Zielone sanatorium

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: Zielone sanatorium

Post autor: wasilewska101 »

Też czekam z niecierpliwością na gimnastykę ogrodową bo mój kręgosłup przez zimę się zastał a na sanatorium nadal czekam . Piękne róże też mam ich sporo a biała ostróżka znowu mi wypadła , W tamtym roku sama posiałam i jestem ciekawa jakie kolory mi poschodziły ..
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

Krysia pisze:Storczyki masz cudne. A kwiatuszki ogrodowe także :).
Krysiu, dziękuję za pochwałę moich podopiecznych,staram się im dogadzać jak mogę
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

Elzbieta M pisze:
gracha pisze:Witam Elżbietki,miło mi ,że mnie odwiedzacie,specjalnie dla was kilka kwiatków z mojego ogrodu :-)
To jedna Elżbieta już dziękuje za kwiatuszki , za możliwość oglądania i podziwiania.
Pięknie kwitnie ostróżka , w takim niespotykanym kolorze. Ja widuje w różnych odcieniach niebieskośći. Tawułki mam w takich samych kolorach , jak ty - i bardzo je lubię. Ale niestety musze przyznać , że w ubiegłym sezonie marnie mi kwitły - potrzebują wilgoci , a tego nie miały.
Elu ,ostróżka ma taki kolor jak na zdjęciu,to mój rarytasik,pozostałe mam w kolorach niebieskich i białym.Tawułki rosną u mnie od strony północnej za namiotem ,mają widno ale mają też wilgotno,chyba im pasuje,bo co roku ładnie kwitną :-)
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

kajaja2 pisze:Witaj Grażyno.Piękne te twoje sanatorium.Jak jesteś w takim sanatorium to zdrowie na pewno dopisuje. Pięknie ślicznie,bajka, wielki podziw.
Kaju ,działeczka to miejsce do pracy a tym samym ruch mam zapewniony,działeczka to także relaks ,a więc lepiej nie trzeba odpoczywać,poza tym ma jeszcze niezliczoną ilość walorów.Jednym słowem wszystko dla zdrowia,Dzięki za pochwały :-)
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

Bettiw pisze:Też to zdjęcie zwróciło moją uwagę, ostróżki nie widziałam w takim kolorze. czy to zdjęcie oddaje prawdziwą barwę kwiatów? Ogródek dla mnie to też sanatorium, świetnie to ujęłaś, relaks dla skołatanych nerwów, świeże powietrze i ruch, czasem i przeciążę się, staram się teraz pilnować i zbytnio nie forsować. :lol:
Beatko,ostóżka różowa ,taka faktycznie jest,dostałam ją znajomej forumki,jak się rozrośnie chyba trzeba jąrozsadzić ,bo zaginie jak jedna moja biała ,jak nie była przesadzana.Nie potrzebne wyjazdy do sanatorium,mam dużo więcej na miejscu.pozdrawiam
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

Nutka13 pisze:Też podziwiam różową ostróżkę,nie widziałam jeszcze w takim kolorze.....
Danusiu,cieszę się ,że tobie też podoba się moja ostróżka,dziękuję za odwiedziny
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

renatacebs pisze:Ja w tamtym orku zrobiłam delikatny remont i odświeżyłam delikatnie podwórko. Posadziłam nową trawkę odgrodziłam się od dorgi wysokimi tujami. Teraz mogę pobiegać boso po trawie w sukienkach z zoio latem. Ale też planuje właśnie dołożyć w paru miejscach bodziszków i dzwonków bo świetnie wyglądają :-o
Najbardziej lubię chodzić po trawce na bosaka,jak jest ciepło wcześnie rano ,dla zdrowia.Bodziszki to takie bezproblemowe kwiatuszki,Ja podsadziłam nimi swoje clematisy,,fajnie zasłaniają im nóżki, :-)
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

artineks pisze:Super sprawa, ładnie wygląda, dużo zieleni, spora przestrzeń :)
Miło mi powitać nowego gościa ,dzięki za pochwały ,zapraszam częściej :-)
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

artineks pisze:Podoba mi się Pani wątek, z pewnością Pani ogródeczek to samo zdrowie :)
Jestem Grażyna,lub Grażka i nie paniujemy na forum ,okej
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

wasilewska101 pisze:Też czekam z niecierpliwością na gimnastykę ogrodową bo mój kręgosłup przez zimę się zastał a na sanatorium nadal czekam . Piękne róże też mam ich sporo a biała ostróżka znowu mi wypadła , W tamtym roku sama posiałam i jestem ciekawa jakie kolory mi poschodziły ..
Witam w moim ogrodzie ,jeszcze troszkę i będziemy ćwiczyć w naszych oazach Nigdy nie siałam ostróżek,zawsze sadziłam z sadzonek ,Muszę spróbować wysiać,czy to od razu do gruntu,czy wcześniej robi się rozsady w domu :-)
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

Było coś dla duszy ,teraz będzie coś dla ciała ,zdrowe ekologiczne warzywa i owoce :-) z mojego ogrodu
Załączniki
DSC00356.JPG
DSC00696.JPG
DSC00698.JPG
DSC04865.JPG
DSC07102.JPG
DSC06344.JPG
DSC07808.JPG
DSC08489.JPG
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7920
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Zielone sanatorium

Post autor: Elzbieta M »

Grażynko , wspaniały warzywnik , wspaniałe plony. :-D
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Zielone sanatorium

Post autor: malina »

Warzywa aż ślinka cieknie , ale stolik też mnie zauroczył :hyhy:
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Nutka13
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2015-01-06, 19:57

Re: Zielone sanatorium

Post autor: Nutka13 »

Najbardziej zachwyciły mnie pomidory,nie ujmując nic reszcie owoców i warzyw.Grażynko,rosną one w szklarni,czy w gruncie?C0 robisz że tak smakowicie wyglądają,jaka to odmiana?
Pozdrawiam i zapraszam
spacer bociana
Awatar użytkownika
gracha
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 2018-02-08, 08:36

Re: Zielone sanatorium

Post autor: gracha »

Elzbieta M pisze:Grażynko , wspaniały warzywnik , wspaniałe plony. :-D
Dziękuję Elu ,lubię mieć swoje warzywka i zdrowe owoce,pozdrawiam
ODPOWIEDZ