Owczarki szkockie collie

Nasi milusińscy - psy, koty, ptaki i inne zwierzęta w ogrodach.
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Wstawiam zdjęcia moich urwisów na zimowym spacerku, jak przyjdzie wiosna i praca w ogrodzie, to pewnie już nie będę miała tyle czasu i zapału, aby tak często tu zaglądać. chociaż nigdy nic nie wiadomo. Teraz jak tylu wspaniałych ludzi tu poznałam trudno mi chyba będzie się jednak oprzeć, mój mąż zaczął mnie nazywać "maniakiem komputerowym", gdyż tyle czasu nigdy przed nim nie przesiadywałam. Mała już chyba zupełnie "dogoniła" swoją mamusię.
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Awatar użytkownika
haliso
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 712
Rejestracja: 2010-10-04, 22:08

Post autor: haliso »

Wow!! piękne :lol:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Ilonko , gratuluję , psiaki są wspaniałe! A swoja drogą - podziwiam Cię , na wszystko znajdujesz czas
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Witaj Ilonko :-D widać, że spacer udany.
Mój mąż też mówi, że większość czasu spędzam przed komputerem :hyhy: Może dlatego, że później musi pomóc sadzić jakieś roślinki :rotfl:
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Piękne futrzaki i bardzo udany spacerek a że przed komputerem to cóż, więcej się można dowiedzieć niż z telewizora :D
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Oczywiście, że tak, ciągle czytam i się uczę, no i wydaję pieniądze na nowe roślinki, ale tak trudno się oprzeć, co prawda kupuję to co zaplanowane, ale zawsze coś innego wpadnie w oko.
Już naprawdę nie mogę doczekać się wiosny, a tu jak na złość mróz wraca, mam nadzieję, że chwilowy, gdyż moje łobuziaki gubią podszerstek.

pozdrawiam
Ilona
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Nareszcie wiosna zawitała, co prawda jeszcze grymasi, ale wszystko po mału budzi się do zycia i można już w ogrodzie popracować, prawdopodobnie i u mnie w maju urodzą się maluszki, jak będą to wtawię ich zdjęcia

pozdrawiam
Ilona
http://forum.poradnikogrodniczy.pl/moj- ... vt4549.htm
Awatar użytkownika
Ilona2715
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 123
Rejestracja: 2010-09-01, 15:48

Post autor: Ilona2715 »

Niestety maluszków nie będzie, najgorsze jednak jest to, że odeszła wczoraj ich mama, ja wiem, że nie wszyscy są wstanie to zrozumieć, ale moje serce krwawi, nie mogę się z tym pogodzić ona miała dopiero 6 lat i była okazem zdrowia.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Ilonko, jest to przykre zdarzenie. My też przeżywaliśmy smutne chwile związane z naszą Azą. Bo nie mogła się oszczenić. A później się okazało, że był jeden szczeniak i już martwy. Wtedy zaczęła się walka o Azę. Na szczęście wygrana. Smutno się pogodzić z każdym odejściem bliskiego stworzenia :/
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Ilonko bardzo przykra sytuacja dla Ciebie.
Ewa D.
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2011-09-17, 10:34

Post autor: Ewa D. »

Mimo iż dopiero teraz tu zaglądam to bardzo współczuję :zalamany: . Pewnego dnia pewien kundelek postanowił poszukać sobie domu , niestety nie był z nami zbyt długo ale bardzo bolało kiedy odszedł. Od zawsze podobały mi się psy tej rasy , i przeglądając strony inter. schronisk pewna " księżniczka" rozkochała nas w sobie
Załączniki
to moje kochane " córeczki"
to moje kochane " córeczki"
Awatar użytkownika
Padawan
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 406
Rejestracja: 2008-10-30, 20:40

Post autor: Padawan »

Witam Pani Ilonko! Aleśmy się dawno nie widziały!
Bardzo mi przykro z powodu straty Denimki. Dopiero teraz tu przeczytałam wiadomość, na collie forum od wieków nie byłam.

Serdecznie pozdrawiam
M
Pozdrowienia - Padawan
ODPOWIEDZ