Mój zielony dom i...

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Wiem, tak po prostu z ciekawości zapytałam, bo ja już nic sadzić nie mogę - nie mieszczę :-(
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 427
Rejestracja: 2011-09-17, 01:21

Post autor: Roma »

edulkot pisze:Edytko Bo na emeryturze ludzie podobno szaleją. :hyhy:
I tu chyba Maju trafiłaś w dziesiątkę :lol: Mnie również ta choroba dotknęła. Najlepiej to chciałabym wszystkie poznane rośliny mieć u siebie.
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Ja też, ja też chcę mieć u siebie. Co zobaczę to się zachwycę - ale czasem głos rozsądku bierze górę - no bo gdzie powsadzać? Już się tyle nagłowiłam przy cebulkach tulipanów, ale były takie piękne, że jak ich nie kupić?
Awatar użytkownika
smigu-s303
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 439
Rejestracja: 2010-06-13, 20:33

Post autor: smigu-s303 »

To bogata kolekcja, będzie co oglądać, a ja gromadzę malutkie rośliny skalniakowe, też mam trochę nowości, ale jeszcze nie piszę co, dopiero jak przezimują, na tę chwilę zachwycam się kwitnącymi chryzantemami. Zdzisia
Zielony Listek
Awatar użytkownika
majka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 792
Rejestracja: 2009-07-12, 18:27

Post autor: majka »

Maju strasznie szaleństwa popełniasz, taka ilość nowych róż, ależ będzie różanka, już z niecierpliwością czekam na kwitnienie. :-D
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Widzicie z tym szaleństwem to cała prawda tylko różnimy się przedmiotem szaleństwa. Ela nie ma za dużo miejsca to szaleje z tulipanami, Zdzisia ma go jeszcze mniej to szaleje z mikruskami, a Roma i ja mamy miejsca ogrom to i szaleństwa na wielkie rośliny. :hyhy:
Maju ja na razie z niecierpliwością czekam na moje róże i podobno do końca listopada będą się zjeżdżać.
Zdzisiu Twoja - moja chryzantema jeszcze nie kwitnie, ale pączki ma już dość spore, mam nadzieję, że przymrozki nie będą za wielkie i pokaże mi swoje kwiatuszki. :niepewny:
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Maju życzę zdrowia, hibiskus faktycznie piękny, ale zauważyłem, że dom zmienia Ci kolor :mrgreen:
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Maju czyżbyś zapadła w sen zimowy, a może nie masz już czasu na nasze forum? Trochę szkoda, bo chętnie pośledziłabym Twoje aktualne zdjęcia i zmagania z ogrodem wiem, że zakupiłaś nowe róże ciekawa jestem jakie i od kogo. Muszę przyznać, że jednak rozumiem brak czasu dla naszego forum, nie tylko zresztą Twój Maju, w końcu trudno się rozdwoić. Mimo wszystko szkoda, że tak bez słowa odchodzi kolejna osoba. :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7899
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Gosiu, pomyślałaś o tym samym, co ja - miałam zamiar przypomnieć Mai, że brak mi jej odwiedzin na forum. Może jednak zajrzy tu jeszcze :-D
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 427
Rejestracja: 2011-09-17, 01:21

Post autor: Roma »

Może teraz zimą będzie Maja miała więcej czasu to sobie o FO przypomni ;-)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Też mam taką cichutką nadzieję, bo bardzo polubiłam zielony dom Mai. :-)
jowka
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 60
Rejestracja: 2011-09-12, 22:29

Post autor: jowka »

Jestem po raz pierwszy w tym ogródku, ale wrażenie jakie na mnie zrobił jest ogromne, pięknie się jawi w kolorach jesieni choć ich tam jeszcze niewiele, wspaniałe miejsce, od razu poczułam się zrelaksowana. :)
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Zielony dom stał się goły i tak jakoś dziwnie wygląda.
Obrazek

Obrazek

Dla wszystkich gości życzenia wesołych świąt i spokojnej zimy, aby do wiosny. :D
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Maju dziękuję, także Zdrowych, Wesołych Świąt ale również życzę sobie, Tobie i wszystkim pozostałym forowiczom Twojej częstszej bytności na forum :mrgreen:
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Maju, faktycznie różnica przeogromna. Życzę wszystkiego dobrego.
ODPOWIEDZ