowo"upchany", jak Ty mówisz, ogródek. Jest czym cieszyć oczy od wiosny do jesieni. :-)
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Ważne że Masz pasję i dajesz sobie jakoś radę, a to upchane chwastowisko jest piękne. Tak trzymaj. :lol:
Awatar użytkownika
smigu-s303
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 439
Rejestracja: 2010-06-13, 20:33

powitanie

Post autor: smigu-s303 »

Witaj Gosiu :lol: Bardzo dobrze, że jesteś na tym forum, to dla wspólnego dobra musimy przezwyciężać swoje ułomności i nie poddawać się, dobrze,że interesujesz się roślinami, to nawet jak nie możesz przy nich dużo pracować ,to możesz pooglądać. Ja pochwalę Cię za fuksję ja też lubię te roślinki i dziwię się, że już kwitnie zimowitka czy to aktualne zdjęcie pozdrawiam Zdzisia
Zielony Listek
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Witaj Gocha :-D masz piękne roślinki i zadbane poletko.Świetnie dajesz sobie radę, jestem pełna podziwu. :-D Serdecznie pozdrawiam :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Post autor: Nutka »

Witam kolejna Gochę! Ja też Gocha ;-) Śliczne masz kwiatuszki w tym przydomowym "chwastniku" jak go nazywasz :-) Bardzo dobrze wychodzi Tobie to "upychanie" :-D Oby tak dalej... powodzenia życzę. Pozdrawiam serdecznie!
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Gosiu,
Bardzo ładnie w Twoim ogródku, aż trudno uwierzyć, że pomimo trudności można aż tyle osiągnąć. Trzymam kciuki i czekam na dalsze relacje. :-)
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Chwastnik :?: A gdzie chwasty :?: Ja widzę piękne i zadbane rośliny, bardzo się o nie troszczysz :-D
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
gocha2
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2008-02-16, 19:20

Post autor: gocha2 »

Witam!

Kochani jesteście bardzo Wam wszystkim dziękuję za pochwały więcej zdjęć wstawie jak nauczę sie sama to robić :oops: wstawił mi mąż ale narazie nie ma czasu więc muszę poczekać.

Gocha
Zosiu zdjęcie ziemowitów jest z zeszłego roku ale byłam z nich tak dumna że chciałam sie pochwalic nimi ciekawe jak popiszą się w tym roku bo zostały przesadzone.
Awatar użytkownika
Herbi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1434
Rejestracja: 2008-12-15, 13:20

Post autor: Herbi »

Tak jak przedmówcy podziwiam zarówno rośliny, którymi się opiekujesz jak i twoją wolę bycia aktywną osobą mimo ograniczeń.
W Kawiarence więcej osób pisało o sobie w kontekście niepełnosprawności.
Cieszy to, że mówimy otwarcie o problemach ale też szczególnie ważne jest przekazywanie sobie tutaj swej radości z obserwowania kwiatów i pracy przy nich.

Zimowity to moje ulubione cebule jesiennego ogrodu. Na twoim zdjęciu wyglądają fantastycznie zestawione z bratkami. :-)
Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób.
...........................Hipokrates.......................
ODPOWIEDZ