ogród wokół domu

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Zablokowany
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Janinko fajny ten posłoneczek ciekawa jestem żółtego :?:
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Post autor: wasilewska101 »

Jak przejedziesz Grabiankę to po lewej stronie w ogrodzie z dala od szosy stoi mój dom nie pomylisz się bo tak dużego ogrodu nie spotkasz po drodze .. daj znać jak będziesz jechać to pogadamy w realu .. i ogrodzie aby tylko słoneczko świeciło ...
Lilu też jestem ciekawa czy mi wzejdzie chociaż jeden żółty czy tylko takie jakie mam ...
piękna słoneczna pogoda i prawie wszystko wypiełłam i poruszyłam , jeszcze tylko warzywa może wreszcie obeschło ...
Kaniek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-05-26, 15:13

Post autor: Kaniek »

Narcyze, bardzo ładne :)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Janinko, ogród mimo deszczowej paskudnej pogody piekny i kolorowy. A zielsko... a gdzie go teraz nie ma, chyba jedynie tam gdzie zalało ogrody, jak naszemu koledze piotrowi_ns. W tym roku przestałam zwracać uwagę na zielsko, ludzie mają ważniejsze problemy i cieszę się, że mimo takiej pogody coś rośnie. ;-) :->
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Ale masz Janinko kwiatów :shock: jak Ty zapamiętujesz ich nazwy.
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Post autor: wasilewska101 »

Elu ja mam pamięć dobrą ale krótką i nie raz tak się zatnie że zapominam nazwy niektórych kwiatów , dlatego wszystkie kwiaty zawsze podpisuje na forum a i jeszcze mam ściągę ..
Znowu psuje się pogoda , a tak było miło ,słonecznie i w miarę ciepło troszeczkę podeschło i można było pobyć w ogródku nawet cały dzień ..
zaczynają kwitnąć piwonie , irysy i łubiny ..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zaczyna również kwitnąć krzewuszka ..
i rozkwitła się pięknie moja ostatnia azalia amarantowa

..Obrazek

Obrazek

i moje karłowate różyczki ,które dostałam na dzień matki od córek .. idę ich posadzić dopóki jeszcze u mnie nie pada ..
Awatar użytkownika
Ladys
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 392
Rejestracja: 2010-05-18, 10:33

Post autor: Ladys »

Właśnie pooglądałam Twój album zdjęć,tyle kwiatów :!: Tak olbrzymi ogród kwiatowy utrzymywać :!: Tylko zdrowia Ci życzę :!:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Piękna ta amarantowa azalia. U mnie także pomalutku azalie już przekwitają. Została tylko jedna..pewnie późniejsza. Janinko ładnie kwitną twoje łubiny...Ja o swoich zapomniałam i....przekopałam. :evil: . Po wczorajszym pięknym dniu, dziś znów u mnie zrobiło się byle jak.
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6714
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Post autor: Petrus »

Świetny kolor ma też ten łubin....szkarłat:-D
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Tak jak Piotr i ja zwróciłam uwagę na kolorek łubinu, muszę je posadzić bo jeszcze ich nie mam.
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Łubin ma piękny kolor :-D Ja czekam na moje, które zasiałam dopiero tej wiosny i mają teraz ok. 10 cm wysokości ;-) Ciekawa jestem, jakie będą kolory (miał być mix)
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6714
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Post autor: Petrus »

Często zapominamy o łubinach w naszych ogrodach...mimo to, ogrodnicy wprowadzili wiele nowych odmian, piękniejszych, którymi można uzupełnić puste miejsca na rabacie :-D
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Post autor: wasilewska101 »

też dokupiłam nasionka łubinu w tym roku i też ma być mix widziałam ogród z liliami i łubinem ślicznie się komponowały a ja mam tyle lilii i chcę tam dosadzić łubin zobaczę czy i u mnie będzie tak pięknie wyglądało a przynajmniej zielsko nie będzie rosło między liliami ..
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Janinko, ale u ciebie mnóstwo pieknego kwiecia. Azalia bardzo ładna. Za łubinami i ja muszę chyba się rozejrzeć. ;-)
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 403
Rejestracja: 2009-05-10, 17:41

Post autor: Joasia »

Lubie piwonie. Zawsze kojarzyły mi sie ze zblizajacymi sie wakacjami. Ja tez posadziłam je w tym roku. Zobaczymy, co z tego będzie, bo jak je sadziłam, były w niezbyt dobrym stanie. :-(
Zablokowany