Wiosna 2017-puszkinia

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rózana aleja
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 145
Rejestracja: 2017-03-14, 13:32

Wiosna 2017-puszkinia

Post autor: Rózana aleja »

Moja działeczka zaczyna budzic sie do zycia :hyhy: Pani puszkinia cebulicowata w całej okazałości :-D
Załączniki
IMAG0456.jpg


Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Helen Mirren


Wioletta S.
roberto149
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2017-03-31, 08:52

Re: Wiosna 2017-puszkinia

Post autor: roberto149 »

Piękna roślinka ;)
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6086
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Wiosna 2017-puszkinia

Post autor: Krysia »

Roślinka rzeczywiście niczego sobie. Wioletka, Ty już założyłaś swój wątek i tego się trzymaj :).
Każdy z nas ma jeden i tam pokazuje swoje fotki i opisy. Nie zakładamy do każdej roślinki osobnego wątku.
Na przykład ja mam wpisy o kwiatach balkonowych. Gdy przekroczyłam 200 stron, to wtedy założyłam drugi wątek - część drugą. I tak to tutaj jest :). Rozumiem, że nie wiedziałaś i dlatego staram się delikatnie wytłumaczyć. Pozdrawiam Cię wiosennie.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Wiosna 2017-puszkinia

Post autor: Danka »

Jeżeli chcesz każdą roślinę pokazać oddzielnie to można to zrobić w odpowiednim dziale. Jest temat BYLINY, CEBULOWE, KRZEWY itp. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sylwia,Gosia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6571
Rejestracja: 2015-03-24, 13:15

Re: Wiosna 2017-puszkinia

Post autor: Sylwia,Gosia »

Piękna puszkinia Ci zakwitła.
Nie martw się ,na początku też zastanawiałam się gdzie się wpisać ,czy załączyć fotkę ,gdyż na naszym forum mamy dosłownie wszystko.Z biegiem czasu zauważysz tu sensowny porządek i łatwość poruszania się ,a jak czegoś nie wiesz - to pytaj :) :) .
Pozdrawiam i zapraszam do siebie: Balkony Gosi, Sylwii.
Awatar użytkownika
Rózana aleja
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 145
Rejestracja: 2017-03-14, 13:32

Re: Wiosna 2017-puszkinia

Post autor: Rózana aleja »

Dziekuje wszystkim za porady, ostaram sie bardziej zwracac uwage gdzie co wrzucac :roll: :-D


Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Helen Mirren


Wioletta S.
ODPOWIEDZ