gdzie rosło zboże i nie tylko-część II

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Straszny pech, mam nadzieję, że uda się coś ocalić i reaktywować to miejsce w miarę szybko. :-)
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Gorąco dziękuję za wszystkie miłe słowa. Co się stało, to się nie odstanie :zly: Córka mnie pocieszyła mówiąc: będziesz mogła na nowo tworzyć :hyhy: To też prawda. Za parę dni będę w Polsce, to wszystko zobaczę na własne oczy i ocenię. :roll:
Pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Danusiu tak mi przykro :-( Oby nie było tak źle jak sobie wyobrażasz. Jakby co, to pisz a na pewno coś zaradzimy na braki w Twoim ogródku :lol:
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Post autor: JaDorka »

Wielka szkoda :(
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
OlgaVD
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 370
Rejestracja: 2010-10-25, 19:08

Post autor: OlgaVD »

Ojej, Danusiu...jak przykro :( Nawet strasznie wyobrazić...
Ale człowiek wszysto może poprawić :-) I nowe roślinki będą jeszcze piękniejsi :mrgreen:
Pozdrawiam Olga
azalia74
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 54
Rejestracja: 2011-02-23, 19:36

Post autor: azalia74 »

Danusiu, współczuję Ci i życzę by strat było jak najmniej. :serce:
ala
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Danko, nie chce mi się jakoś w to wierzyć... Jak dla mnie to abstracja, bo nie rozumiem, jak mogła się ta opona sama zapalić i zniszczyć Twój przedogródek?
Oczywiście z całego serca Ci współczuję, i wierzę, że strat wcale nie będzie :-). Trzymam za to kciuki :-).
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Dziewczyny dziękuję za współczucie i słowa pocieszenia :mrgreen: Już dzisiaj spokojniej patrzę na tę sytuację, chociaż w dalszym ciągu nie jest przyjemna.
Lola, ja wymyśliłam, że musiało dojść do samozapłonu. Bo przy wysokich temperaturach niektóre materiały mają takie możliwości. :kwasny:
Awatar użytkownika
smigu-s303
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 439
Rejestracja: 2010-06-13, 20:33

o pomocy

Post autor: smigu-s303 »

Danusiu ja też bardzo martwię się tym co się stało. Może zorientujesz się czy są możliwości wyegzekwowania odszkodowania od sprawcy tego wypadku, przecież jest ubezpieczenie drogowe, tylko musi być zgłoszenie na policję. Miejmy nadzieję, że rośliny nie wypaliły się do końca i z kawałeczków korzennych odnowią się, tego Ci życzę. Zdzisia
Zielony Listek
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Witaj Danusiu dawno tu nie zaglądałam a jak już to same smutne wiadomości, szkoda każdej roślinki w ogrodzie :-/ :)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Zdzisiu, Małgosiu- dziękuję :mrgreen:
Zdzisiu, o odszkodowaniu nie myślę, bo znając mojego męża, to stwierdził, że to tylko kilka roślinek. Jestem dobrej myśli, bo jeżeli podczas tego pożaru nie spłonęła drewniana brama, to wydaje mi się, że moje kwiatuszki, tak do końca także nie spłonęły. Do końca następnego tygodnia muszę być cierpliwa :zalamany: A potem wszystko sama zobaczę :shock:
Awatar użytkownika
MMARTA1982
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-17, 11:43

Post autor: MMARTA1982 »

Miejmy nadzieję, że coś ocalało. Szkoda, że teraz sucho, jakby popadał deszczyk to i roślinkom byłoby łatwiej odżyć. Nie mam zbyt wyszukanych roślin, ale jak byś coś chciała to ja chętnie ;-)
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Danusiu, dawno do Ciebie nie zaglądałam, a tu takie smutne wieści. Serdecznie Ci współczuję i życzę by strat było jak najmniej. :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Danusiu, kiedy się pokażesz? Roślinki czekają na Twoje ręce :-D :help:
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Gorąco witam w Polsce :mrgreen: Wczoraj w Poznaniu przywitał mnie skwar i duszne powietrze, jakiego nie miałam w Anglii :roll: Od dwóch godzin jestem w domu i wypakowuję wszystkie roślinki. Na szczęście podróż przeżyły w dobrym stanie. Jadąc autobusem po drodze mijałam swoją wieś i ogródek. Zdążyłam nawet spostrzec zniszczenia w przedogródku. Jest podpalony ale trochę zielonego też dostrzegłam. Więc jestem już spokojniejsza ;-) W tej chwili muszę odpocząć po podróży. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie na koniec tygodnia wybieram się na ogród :D
Pozdrawiam :lol:
Zablokowany