Witam

Jeżeli właśnie dołączasz do naszego forum i nie wiesz gdzie napisać pierwszy post, zrób to tutaj! Chętnie się z Tobą przywitamy :-)
ODPOWIEDZ
Adam79
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2022-06-11, 16:09

Witam

Post autor: Adam79 »

Dzień dobry. U mnie w domu zawsze jest dużo kwiatów, ale od jakiegoś czasu postanowiłem sam coś rozmnożyć i próbować dbać o roślinki. Poproszę o wskazówki co do łatwych w uprawie kwiatów. Sam już wybrałem 2 roślinki. Dziś przyciąłem gałązkę ficus benjamin oraz trzykrotkę. Zanim to zrobiłem poczytałem na ten temat. W każdym razie roślinki już są w wodzie i cierpliwie czekam. Następnym krokiem będzie wybór doniczek, ziemi. Informacji na ten temat jest wiele, a przy tym często są sprzeczne. Niektórzy uważają, że doniczki to tylko ceramiczne i bez żadnych szklanych powłok. Inni, że to nie ma dużego znaczenia. Tak sam z ziemią. Jedni stosują drenaż, inni nie. Mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej a roślinki dzięki Waszym poradom będą piękne. Jak tylko będzie coś do pokazania to oczywiście pochwalę się zdjęciami. Póki co cierpliwie czekam. Pozdrawiam Wszystkich.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Witam

Post autor: Elzbieta M »

Witaj Adamie. Opowiadaj nam o swoich poczynaniach w wątku o kwiatach w domu i na balkonie. Czekamy na relację
ODPOWIEDZ