"ZIELONE" POCZTÓWKI Z WAKACJI

użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Cztery stówki powiadasz, hmmm a nocleg gdzie.... na dworcu Grzesiu??? No i samym brytyjskim powietrzem też żyć się nie da ;-) :lol:
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Grześ na jakim świecie Ty żyjesz??? Pomijając gotówkę to większość z nas ma męża, dzieci, zwierzęta, ogród, dom i pracę (niekoniecznie wszystko naraz). Nie jestem "rasową" feministką ale w takim momencie mam ochotę powiedzieć - tak może pomyśleć tylko facet :mrgreen: Tak wiem, dla chcącego nic trudnego ale mi wystarczyłby tylko pierwszy powód - gotówka. Dziękuję, ja wolę kupić sobie roślinki do mojego ogrodu a inne mogę pooglądać na zdjęciach. Pieknych zdjęciach zresztą. :-D
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Grześ ale cudne fotki nam pokazujesz. A to to takie duże co trzymasz :shock: :shock: A ta trawa na 3 fotce cudna i w ogóle przepiękne rośliny przepiękne klimaty.
Nie ma mile panie co zazdroscic tylko kupic sobie bilet za 4 stowki w dwie strony do Anglii i tylki na poklad:)))
hmn 400stówki w dwie strony. Oj jakbym tak chciała zostawić wszystko w ch... i sobie wyskoczyć na weekend hiihi
a nocleg gdzie.... na dworcu Grzesiu??? No i samym brytyjskim powietrzem też żyć się nie da
właśnie noce chłodne chyba tam są ;) Albo w dzień zwiedzać ogrody w nocy na imprezy hiih po knajpach zawsze gdzieś można kimnąć. Ale tak można robić jak się jest samemu ;)) z rodzinką o wiele wiele trudniej ;) a nawet powiem niemożliwe to jest.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Wiolu na nocne imprezy po knajpach to raczej Brytyjczycy przylatują do nas ;-) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

gosia2501 pisze:Cztery stówki powiadasz, hmmm a nocleg gdzie.... na dworcu Grzesiu??? No i samym brytyjskim powietrzem też żyć się nie da ;-) :lol:
No tak Gosiu to prawda,ja mam brata w Anglii wiec mam gdie spac a i bratowa cos upichci
A brytyjskim powietrzem to dlugo sie naprawde nie da zyc,ale weekend bys wytrzymala:)))A na deser piekne roslinki...


A teraz przeczytalem Wasze posty dalej i smiac mi sie bardzo chce:)))No tak najlepiej tlumaczyc sie mezem,dziecmi zwierzatkami itd:)))
A powaznie mowiac to ja tez nie jestem taki szybki do wyjazdu,brat prawie sila mnie tam sciagnal,fakt ze tylko tydzien to byl,ale on nie wie jak dla mnie to bylo dluuuuugo.Chodzi mi o moje roslinki-sami wiecie:)
kupil mi bilet,podal date i juz-a ja biedny zalatw sobie urlop,kogos do podlewania i dogladania,no i praca:(((45000 bratkow czekalo tydzien na posadzenie,ale za to zony i dzieci nie mampare problemow z glowy
I kasa,ach te pieniadze ciagle ich malo-ale bez nich jeszcze gorzej-doskonale wszystkich rozumiem-Pozdrawiam
PS.A teraz kombinuje-wiosna plot postawic na dzialce nowy czy kosiarke nowa-to sa prawdziwe finansowe problemy:)))
Miłego dnia Wszystkim!!!
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Wiolu na nocne imprezy po knajpach to raczej Brytyjczycy przylatują do nas ;-) :lol: :lol:
- no tak racja :oops:
kupil mi bilet,podal date i juz-a ja biedny zalatw sobie urlop,kogos do podlewania i dogladania,no i praca:
hehe i tak chyba najlepiej postawić przed faktem i se radź, ale jak widać po fotkach opłacało się oj opłacało szkoda, że ja nie mam brata ;)
PS.A teraz kombinuje-wiosna plot postawic na dzialce nowy czy kosiarke nowa-to sa prawdziwe finansowe problemy:)))
Powiem tak ja mam kosiare, płotu w ogóle nima hihihi
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

