Ogród mój azylem moim

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Re: Ogród mój azylem moim

Post autor: JaDorka »

Dziękuję za Wasze odwiedziny i komentarze.
Aguś, chyba Cię doskonale rozumiem, każda roślinka mnie cieszy, kiedy przyjmuje się po posadzeniu, rośnie i potem jeszcze zakwita. Dla takiego młodego ogrodnika, jak ja to balsam dla duszy. Trawiasta rabata niestety wymaga małej przebudowy, ponieważ jedna z traw (oczywiście zapomniałam, jak się nazywa) jest tak ekspansywna, że muszę ją jakoś okiełznać.
Małgosiu, dziękuję za uznanie. Niestety to malutkie zdjęcie jest przeniesione z fotosika i nie można z nim już nic zrobić, co mnie trochę złości bo dużo zdjęć mam takich, a przeniosłam je z tamtego portalu bo mnie denerwował ten abonament i chcę z niego po prostu zrezygnować, dlatego sukcesywnie zdjęcia przenoszę.
Bettiw dziękuję, cieszę się, że mogłam być Twoim natchnieniem ;) Z tego, co kojarzę nasze działki są chyba po sąsiedzku (okolice Glinianek), więc jeśli będziesz miała czas serdecznie zapraszam do obejrzenia tych moich zmian "na żywo". Daj znać na pw to się umówimy :) .
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
Madziula Rzeszów
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 207
Rejestracja: 2012-08-23, 21:48

Re: Ogród mój azylem moim

Post autor: Madziula Rzeszów »

Witaj,
super masz pomysły i widać , że to kochasz. Fajnie się patrzy na takie zmiany.
pozdrawiam i śledzę dalej :D
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Re: Ogród mój azylem moim

Post autor: Nutka »

Dorotka, ale z Ciebie pracuś :-D Kupa roboty za Tobą, a rabaty pięknieją z dnia na dzień :-D Masz dużo wspaniałych pomysłów :) Co do zawilców japońskich, to miałam różowego i białego(szukałam kolejnych), a po tej zimie został mi jedynie różowy... widocznie nie da się ich mieć dużo :hyhy:
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Re: Ogród mój azylem moim

Post autor: lilia0405 »

Dorotko widzę, że Ty też mocno zapracowana że nie ma nowych wiadomości z działki. Ale kawał roboty zrobiłaś jakie fajne zmiany.
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Re: Ogród mój azylem moim

Post autor: JaDorka »

Żebyś wiedziała Liluś. Codziennie tu na forum jestem, podobnie jak i na działce i muszę przyznać bez bicia, że ostatnio biegałam na działkę bez aparatu, więc i aktualności żadnych nie uwieczniałam na zdjęciach. Jednak teraz po tej zaskakującej zmianie pogody będę musiała szybko tam znowu jechać "poubierać" na zimę niektóre rośliny więc postaram się wziąć ze sobą aparat.
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
Halina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 337
Rejestracja: 2008-01-08, 18:41

Re: Ogród mój azylem moim

Post autor: Halina »

Miły spacer po Twojej działce, piękne fotki - szczególnie, że za oknem szaro i buro.
ODPOWIEDZ