a na mojej działce...

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: a na mojej działce...

Post autor: goskamaja »

Dziękuję Różo za komplement, chyba się rumienię :oops: jak przestanie padać za oknem to sfotografuję jeszcze inne okazy:) pozdrawiam
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: a na mojej działce...

Post autor: goskamaja »

Skoro za oknem znowu pada, postanowiłam dodać zdjęcia z mojego balkonu. Zdjęcia całego kwietnika robione były wiosną a te pojedyncze jakoś niedawno, fajnie na nich widać jak przez kilka miesięcy urósł wrzos w doniczce biało-fioletowej w kwiatki :-D
Załączniki
Zdjęcie0292.jpg
Zdjęcie0199.jpg
Zdjęcie0579.jpg
Zdjęcie0293.jpg
Zdjęcie0580.jpg
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: a na mojej działce...

Post autor: Danka »

Gosiu, czy to krzesło wykorzystaliście na kwietnik? Widzę, że nawet skrzynka pełni rolę kwietnika :mrgreen:
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: a na mojej działce...

Post autor: goskamaja »

Danusiu ten kwietnik to nie krzesło, to taki składany drewniany kwietnik z 3 półeczkami kupiony w jednym z naszych marketów na literę c:) miał być pomalowany na biało ale jakoś brakło czasu i został w naturalnym kolorze. Skrzynka znaleziona na stryszku, podziurkowana przez korniki, pomalowana na biało, dostała drugie życie i pełni teraz funkcję mojego kwietnika, miałam tam przez lato zwisającą pelargonię - kurcze tak ładnie tam wyglądała a nawet jej zdjęcia nie cyknęłam:( Biała, mała skrzyneczka w której rosną bratki to stara skrzynka pomalowana i ozdobiona wzorem z szablonu. Doniczka z wrzosem też była stara, zapomniana, odrapana i zawilgocona. Mam jeszcze kilka innych przedmiotów z tej serii ale nie wiem czy to dla Was aż takie ciekawe:)
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: a na mojej działce...

Post autor: Danka »

Oczywiście, że ciekawe. Każdy pomysł na wykorzystanie starych, niepotrzebnych rzeczy jest dobry :mrgreen:
Myśmy tak wykorzystali stary chleb i koszyczek po bukiecie ;-)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: a na mojej działce...

Post autor: Iga51 »

Gosiu, kwietnik jest bardzo fajny. Mnie się jednak najbardziej podobają Twoje skrzyneczki, doniczki. To jest to co lubię. Takie własne wyroby i wykorzystywanie starych przedmiotów. Wanienka ze stokrotkami, skrzynka z bratkami, deseczki na ścianie - Gosiu to wspaniałe ozdoby. Dla nas to bardzo ciekawe. Dobrze, że to pokazujesz. To wszystko jest piękne. Gratuluję pomysłów i wykonania. :padam:
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: a na mojej działce...

Post autor: goskamaja »

Danusiu widziałam Twój chlebak i koszyczek gdy buszowałam po Twoim ogrodzie, bardzo mi się podobają:)i to jeszcze na tle starej, czerwonej cegły,mmmmmmmm....:) jeszcze takie metalowe krzesło wśród zieleni, takie klimaty właśnie lubię:)
Iga dziękuję za miłe słowa:)
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6981
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: a na mojej działce...

Post autor: malina »

Gosiu ,pomysły artystyczne ,tak trzymaj. :)
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
roza333
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 191
Rejestracja: 2009-08-15, 15:52

Re: a na mojej działce...

Post autor: roza333 »

Gosiu mam taki chlebak już stary i tak sobie myślałam jak go wykorzystać u Ciebie ładnie się prezentuje ;-)
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: a na mojej działce...

Post autor: goskamaja »

Różo chlebak ma Danusia, też mi się podoba:)
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: a na mojej działce...

Post autor: Agnieszka123 »

Wykorzystanie starych przedmiotów do dekoracji, lub jako kwietniki to doskonały pomysł, super są te u Gosi i u Danusi. Nie wiem, czy jest taki wątek, ale jeśli nie, to koniecznie trzeba go założyć, bo przedmiotów, które dostały drugie życie jest mnóstwo, taki wątek byłby skarbnicą pomysłów :zawstydzony: Co Wy na to ? Nie każdy posiada zmysł artystyczny, a podpatrzony pomysł + stary grat, który gdzieś się wala niepotrzebnie może stworzyć coś niepowtarzalnego. Taki swoisty sposób recyclingu. Ja mam jeszcze tę zieloną szopę nie przegrzebaną do końca i coś mi mówi, że chyba tam dzisiaj zajrzę :hyhy: . Dzięki dziewczyny :rotfl:
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: a na mojej działce...

Post autor: Danka »

Agnieszka123 pisze:Wykorzystanie starych przedmiotów do dekoracji, lub jako kwietniki to doskonały pomysł, super są te u Gosi i u Danusi. Nie wiem, czy jest taki wątek, ale jeśli nie, to koniecznie trzeba go założyć, bo przedmiotów, które dostały drugie życie jest mnóstwo, taki wątek byłby skarbnicą pomysłów :zawstydzony: Co Wy na to ? Nie każdy posiada zmysł artystyczny, a podpatrzony pomysł + stary grat, który gdzieś się wala niepotrzebnie może stworzyć coś niepowtarzalnego. Taki swoisty sposób recyclingu. Ja mam jeszcze tę zieloną szopę nie przegrzebaną do końca i coś mi mówi, że chyba tam dzisiaj zajrzę :hyhy: . Dzięki dziewczyny :rotfl:
Agnieszko, jeżeli masz pomysł na tytuł to można go tu utworzyć http://forum.poradnikogrodniczy.pl/proj ... e-f14.html
Jest wątek Donice własnoręcznie wykonane ale te przedmioty do końca nie są własnoręcznie wykonane ;-)
Awatar użytkownika
goskamaja
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1000
Rejestracja: 2014-07-13, 22:34

Re: a na mojej działce...

Post autor: goskamaja »

Agnieszko jest taki wątek "hobby" ale nie wiem czy to dobre miejsce na nasze starocie:)

Póki co mam jeszcze kilka zdjęć z bliska, bardziej widać szczegóły. Zaczęło się od deski do krojenia, potem były stare wypalane doniczki, nawet pudełka po butach, karmnik dla syna do przedszkola i inne...miłego oglądania
Załączniki
DSC00340.jpg
DSC00341.jpg
3411.jpg
3621.jpg
3637.jpg
4041.jpg
14100.jpg
1005843_580804915325552_361739098_n.jpg
1654271_623999394339437_1332989728_n.jpg
Zdjęcie0130.jpg
pozdrawiam Gośka
goskamaja zapraszam do mnie:
a na mojej działce...
Awatar użytkownika
roza333
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 191
Rejestracja: 2009-08-15, 15:52

Re: a na mojej działce...

Post autor: roza333 »

Wszystkie przedmioty ładne .Agusia ma rację taki watek faktycznie by się przydał bo z pomysłami różnie bywa .
Awatar użytkownika
Agnieszka123
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1738
Rejestracja: 2014-07-19, 07:52

Re: a na mojej działce...

Post autor: Agnieszka123 »

Widziałam wątek Hobby i ten o donicach, ale to nie to......... no nie wiem, może Wy dziewczyny macie jakiś pomysł na tytuł. Ja mam propozycje takie: nowe ze starego, albo może drugie życie staroci, no sama nie wiem :zdziwko:
Pozdrawiam Wszystkich
Agnieszka
Mój azyl
ODPOWIEDZ