Polyversum

Preparaty ochronne, ich zastosowanie, przygotowywanie rozcieńczeń, opryski.
Awatar użytkownika
ATA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 261
Rejestracja: 2011-03-23, 15:21

Polyversum

Post autor: ATA »

Jesienia chciałam kupić Poliversum,ale już nie mieli w sklepie. Teraz poinformowano mnie,że został wycofany.Na stronie Ministerstwa Rolnictwa w wyszukiwarce środek ten do upraw amatorskich nie występuje.Czyżby był dostępny tylko dla profesjonalistów? Dlaczego?
Renata
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Polyversum

Post autor: rafaloku »

Polyversum w opakowaniach amatorskich sprzedawała firma Target. Na ich stronie internetowej jest cały czas pokazane, ewentualnie zadzwoń do nich i podpytaj. Jakbyś coś się dowiedziała, napisz nam tu na forum.

Rzeczywiście ciężko gdzieś kupić, w zaprzyjaźnionym sklepie Gadar.pl też zniknął z oferty. Napisałem do właściciela sklepu pytanie jaka jest przyczyna i czekam na odpowiedź. Jak tylko będę coś wiedział, od razu napiszę.
Rafał
Awatar użytkownika
ATA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 261
Rejestracja: 2011-03-23, 15:21

Re: Polyversum

Post autor: ATA »

W sklepie Gadar też szukałam i też nie znalazłam.
Renata
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Polyversum

Post autor: rafaloku »

Na dzisiaj w Gadarze jest Polyversum do róż, różaneczników i innych ozdobnych: http://gadar.pl/product_info.php?ref=8& ... anner_id=1 oraz do trawników http://gadar.pl/product_info.php?ref=8& ... anner_id=1 brakuje tego do roślin owocowych i warzyw. Z tym, że z tego co mi wiadomo - środek jest ten sam, różni się tylko opakowaniem i instrukcją stosowania w zależności od grupy roślin. Dlatego jeżeli masz opakowanie z zeszłego roku od Polyversum do warzyw, to możesz kupić dowolny inny i skorzystać tylko z instrukcji stosowania na warzywach.
Rafał
Awatar użytkownika
ATA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 261
Rejestracja: 2011-03-23, 15:21

Re: Polyversum

Post autor: ATA »

Bardzo dziękuję.Właśnie do róż chciałam go zastosować.
Renata
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Polyversum

Post autor: rafaloku »

No to życzę udanych zakupów ;-)

A zainteresowanych tym preparatem zapraszam też do naszego poradnika, gdzie napisaliśmy więcej o zastosowaniu tego środka: Polyversum WP - opinie, jak stosować, dawkowanie, cena
Rafał
ODPOWIEDZ