.....mój pomysł.....

Projekty, architektura ogrodowa i tematy pokrewne.
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: Agnieszka123 »

No ślicznie pięknie, ale według mnie to jest nadal tylko projekt zrobiony w jakimś programie, te rośliny raczej nie rosną tam w rzeczywistości. Wg mnie to fotomontaż........... przez liście prześwituje kostka brukowa. :D
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
Merghen
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2323
Rejestracja: 2010-09-01, 07:22

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: Merghen »

Cieszę się, że się odważyłaś, wszak świat do odważnych należy. Projekt pasuje do domu i otoczenia. Przyznam jednak, że też zastanawiam się czy to już realne zdjęcie. Jeżeli projekt to muszę przyznać, że ciekawy tylko z projektami jest tak, że fajnie wyglądają na projekcie ale już mniej ciekawie w rzeczywistości bo nie zawsze rośliny chcę rosnąć tak jak my chcemy. Na pewno będę obserwować jak się zaaklimatyzują rośliny, która zostaną posadzone według tego projektu.

Mnie jednak jest bliżej do wiejskich domków, chat drewnianych i pewnego lekko uporządkowanego nieporządku ;)

Tadziu, ja osobiście nie lubię takich ogrodowych dodatków. Dla mnie rośliny pięknie skomponowane są najpiękniejszym widokiem.Uwielbiam powrót do natury. Ale jest takie powiedzenie: "Są gusta i guściki"...
Ogród:
Zasadzany na ugorze

Zapraszam, Małgorzata
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: Agnieszka123 »

Popieram Małgosię, w całej rozciągłości odpowiedzi ;)
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: Izabelacz »

[quote="lanka"]...

Coś pięknego!
BRAWO!
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: Izabelacz »

Merghen pisze:Cieszę się, że się odważyłaś, wszak świat do odważnych należy. Projekt pasuje do domu i otoczenia. Przyznam jednak, że też zastanawiam się czy to już realne zdjęcie. Jeżeli projekt to muszę przyznać, że ciekawy tylko z projektami jest tak, że fajnie wyglądają na projekcie ale już mniej ciekawie w rzeczywistości bo nie zawsze rośliny chcę rosnąć tak jak my chcemy. Na pewno będę obserwować jak się zaaklimatyzują rośliny, która zostaną posadzone według tego projektu.

Mnie jednak jest bliżej do wiejskich domków, chat drewnianych i pewnego lekko uporządkowanego nieporządku ;)

Tadziu, ja osobiście nie lubię takich ogrodowych dodatków. Dla mnie rośliny pięknie skomponowane są najpiękniejszym widokiem.Uwielbiam powrót do natury. Ale jest takie powiedzenie: "Są gusta i guściki"...
Izabelacz:
Uważam, ze każdy może mieć, jak chce.
Nie lubię ogrodów sterylnych, ale lubię, kiedy ktoś o coś dba i się tym cieszy:)
Nie sadzę, by ta strona była stworzona do oceniania. Myślę, że została stworzona dla pasji. A powoływanie się na Tadzia jest nie na miejscu.
Izabelacz
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 57
Rejestracja: 2014-09-12, 22:49

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: Izabelacz »

Witaj Lanko
Uważam, że bardzo ładnie to wszystko skomponowałaś i wybrałaś (zdaje się) odpowiednie rośliny. Na moje 5+. Przecież nie wszędzie można zaszaleć. Mnie się bardzo podoba! :)
sylwia75
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 30
Rejestracja: 2011-06-17, 16:16

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: sylwia75 »

Bardzo mi się podoba Twój projekt. Ożywiłaś roślinami okoliczny beton. Nie jest już tylko całe otoczenie w betonie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kania
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 58
Rejestracja: 2014-07-21, 09:04

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: kania »

mi też się bardzo podoba:) nie wiem w czy robiłaś wizualizacje, ale fajnie to wygląda:) używasz jakiegoś programu do wizek?)
Użytkownik Usunięty

Re: .....mój pomysł.....

Post autor: Użytkownik Usunięty »

Projekt fajny, piękniej z zielenią - jak już będą roślinki posadzone to wrzuć zdjęcie i orientacyjnie drogo cie to będzie kosztować? Chodzi mi tylko o same roślinki... :-)
ODPOWIEDZ