"ZIELONE" POCZTÓWKI Z WAKACJI

Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

a tak mi się przypomniało,że moja babcia miała zawsze sny,dotyczące daty swojej śmierci-i jakoś nigdy się nie sprawdzały
to dobrze niech żyje jak najdłużej ja już nie mam dziadków :cry:
Tak,tak i postaw sobie pomnik, albo najpierw obwódkę,
eeee nie chce. Niech mnie skremują do urny i na działkę pod jabłonkę. Do tego czasu powinna już urosnąć na duuuuuuużą ehhe (szkoda, że tak nie można :-? ) bo przynajmniej moje drzewka nawet i po śm. by miały ze mnie pożytek. :mrgreen: :mrgreen: Co ja gadam hihihi tfu tfu to jeszcze duuuuuuużo czasu. Ale temat ;)) :-/
a taki kilku dniowy wypad jeszcze nikomu nie zaszkodził .
ja już wczoraj molestowałam M ;))) Grześ narobił apetytu i co? skończyło się na tym, że szukam okazjonalnych cen hihi

ps
nie moja wina że mam prawie 30 lat stażu małżeńskiego/
Gratulacje naprawdę ciekawe czy ja tyle wytrzymam hiih To ty teraz szalej chłopie druga młodość ;)
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Wracając do tematu. I właśnie szybki spontaniczny tygodniowy wypad do Chorwacji :mrgreen: Plitwickie jeziora i wodospady na rzece KRK.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ależ widoki zapierające dech, Harwi! :-)

Widać, że ogrodomaniaczka zdjęcia robiła!
;-)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Pięknie jak w raju. Napatrzeć się nie można. :shock:
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Oj, ale mnie podsumowaliście! Wiem, że do mnie pijecie bo to w końcu ja się zasłoniłam domem itd. Ale jak napisałam problem nr. 1 to kasa. Gdybym jechała na zarobek to inna bajka. Zarabiam to mam za co żyć i zwiedzać. Numer 2 to mąż na co dzień pracujący w Warszawie, przyjeżdżający do domu na weekend, święta i na urlop. Nie mogę przecież uciekać z domu jak on wraca. NR 3 - mieszkam na odludziu więc muszę synów zawozić prawie codziennie do szkoły - jednego do gimnazjum drugiego do liceum. Problem nr. 4 to młodszy syn, który niestety ma ADHD. Nie jest to taki poważny przypadek jak pokazują w telewizji ale i tak nie jest łatwo. Następny nr 5 to brak jakiejkolwiek rodziny w promieniu 200 km. Zostaję sama ze wszystkimi problemami i z tym co trzeba załatwić. A ostatni problem nr 6......to ....proszę się nie śmiać.......boję się latać samolotem :oops: Prawdę mówiąć mąż od roku próbuje zorganizować nam tak jakby drugą podróż poślubną do Turcji ( w tym roku minęło nam 23 lata) a ja jestem szczęśliwa, że ciągle coś staje na przeszkodzie. :mrgreen:
Troszkę się powywnętrzałam ale panowie jak sami widzicie nie da rady - muszę siedzieć w domu :-D
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Joanno, będą kolejne rocznice... 30, 40, 50 itd., w końcu będzie możliwość "oderwania się". :-)
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Piękne widoki i te kwiaty. Trochę inny klimat i już inna roślinność.

Pierwszy raz leciałam samolotem już po 50-ce.Bałam się jak diabeł święconej wody.Myślałam o różnych katastrofach ,ale moja córcia pocieszyła mnie. Powiedziała mi:"przestań się zamartwiać,bo gdy spadniecie, to i tak nie będzie co zbierać :!: ". I podziałało, od razu oprzytomniałam. A teraz kilka zdjęć,z malutkiej angielskiej szkółki ogrodniczej,ze mną w roli głównej. Obrazek
Obrazek
Obrazeki trochę morza,Anglicy nazywają je Kanałem Angielskim czyli La Manche,odpływ.
Obrazekto znowu ja
Obrazek
Brighton
Obrazek
zdjęcia z 2006r
fox

Post autor: fox »

A to na otarcie łez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Polish Bałtyk :mrgreen:
http://picasaweb.google.com/foxiczek/Fi ... KKaYG1vdpo#
Przez 120 dzionków patrzyłem na te fale, kliknij na fotkę i popatrz i TY 8-)
użytkownik usunięty

Błękitne pocztówki ;))

Post autor: użytkownik usunięty »

A ja kilka zdjęć dla tych co do morza mają dalej...

W lipcu br. przed koncertem, który towarzyszył MŚ w Match Racingu w Gdańsku Górkach Zachodnich, złapałam chwilę i trochę światła. I teraz będzie żeglarsko...

Obrazek
Obrazek
Młodzi adepci żeglarstwa
Obrazek
Obrazek
A przed zmierzchem dopłynęły do mariny "smocze łodzie" z Gdańska
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Naprawdę przepiękne klimaty. Uwielbiam morze. Urodziłam się w Koszalinie więc do morza 3 kroki. Nigdzie nie czuję się tak dobrze jak nad morzem. Co prawda latem jest koszmarnie przez tabuny turystów ale przełom września i października to jedno wielkie widowisko na plaży. Codziennie inny spektakl. Czy ktoś kiedyś był w czasie pełni księżyca w nocy na plaży? Podejrzewam, że nawet Hawaje się nie umywają.
Awatar użytkownika
Padawan
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 406
Rejestracja: 2008-10-30, 20:40

Post autor: Padawan »

Kontynuacja morskich tematów, czyli trzy odsłony Orłowa ( w tym oczywiście orłowski klif):

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrowienia - Padawan
Awatar użytkownika
Padawan
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 406
Rejestracja: 2008-10-30, 20:40

Post autor: Padawan »

A może ...na Hel? :)
Majowy weekend 2005 na Półwyspie Helskim...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrowienia - Padawan
Awatar użytkownika
Padawan
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 406
Rejestracja: 2008-10-30, 20:40

Post autor: Padawan »

i jeszcze kilka pocztówek z Hel - lu :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrowienia - Padawan
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

ooo
ależ dużo pięknych zdjęć :-)
Naprawdę, a niektóre to są wyjątkowo ładne :-)
Awatar użytkownika
Padawan
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 406
Rejestracja: 2008-10-30, 20:40

Post autor: Padawan »

Kasia, dla mnie to był raj, bo..moje ulubione drzewa to oprócz brzóz ... sosny. A te pokrecone, niewysokie najbardziej. Na Helu są praktycznie tylko takie, bo warunki atmosferyczne roślin tam nie rozpieszczają. Szukam jeszcze fotki pewnego pnia, bez kory, która pokazuje, jak bardzo drzewa walczą z wiatrem.
Pozdrowienia - Padawan
ODPOWIEDZ