Wiosenne roze

Tak piękne i lubiane, że warto im poświęcić oddzielne forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rózana aleja
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 145
Rejestracja: 2017-03-14, 13:32

Wiosenne roze

Post autor: Rózana aleja »

Na jesieni posadzone,tak wygladaja po odkryciu z kory,wygladaja slabo I marnie,listki pozwijane,blade,dodam,ze jesienia bylo mokro a krzewy sa pod agrowloknina i kora,teraz teraz jest mokro,gleba ciezka.zastanawiam sie czy w takich okolicznosciach nie lepiej by bylo zdjac kore I wloknine? Ziemia by odetchnela,plesni by nie bylo.
Załączniki
IMAG0563.jpg
IMAG0562.jpg


Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Helen Mirren


Wioletta S.
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6700
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Re: Wiosenne roze

Post autor: Petrus »

Wystarczy trochę odgarnąć kory i tyle. Na razie jest kiepska pogoda i dość mokro dlatego rośliny mają gorszy start. Jak przyjdą słoneczne i ciepłe dni to róże zaczną szybciej rosnąć. Nie ma się czym przejmować.
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
Rózana aleja
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 145
Rejestracja: 2017-03-14, 13:32

Re: Wiosenne roze

Post autor: Rózana aleja »

Petrus pisze:Wystarczy trochę odgarnąć kory i tyle. Na razie jest kiepska pogoda i dość mokro dlatego rośliny mają gorszy start. Jak przyjdą słoneczne i ciepłe dni to róże zaczną szybciej rosnąć. Nie ma się czym przejmować.

Dziekuję za pokrzepienie :-D :hyhy: jeszcze z tydzien tego zimna i w koncu moze na dobre ruszy wegetacja-pozdrawiam :-D


Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Helen Mirren


Wioletta S.
Awatar użytkownika
Rózana aleja
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 145
Rejestracja: 2017-03-14, 13:32

Re: Wiosenne roze

Post autor: Rózana aleja »

Teraz wyglądają tak.Jestem zadowolona,że na razie żadne chorobstwo nie dopadło mych kwiatów
Załączniki
IMAG0729.jpg
IMAG0731.jpg
IMAG0730.jpg
IMAG0732.jpg


Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Helen Mirren


Wioletta S.
ODPOWIEDZ