Weeryfikacja

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ANDU
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1775
Rejestracja: 2016-02-05, 12:48

Re: Weeryfikacja

Post autor: ANDU »

Super te piwonie,chyba jakieś późne odmiany,u mnie piwonie już ogłowione. Te odmiany są pachnące?
Pozdrawiam
ANDU
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

ANDU pisze: 2025-07-04, 16:23 Super te piwonie,chyba jakieś późne odmiany,u mnie piwonie już ogłowione. Te odmiany są pachnące?
Pozdrawiam
Na piwonie chińskie u mnie teraz sezon. Wszystkie chińskie są pachnące.

Gillenia:
gillenia.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Piwonia chińska, odmiana nn:
piwonia nn (3).JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Naparstnica:
n.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Piwonia Bowl of Beauty:
piw bowl.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
ANDU
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1775
Rejestracja: 2016-02-05, 12:48

Re: Weeryfikacja

Post autor: ANDU »

bez pisze: 2025-07-07, 05:18 Naparstnica:
n.JPG
Super ta naparstnica, ona jest w jakimś pomieszczeniu?, u mnie w tym roku też zakwitły naparstnice wysokie gdzieś na 1,7m, mam też białe chociaż takich nigdy nie siałem i nie sadziłem.
Pozdrawiam
ANDU
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

ANDU pisze: 2025-07-08, 11:01 Super ta naparstnica, ona jest w jakimś pomieszczeniu?, u mnie w tym roku też zakwitły naparstnice wysokie gdzieś na 1,7m, mam też białe chociaż takich nigdy nie siałem i nie sadziłem.
Pozdrawiam
U mnie naparstnice same się rozsiewają. Zwykle to w odcieniach czerwieni i różu. Pierwszy raz trafiła mi się biała.
Wyrosła na balkonie.

Tojeść kropkowana:
toje.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Piwonia Sarah Bernard:
p sarah bernard.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Trzykrotka wirginijska:
trzy.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Żeleźniak Russela:
że.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Rodżersje mają niepozorne kwiaty, ale okazałe = ok. 1 m średnicy liście .Na zdjęciach R. tarczowata i kasztanowcolistna.
r2.JPG
r1.JPG
rk.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
ANDU
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1775
Rejestracja: 2016-02-05, 12:48

Re: Weeryfikacja

Post autor: ANDU »

bez pisze: 2025-07-13, 05:13 Rodżersje mają niepozorne kwiaty, ale okazałe = ok. 1 m średnicy liście .Na zdjęciach R. tarczowata i kasztanowcolistna.

r2.JPG

r1.JPG

rk.JPG
To mogą parasol zastąpić. :rotfl:
ANDU
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

ANDU pisze: 2025-07-13, 09:14 To mogą parasol zastąpić. :rotfl:
Deszcz wytrzymają, ale wiatru nie.

Piwonia Amandine Machin - kwitnie u mnie jako ostatnia:
pamandine machin.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Bodziszek Ruprechta:
bodziszek Ruprechta.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
bez
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3711
Rejestracja: 2012-02-19, 05:39

Re: Weeryfikacja

Post autor: bez »

Tygrysówka:
tyg.JPG
Miłego dnia !
B.E.Z.
ODPOWIEDZ