W moim przypadku okazało się iż działka pochłania nas na tyle, że zawsze mocno się zastanawiamy czy możemy pojechać gdzieś indziej. W tej chwili (po pięciu latach) jest taki napięty plan co mamy na niej do zrobienia, że udaje nam się wyrwać na krótko - 2-3 dni. No chyba, że sezon jesienno-zimowy przeznaczymy na podróże. Skąd tylko brać tyle urlopu? ;-)
fox

Post autor: fox »

Dla chcącego nic trudnego ,nie zastawiajcie sie działką i rodzina, ja co roku wyjeżdżam na kilka miesiecy i mam wszystko gdzieś, najwyżej kilka roślin się zmarnuje, a co zarobie, zobacze i ile świeżego powietrza się nawdycham, tego mi nikt nie odbierze :-P
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

Dzięki fox za poparcie-chociaż Ty jeden 8-)
Miłego dnia Wszystkim!!!
fox

Post autor: fox »

Trzeba iść do przodu a nie zakopać się w swoim domu i tylko narzekać, z tego co wiem to biedni nie narzekają, ja jestem bezrobotny i co, od życia już mi się nic nie należy? tylko krematorium ? bo nasz kochany rząd dla ludzi 50+ nic nie ma żadnych sensownych rozwiązan a i pracodawcy wolą młodych lub emerytów.
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

Tak to prawda choć ja jestem od Ciebie młodszy, mam bezrobotnego ojca, fakt że na emeryturze, ale chciałby pracować-a rząd martwi się tym kto ma lecieć do Brukseli: prezydent czy premier?

A krematorium to nie jest takie tanie-wiesz?
Miłego dnia Wszystkim!!!
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Widzę,że tu zagorzała dyskusja, czasami i tak trzeba ;-) :-)
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

ja co roku wyjeżdżam na kilka miesięcy i mam wszystko gdzieś,
hmn nie obraź się Foxiku ale tak to tylko chyba facet może pomyśleć i zrobić. Jakby twoja żona tak sobie pojechała na 4 m-c i zostawiła cię ze wszystkim (np 4 małych dzieci 2 psy ogród i 4 koty hehe) mówiąc, ze ma to gdzieś ciekawa jestem twojej reakcji :-> Ale wyjazdy w celu zarobkowym to też inna sprawa z czegoś trzeba żyć niestety.
Dla chcącego nic trudnego
no takiej mi ochotki narobiliście, ze szok mi się tak zachciewa na weekend do Londynu wyskoczyć a co? hihi Musze mojego M troszkę wymolestować niech załatwia tanie bilety hehe
tylko krematorium ? bo nasz kochany rząd dla ludzi 50+ nic nie ma żadnych sensownych rozwiązań a i pracodawcy wolą młodych lub emerytów.
eh to znowu temat rzeka nawet szkoda gadać i psuć sobie nerwów. Młodych też nie chociaż chcą najlepiej takich 20 latek z 30 letnim stażem pracy.
A krematorium to nie jest takie tanie-wiesz?
oj to prawda prawda jest tragicznie ja już chyba zacznę odkładać na swoją śmierć by moje dzieci nie miały problemów. :->
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

ja już chyba zacznę odkładać na swoją śmierć by moje dzieci nie miały problemów. :->[/quote]

Tak,tak i postaw sobie pomnik,albo najpierw obwódke,
i posadz już kwiatki-wokół wygrabiony wzorek--a tak mi się przypomniało,że moja babcia miała zawsze sny,dotyczące daty swojej śmierci-i jakoś nigdy się nie sprawdzały :mrgreen:
Miłego dnia Wszystkim!!!
fox

Post autor: fox »

Harwi
Tak własnie przez 3 lata robiła moja Ż. Cały sezon wakacyjny, tyle tylko że ja mam dwoje dzieci i sa już duuuuuuuże :) / nie moja wina że mam prawie 30 lat stażu małżeńskiego/, ale nie piłem do nikogo, a taki kilku dniowy wypad jeszcze nikomu nie zaszkodził .
ODPOWIEDZ