WIOSNA KAJAJA 2016

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: WIOSNA KAJAJA 2016

Post autor: Bettiw »

Kasiu jak będziesz miała chwilkę to napisz proszę jak robisz te obrzeża, widziałam w jednym miejscu, jakbyś podkładała czarną włókninę, czy używasz zaprawy? Czy trzymają się na miejscu? Pomyślałam, że może sama zrobiłabym takie kostki, widziałam u Halinki jak z formy wyrabiała betonowe moduły i wyszła ładna ścieżka.
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: WIOSNA KAJAJA 2016

Post autor: kajaja2 »

Witaj Bettiw

Ja kupiłam najtańszą kostkę w supermarkecie tak 4cm,chudszej nie brałam bo by popękała.Układałam ją na mojej glinie a tam gdzie nie będzie roślin tam kładłam włókninę i na niej kładłam kostkę. Nie robiłam żadnej obwolutki z cementu(mąż tak mówił ale nie posłuchałam).Wyznaczyłam sobie jakąś wysokość tak abym kosiarką przejechała razem z trawnikiem,każdą kostkę dobijałam ręką a później już wzięłam młotek gumiany i z góry i z boku stuk puk i kosteczka leży.Jeszcze specjalnie po niej chodziłam aby wiedzieć czy się dobrze ułożyła jak się huśtała to podsypywałam gliną lub piaskiem. Teraz też chodziłam po tych deszczach czy się nie obruszała ale twardo leży-porządną robotę wykonałam:-) :-) :-) :-) :-)

Wchodziłam na wasze strony u nie których widzę zima za oknem u innych jeszcze kwiaty kwitną a u mnie różnie raz śnieg raz deszcz który później zamarza i się szklanka robi.Nie raz mam tak,że u mnie śnieg leży a jak przejadę MOST przez Wisłę tam śniegu nie ma.Ja już okryłam roślinki aby się o nie nie martwić,ptaszki dokarmiam ale mam taki problem że mam złodzieja słoniny-myślałam,że sikorki takie głodne lub sroka zabiera a tu się okazało,że to kocur przychodzi i robi takie podchody,że zawsze udaje mu się ukraść. Nawet jak wisiał na jednym pazurze na gałęzi to mu się udało-krótko-wielka jedna komedia za oknem.
W domku natomiast trochę spokoju zapanowało,męża mam w domu to od razu jakoś raźniej i cieplej.Choinka już stoi ubrana, przed domem świątecznie też już jest,w kuchni pichcę już jakieś jedzonko na święta które można zamrozić,dużo nie robie bo święta u rodziców i teściów jedynie drugi dzień świąt w domku odpocząć i w trójkę spędzić miło czas.Kochani do świąt jeszcze zajrzę więc miłych i ciepłych wieczorów życzę. BUZKA
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: WIOSNA KAJAJA 2016

Post autor: Danka »

To u Ciebie już świąteczne przygotowania ;-) A ja dopiero zacznę.
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: WIOSNA KAJAJA 2016

Post autor: kajaja2 »

Tak kochani były przygotowania i już skończyły się.Wszystko gotowe oprócz zdrowia.Zawsze nawala w nie w tym momencie co trezba. Ja na B12,mąż na antybiotyku koszmar. Życze Wam dużo zdrówka i wszystkiego co dobre
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: WIOSNA KAJAJA 2016

Post autor: kajaja2 »

Wesołych ŚWIAT
Załączniki
wesolych-swiat-bozego-narodzenia.jpg
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: WIOSNA KAJAJA 2016

Post autor: Danka »

Wzajemnie Kasiu :!:
kajaja2
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1404
Rejestracja: 2016-02-01, 13:03

Re: WIOSNA KAJAJA 2016

Post autor: kajaja2 »

Kochani z Nowym Rokiem 2018 zamykam swój wątek "Wiosna Kajaja 2016" i zapraszam do nowego "Ogród Kajaja" Mam nadzieję że będziecie również zaglądać i robić swoje wpisy.Kochani do miłego zobaczenia.Pozdrawiam I Dziekuję za wszystkie wpisy w tym wątku
Zablokowany