Ogród Yen

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Jolu nowa rabatka śliczna :)
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Kochani, dziękuję wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. ;-) Prace ogrodowe mniej więcej pokończone. Kilka spraw odpuściłam i przełożyłam na wiosnę. Teraz mam czas, żeby poleniuchować. Staram się nadrobić zaległości z oglądaniem waszych ogrodów, ale na razie mam problem z obsługiwaniem myszki. Lewą ręką całkiem mi nie idzie :mrgreen:. Myślę, że w przyszłym tygodniu, po zdjęciu szwów będzie lepiej.
Pozdrawiam, Jola
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
waldek727
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 397
Rejestracja: 2011-07-23, 01:16

Post autor: waldek727 »

Jolu, nam wystarczy nawet te parę słów od Ciebie. Najważniejsze, że wszystko w porządku i wracasz pomału do zdrowia.
Pozdrawiam. Waldek.
Awatar użytkownika
Roma
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 427
Rejestracja: 2011-09-17, 01:21

Post autor: Roma »

Życzę pełnej sprawności :super:
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Dzięki za ciepłe życzenia. Ręka wraca do zdrowia trochę za wolno jak na mój gust, ale pocieszam się tym, że mogę poleniuchować. Remont przez dwa miesiące mnie wykończył. Teraz mam czas na czytanie, obejrzenie zaległych filmów i jeszcze jedną przyjemność, na którą pozwalam sobie nieczęsto - układam puzzle - 3000 elementów :mrgreen: .
Ta zabawa strasznie wciąga (jak ogród, latem nie mogę usiedzieć na leżaku dłużej niż 15 min, zaraz idę coś wyrwać, przyciąć itd, wiecie jak to jest :lol:), no i zajmuje cały stół w salonie. Jak się pracuje to nie można zbyt dużo ułożyć w krótkim czasie, a trudno nie korzystać ze stołu przez miesiąc albo i dłużej. Teraz niewiele mogę zrobić lewą ręką, a puzzle układa się całkiem dobrze.
Dzisiejszy dzień był tak ciepły, że z książką i kawą przesiedziałam kilka godzin w ogrodzie. I zrobiłam kilka zdjęć.
Załączniki
Pożegnanie lata...
Pożegnanie lata...
U mnie za płotem.
U mnie za płotem.
Widok z balkonu.
Widok z balkonu.
Kolory... inne niż latem, ale zachwycają tak samo.
Kolory... inne niż latem, ale zachwycają tak samo.
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Jolu ładne jesienne fotki, na pierwszym to chyba kalina?
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

No niestety, koniec lata, ale w twoim wykonaniu piękna, kolorowa, zachwycająca jesień.
Nie wiem czy wiesz, ale ja również lubię układać puzzle :mrgreen:... Układałam już chyba każdą ilość, ale właśnie puzzle 3000 mnie pokonały. Jeszcze je ułożę, bo dopiero podchodziłam 2 razy do układania, akurat tych :D. Więcej jak 3000 to nie ma, prawda? :-) Super sprawa sobie tak poukładać puzzle :mrgreen:, szczególnie z motywami roślinnymi...
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Pogoda jest tak piękna, że chyba każdy może zrobić super zdjęcia. Ja mam taki widok z pierwszego piętra. Za płotem, na skraju lasu rosną brzozy, teraz są złote. A to czerwono - pomarańczowe to stara wiśnia przy furtce. Pięknie się wybarwiła. A miała iść do wycięcia, bo nie ma na niej zbyt wiele owoców. Ale chyba zostanie, wiosną pięknie kwitnie, a teraz zachwyca kolorami.
Co do puzzli, fajna zabawa tylko zwykle nie ma czasu i miejsca. Pierwszy raz układam takie duże. Ale są nawet na 5000 i 10000 elementów. Takich nie podjęłabym się chyba ułożyć. Trwałoby to pewnie wieki i trzeba by jakieś miejsce w domu na to zarezerwować. A musi być dobrze oświetlone. Ja zajęłam stół w salonie i chciałabym skończyć układanie przed 11 listopada. Zobaczymy.
Załączniki
Jeszcze trochę lata...
Jeszcze trochę lata...
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Ja również zauważyłem to samo na okolicznych wiśniach, niespotykany kolor.
Awatar użytkownika
yen22
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 307
Rejestracja: 2010-06-20, 15:48

Post autor: yen22 »

Kochani, w grudniu zawsze brakuje mi czasu, teraz również. Ale to tak już chyba musi być. Idą Święta!!!
błogie lenistwo w ogrodzie.. to jest to!

Pozdrawiam Jola
Awatar użytkownika
klamber
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 526
Rejestracja: 2011-05-17, 23:53

Post autor: klamber »

Ja również życzę wszystkiego dobrego. Na wiosnę upominaj się o miskanta, bo ja mam tyle do wsadzenia że wiosną to czasu w ogóle mi zabraknie i nie będę pamiętał.
ODPOWIEDZ