Rewolucje w ogrodzie Agaty

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: malina »

Te listki to chyba trzmielina ;)
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
agulinka111
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 186
Rejestracja: 2011-06-01, 17:05

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: agulinka111 »

Tak, to trzmielina właśnie :)
Drugi raz kwitnie moja Róża która miała się nię przyjąć :) wielkością jeszcze nie powala ale w tym roku posadzona więc ma jeszcze czas. I PACHNIE!!!! :rotfl: :rotfl:
Załączniki
20150803_194137.jpg
20150803_194114.jpg
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: tadek »

.
Zdrowo wygląda Twoja różyczka! :zawstydzony:
A że mała to się nie przejmuj. Mówią że małe jest piękne! :lol:
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
KRYSTYNA1
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 286
Rejestracja: 2014-10-06, 16:33

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: KRYSTYNA1 »

Witaj Agatko, bardzo kolorowy ogród u Ciebie, przeglądając Twoje początki sporo dobrej roboty wykonałaś :-) Prawdziwe ogrodowe rewolucje przeprowadziłaś :lol: Trytomia zaczyna od jednego kwiata, ale na drugi rok będzie ich o wiele więcej:)
Pozdrawiam:)
Pozdrawiam, Krystyna

OGRÓD KRYSTYNY
agulinka111
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 186
Rejestracja: 2011-06-01, 17:05

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: agulinka111 »

Szmat czasu mnie nie było. Ale czasem zaglądałam to wasZych postów więc chyba tak do tylu to nie jestem :)
U mnie u ogrodzie tera kolorowo od astrów, mam ich mnustwo, są ptzecudne szkoda że nie pachną, prze te upały intensywnie podlewalam i wyglądają naprawdę dekoracyjne, sa dużo wyższe niż z tAmtego roku :) jutro zrobię oczywiście zdjęcie :)

Dobrze ze skończyły się te upały, dostałam nasionka maku i czekałam właśnie na lepszą pogodę żeby posiac i chyba najwyższa pora.

Olu jeśli to czytasz (lub ktoś inny jaK będzie wiedziIal) nasionka nachylka żółtego który dostałam od ciebie bardzo ładnie rośnie i chciałam wiedzieć czy jest szansą ze on w następnym roku będzie kwitl?
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: lawender »

Tak Agatko ten nachyłek ,który Ci wysłałam na pewno będzie kwitł w przyszłym roku. A teraz zbierz nasionka tego ładnego różowego, który tak ślicznie Tobie kwitł:0
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: wasilewska101 »

U mnie tylko róże się trzymają chociaż mało ich podlewam ,jednoroczne i byliny pomału zasychają bo nadal nie padła ani kropla deszczu i wszędzie mam suchy piasek .. Aksamitki i astry zostało kilkanaście i są malutkie i marnie kwitną. Ogródek zaczyna wysychać nawet iglaki mają już suche igły i zaczynają spadać .. Dobrze że się trochę ochłodziło to mniej wysusza..
agulinka111
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 186
Rejestracja: 2011-06-01, 17:05

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: agulinka111 »

lawender pisze:Tak Agatko ten nachyłek ,który Ci wysłałam na pewno będzie kwitł w przyszłym roku. A teraz zbierz nasionka tego ładnego różowego, który tak ślicznie Tobie kwitł:0
Olu właśnie próbowałam ale nie wiem gdzie je znalesc. Tam gdzie kwiatek usechl zaglądałam i nic tam nie ma. Nie pamiętAm już jakiej wielkości były te nasiona od ciebie ale wydaje mi sie ze nie jakieś mikro i powinnam je widZieć.
Awatar użytkownika
lawender
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1153
Rejestracja: 2014-01-12, 11:59

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: lawender »

Agatko nachyłek ,który dostałaś ode mnie ma inne nasiona.....odmiany kolorowe to znaczy inne niż żółte mają nasionka mikroskopijne.Własnie taki drobny pyłek w miejscu uschniętych kwiatuszków to nasionka.:)Zerwij całe kwiatuszki uschnięte:)
Pozdrawiam serdecznie Ola - Lawender:)
agulinka111
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 186
Rejestracja: 2011-06-01, 17:05

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: agulinka111 »

Ale musisz mi podać adres na priv bo zgubilam
Awatar użytkownika
Edyta1203
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 586
Rejestracja: 2014-03-09, 20:58

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: Edyta1203 »

Witaj Agatko. Trochę przeglądnęłam Twój wątek bo mam mnóstwo zaległości w odwiedzinach. Piękne są te bukiety - też lubię takie sobie robić. Cynie fajnie wyglądają, moje padły w tej suszy i już wydarłam. Za to hibiskus bylinowy ma kwiaty jak talerze do drugiego dania :rotfl: Pozdrawiam :D
Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Edyta
A oto mój mały ogródek przy szeregówce- zapraszam
agulinka111
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 186
Rejestracja: 2011-06-01, 17:05

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: agulinka111 »

Edytko ja też mam mnustwo zaległości, Nie tylko tutaj ale i w ogrodzie. Poslalam synka do przedszkola (4lata ) i nie mogę sobie miejsca znalesc, robota mi sie nie Palii i jakoś mi tak dziwnie samej w domu. Chodź dziś wzięłam się trochę w garść, wykosilam, wyplewilam i prYcielam trzmieline. Mam oczywiście w planach jeszcze przesiać kompost, przesadzić piwonie i posadzić moje nowe nabytki-wrzosy i wrzosiec. Ale puki co pozbieram troche nasion i chowam sie do domku bo dzis prawdziwie jesienna pogoda. Mimo prac w ogrodzie dalej mi zimno, nie rozgrzlam się :)
agulinka111
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 186
Rejestracja: 2011-06-01, 17:05

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: agulinka111 »

Moje nowe nabytki :)
Załączniki
20150907_072458.jpg
Anka2803
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2104
Rejestracja: 2015-02-06, 13:14

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: Anka2803 »

Śliczny ten fioletowy :-P
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Rewolucje w ogrodzie Agaty

Post autor: Iga51 »

Ten duży, to wrzosiec?
Takie dwa pospolite wrzosy też teraz dostałam. To w ogóle moje pierwsze wrzosy w ogrodzie. Jeszcze ich nie wysadziłam.
To chyba takie same, jak Twoje
Obrazek
ODPOWIEDZ