Ogradzam???

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
ODPOWIEDZ
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Oraniu płotek fajny ale altanka to dopiero cudo, jeszcze daszek ze strzechy i domek jak ze skansenu wyjęty :-D Masz bardzo ładną altankę.
Awatar użytkownika
Orania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 234
Rejestracja: 2008-01-11, 00:13

Post autor: Orania »

Piotrek, dzięki! :-D To szachulcowa zabudowa, typowa również i na Pomorzu. Altanka oczywiście pomalowana, nie ma tam belek.
Takie tam, lokalne reminiscencje...

Danka, :-D bardzo mi się Twoja orzechowa podpora podoba, a to dlatego, że nie jest taka uniwersalna jak ze sklepu - jednakowa w jednakowych ogrodach.
A propos, w tle - płotek, nasz swojski, taki chcę na warzywniak! Pozdrawiam!
Pozdrawiam - Orania
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2408
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Post autor: Bettiw »

Sprawa ogrodzenia też zajęła mi sporo czasu, istotne jest w jakim miejscu znajduje się działeczka i jakie ogólnie są wymagania. Ja zdecydowałam się na najtańsze i najprostrze ogrodzenie, bo odzyskane z boazerii, wielu znajomych robi remonty pozbywając się boazerii, wiedzą, że dla mnie teraz to cenny materiał, proszę zobaczyć jak wygląda mój płotek, kupiłam paliki i poprzeczki. Na terenie naszego ROD jest wiele działeczek bez ogrodzenia i każdy stawia sobie co chce, ale ja wolę naturalne materiały, może nie są trwałe, ale bardzo tanie i właśnie z tego powodu zdecydowałam że mój ogródek będzie w tym miejscu, na terenie innych ogródków czułam się jak w bloku, wszystko równiutko pogrodzone, betonowe murki niska siateczka w rządku działeczki poukładane jak w pudełeczku.
Załączniki
zdjęcia 029 I.JPG
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Dla mnie ten płotek - super! :lol: I pomysł świetny, a że też na to nie wpadłam . U mojego taty w garażu walają się chyba resztki boazerii... Pomyślę i może coś z tego będzie. Tym bardziej , że przy mojej pupilce, wszystko co świeżo posadzone i delikatne musi być ogrodzone. Inaczej - :mrgreen: - będzie zadeptane!
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
ODPOWIEDZ