Mój ogródeczek

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Mój ogródeczek

Post autor: Danka »

To podobnie jest u mnie :mrgreen: Dzisiaj wiał mroźny wiatr ale bez opadów.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: Mój ogródeczek

Post autor: Zenia »

Jolu witaj. Gdyby nie ta data na zdjęciach postawiła bym że to przed wiośnie . :lol: . Trawka zieloniutka, kwiatki kwitnące także...cóż więcej potrzeba. Oby tak dalej a zima nam przeleci jak z bicza strzelił. :D
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Re: Mój ogródeczek

Post autor: lilia0405 »

Witaj Jolu wiosennie w środku zimy :lol: , u mnie bardziej zimowy krajobraz , i zaczęło troszkę mrozić :( Ale do wiosenki coraz bliżej haha
Awatar użytkownika
Asterka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 310
Rejestracja: 2011-09-20, 13:51

Re: Mój ogródeczek

Post autor: Asterka »

Miło Jolu, że się znowu odezwałaś. Tak jak u Ciebie, u mnie było kilka dni temu, ale teraz mroźno i biało.
Pozdrawiam Danusia-Asterka.
Awatar użytkownika
mamina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 09:10

Re: Mój ogródeczek

Post autor: mamina »

Dziękuję za odwiedziny i muszę napisać ,że zima dotarła i wraz z minusowymi temperaturami spadło też trochę śniegu . Mam nadzieję ,że przykrył śnieg to co zdążyło powychodzić z ziemi i coś tam z tego zakwitnie w odpowiednim czasie .
Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
katy222
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 100
Rejestracja: 2010-05-27, 10:02

Re: Mój ogródeczek

Post autor: katy222 »

Witam, zajrzałam tu po raz pierwszy i od razu zachwyciłam się iglakami. Bardzo podoba mi się ich rozplanowanie.
Niewielka rabatka przy magnolii(?) też wygląda interesująco. Ciekawe czym nas zaskoczysz na wiosnę :)

-- Ostatnio dodano 28 lut 2014, o 18:30 --

CZy w tym roku także pojawią się kanny? Obecnie "choruję" na nie i czytam wszystko o ich sadzeniu i pielęgnacji. Uwielbiam wielkie roślinki. Mam też chętkę na lilie drzewiaste.
ODPOWIEDZ