Nawozy EKOR - opinie

Jak stosować nawozy i inne preparaty poprawiające wzrost roślin?
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Nawozy EKOR - opinie

Post autor: rafaloku »

Ten wątek tworzę po konkursie z wiedzy o nawozach firmy Ekor. 10 osób, które podały poprawne odpowiedzi konkursowe, otrzyma nastęujące zestawy nawozów Ekor:
- Ekohumus 0,5l nawóz organiczno-mineralny zawierający humus - produkt dżdżownic kalifornijskich,
- Bioekor nawóz do trawników 0,5l/500m2 trawnika,
- Bioflor nawóz do paproci i innych roślin zielonych z liści z podwyższoną zawartością magnezu 0,5l,
- Ekor uniwersalny 0,2l, płynny nawóz organiczno-mineralny
- Bioekor nawóz mineralny dla Bonsai i roślin doniczkowych 0,2l
- Bioekor nawóz organiczno-mineralny dla pelargonii i roślin balkonowych 0,2l

Obrazek

Zwycięzców konkursu bardzo proszę o pokazanie otrzymanych nagród i wyrażenie opinii o nawozach. O opinie proszę także inne osoby, które miały okazję wypróbować nawozy firmy Ekor.

A dla dla wszystkich osób, którym nie udało się wygrać w konkursie, a chcą wypróbować nawozy Ekor w swoim ogrodzie, mam miłą niespodziankę od sponsora konkursu. Możecie skorzystać z jednorazowego rabatu 10% na dowolną ilość nawozów zakupionych w sklepie internetowym www.eflor.pl. Wystarczy dokonać zakupów na stronie www.eflor.pl, zarejestrować się i przy finalizacji zamówienia wpisać numer kuponu x333al21mc

Kupon ważny do 31.08.2012 :ok:

Życzę udanych zakupów i czekam na Wasze opinie o nawozach!
Rafał
Awatar użytkownika
Marii
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 5
Rejestracja: 2012-03-04, 09:46

Re: Nawozy EKOR - opinie

Post autor: Marii »

Witam, bardzo cieszę się z otrzymanej nagrody. Już wcześniej korzystałam z nawozów Ekor i uratowały moje rośliny z niejednej opresji. Dzięki zestawowi dowiedziałam się o szerszych możliwościach nawozów. Polecam z całego serca. Pozdrawiam.
Załączniki
Nagroda Nawozy Ekor
Nagroda Nawozy Ekor
Marii :)
Awatar użytkownika
pernaczy
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2012-07-26, 09:52

Re: Nawozy EKOR - opinie

Post autor: pernaczy »

Witam,
Doszły. Do tej pory stosowałem nawozy firmy Ekor do trawników (różne z oferty sklepu) i mam o nich jak najlepszą opinię. Cieszę się, że będę mógł "eksperymentować" nawozami również na innych roślinach. Dam znać o wynikach.
Pozdrawiam wszystkich,
Piotr :-D
nagroda.jpg
Awatar użytkownika
halszka
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 108
Rejestracja: 2008-09-21, 21:04

Re: Nawozy EKOR - opinie

Post autor: halszka »

Ja również otrzymałam dzisiaj swoją nagrodę, za którą bardzo dziękuję sponsorowi.
O efektach postaram się poinformować po zastosowaniu, do tej pory nie korzystałam z produktów firmy Ekor.
Pozdrawiam, Halina
Załączniki
P1110795a.jpg
Awatar użytkownika
stasio13
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 571
Rejestracja: 2010-09-20, 16:32

Re: Nawozy EKOR - opinie

Post autor: stasio13 »

Ja swoją nagrodę otrzymałem już w piątek 10 sierpnia :]
Dziękuję sponsorowi firmie EKOR i organizatorom konkursu :)
Obrazek
:-)
Obrazek
:->
Trzy mniejsze po 200ml-co nie znaczy że małe,można z nich rozrobić aż 40 litrów nawozu
do podlewania-mała buteleczka na całe lato :zdziwko:
Obrazek
I trzy po 500ml.
Obrazek
I razem :D
Obrazek
Ja używam nawozu EKOR do róż i bardzo go sobie chwalę,róże są zdrowe i pięknie
kwitną,ten nawóz daję i do innych moich kwitnących roślin :P
Obrazek
Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję,a najbardziej sponsorowi nagród firmie EKOR
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6710
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Re: Nawozy EKOR - opinie

Post autor: Petrus »

Witam. Ja również dostałem nawozy w piątek zeszłego tygodnia. ;-) Nigdy jeszcze nie używałem nawozów marki Ekor, tym bardziej chętnie je wypróbuje na roślinach- szczególnie domowych paprociach i trawniku. Oczywiście zdam relacje za jakiś czas, z efektów. Pozdrawiam i również dziękuje firmie EKOR. :padam:
Załączniki
DSC04291.JPG
DSC04293.JPG
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Re: Nawozy EKOR - opinie

Post autor: Ha-linka »

Dzisiaj otrzymałam swoją nagrodę za którą sponsorowi bardzo dziękuję.Do tej pory nie korzystałam z produktów firmy EKOR .O efektach postaram się poinformować po zastosowaniu produktów. :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
ODPOWIEDZ