Moje miejsce relaksu.

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
stasio13
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 571
Rejestracja: 2010-09-20, 16:32

Post autor: stasio13 »

Jak zwykle u ciebie czyściutko i kolorowo mimo deszczu :mrgreen:
Busz ciekawy i ten floks'' mutant'' :shock:
Awatar użytkownika
mamina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 462
Rejestracja: 2011-02-27, 09:10

Post autor: mamina »

Lilu, mimo deszczu kwiatuszki śliczne, a zwłaszcza zawilec. U mnie zawilec ma jeszcze same pąki :-( .
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Floksy jak na taką pogodę wyglądają świetnie. U mnie przyszedł deszczowo wietrzny dzień i z pięknie kwitnących floksów zrobił się wielki bałagan. No i te piękne różyczki...szczęściara z ciebie. ;) . Znów kwitną. :mrgreen:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
smigu-s303
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 439
Rejestracja: 2010-06-13, 20:33

Post autor: smigu-s303 »

Lilu ten floks to piękna i niespotykana odmiana ja mam biały ale z różowym oczkiem Zdzisia
Zielony Listek
Awatar użytkownika
Ela SZ
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 193
Rejestracja: 2011-06-26, 16:41

Post autor: Ela SZ »

lilu, u Ciebie jak zawsze same ciekawostki!
Wszystko takie piękne, że oczu nie można oderwać!
Pozdrawiam serdecznie
www.elutek.posadzdrzewo.pl
zobacz: http://forum.poradnikogrodniczy.pl/oto- ... vt5959.htm

Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy.* Autor: Oscar Wilde
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Widać po Twoim buszu, że ziemie masz bardzo dobrą. Zazdroszczę Ci, w porównaniu, to moje mizerotki nie mają szans.
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Lilu, busz śliczny ale tych kretów nie zazdroszczę, są bardzo upierdliwe :kwasny: , u mnie też pełno korytarzy krecich ale na razie nic mi w sumie nie zniszczyły, tylko kopczków na wiosnę sporo i jak chodzę po trawie, to jakbym miała się zapaść, tak miękko ;)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Lilu, pomimo deszczu masz dużo kwitnących kwiatów. Moje róże zmarniały. Może teraz coś z nich będzie. Czarnuszka jest bardzo wdzięcznym kwiatkiem i rzeczywiście może zachwycać nawet z nasiennikami. :lol:
Awatar użytkownika
Nutka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 711
Rejestracja: 2009-12-06, 04:03

Post autor: Nutka »

Liluś, u Ciebie czy to deszcz, czy słonko..jak zwykle licznie wszytko kwitnie :D Dalie i floksy prześliczne, a różyczka... cudna :D No i znów przypomniałam sobie o czarnuszce ;) Miałam ja posiać już dawno (bardzo ja lubię), ale wciąż zapominam o niej :D
Pozdrawiam!
Małgosia i Nutka :)
Awatar użytkownika
Ela SZ
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 193
Rejestracja: 2011-06-26, 16:41

Post autor: Ela SZ »

Są takie ogrody, do których lepiej nie wchodzić, bo zaczyna się chorować.
I twój do takich należy.
Róże takie dorodne... a czarnuszka też niczego sobie, ale przyznam, że tym zdjęciem z lilią to mnie rozwaliłaś.
Pięknie zdrowe kwiatuszki.
www.elutek.posadzdrzewo.pl
zobacz: http://forum.poradnikogrodniczy.pl/oto- ... vt5959.htm

Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy.* Autor: Oscar Wilde
Awatar użytkownika
JaDorka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1019
Rejestracja: 2009-09-30, 21:45

Post autor: JaDorka »

Aż miło popatrzeć na Twoje kwiaty Lilu. Są takie piękne wszystkie, że wydaje się, iż te obfite deszcze wcale im nie zaszkodziły :)
Pozdrawiam - Dorota
******************
Zapraszam tam, gdzie Ogród mój azylem moim.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Dziękuję wszystkim miłym gościom za odwiedzinki, teraz już mogę powiedzieć mojego mokradła :-( .
Dzisiaj rano po wczorajszej ulewie swoją działkę zastałam w takim stanie. Jak ją zobaczyłam to płakać się chciało :cry:, a z drugiej strony to się cieszę :-D, że z tego dołka się wynoszę.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Do tej pory w tych miejscach nie było tak tragicznie, nawet nie mam jak dojść i maliny zerwać. A dzisiaj znowu zapadało. :-(

Nawet nie mam możliwości zielska powyrywać, bo ciągle błocisko. :-( Zarosłam okropnie. :-(
Awatar użytkownika
majka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 792
Rejestracja: 2009-07-12, 18:27

Post autor: majka »

Lilu nieciekawie na Twojej działce, szkoda roślin. Dobrze, że podjęłaś decyzję o zmianie, zapewne ta nowa będzie piękniejsza i zagospodarowana fachowo, tego życzę. :-D
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

O, jakoś swojsko wygląda Lilu Twoje bagienko. Ten sezon to jedna wielka porażka. :zly: Większość warzywek ląduje na kompoście :kwasny:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7916
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Lilu, działka pięknie zagospodarowana, ale jak takie mokradło, to praca idzie na marne. Żal, jak się na to patrzy. Ale... nowa działka, nowe pomysły, nowe spojrzenie - będzie jeszcze piękniej :roll:
Zablokowany