Ogród Joasi

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
marylka966
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Post autor: marylka966 »

Miłe klimaty.Warzywnik super .Własne warzywa i zioła to jest dopiero radość .Pozdrowienia. ;-) :-)
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Post autor: Joasia »

Marylko, dziękuje. :-D
Awatar użytkownika
marcy
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Post autor: marcy »

odwiedzam Cię Joasiu po przerwie i podziwiam... Piękne kwiaty nam pokazujesz, a liliowce zachwycające (szczególnie ten jasny) Czekam razem z Toba na odsłonę dwóch pozostałych :-)
Obrazek
ogrodnik NIE-doskonały :)
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Marcy, mam nadzieje ze jeszcze parę innych liliowców "upoluje". Coraz bardziej mi sie podobają. :-)
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Post autor: Zenia »

Joasia pisze:Marcy, mam nadzieje ze jeszcze parę innych liliowców "upoluje". Coraz bardziej mi sie podobają. :-)
Mnie także. Dostałam właśnie trzy i czwarty gratisik. Niestety chyba już dość...brak miejsca. :-/
Pozdrawiam Zenia
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Post autor: lilia0405 »

Joasiu śliczne kolorki liliowców nie dziwota, że masz chęć na więcej, bo mnie też to dopadło :mrgreen: ale śliczny kolorek oleandra.
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Zeniu, lilia, dzięki ze wpadłyście do mojego ogródka. Niestety w dalszym ciągu nie mam czym zrobić zdjęć, a trochę roślinek kwitnie. Zakwitły budleje, wysiane z nasionek. Jedna była poważnie uszkodzona przez ślimaki, ale dała sobie radę. Kwitną tez słoneczniki ozdobne, cynie i aksamitki. Jedno z czterech drzewek figowych ma sporo małych fig. Już nie mogę się doczekać, kiedy dojrzeją. :-D
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Post autor: lilia0405 »

Asiu życzę smacznego, figi są smaczne :-D , a u nas jak to się mówi" figa z makiem", a jak nie to do marketu :mrgreen:
Mnie niestety też skaszanił sie aparat :-( robię fotki komórką nie są rewelacyjne ale czasami i ładne zdjątko wyjdzie :lol:
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Ja nie mam komórki, więc sprawa rozwiązana. Na razie ze zdjęć nici. :-(
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Post autor: edulkot »

A szkoda bo pewnie jest co fotografować. :-/
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Witaj Joasiu. Czy dalej nici z aparatu :?: . Pewnie tak, bo nic nie pokazujesz. Trzymam kciuki aby nie trwało to długo. Wielka szkoda, już niestety jesień. :-/
Pozdrawiam Zenia
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Zeniu, wyobraź sobie ze aparat juz mam, ale nie mogę go uruchomić. Kolega męża własnie zmienia sobie aparat i mój mąż stwierdził, ze odkupi od niego ten stary. Niestety aparat nie chce czytac karty. Aparat jest w bardzo dobrym stanie, ale wyczytałam ze często ten model ma problemy, zeby zaakceptowac większe karty pamięci. Oczywiscie dowiedzialam sie o tym juz po kupieniu karty. :-(
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!

Joasia pisze: Oczywiscie dowiedzialam sie o tym juz po kupieniu karty. :-(
No faktycznie pech. :-/ . A nie dało by się jeszcze wymienić kartę na mniejszą. Ja kupiłam aparat, po czym się rozmyśliłam...wymienili mi na inny. :mrgreen:
Pozdrawiam Zenia
Awatar użytkownika
Joasia
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant

Zeniu, karta kupowana byla w markecie i podejrzewam, ze nie bardzo da sie wymienic. Sprobowac zawsze mozna. Boje sie juz takiego testowania tych kart w ciemno. Pewnie trzeba będzie sie udac gdzieś z aparatem, zeby dobrac kartę. A swoja droga to dziwne, ze niektóre aparaty maja taki feler i nie kazda kartę akceptują.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Najczęściej producenci zalecają odpowiedni typ karty. Przed kupnem warto to sprawdzić, większość aparatów fotograficznych jest dobrze opisana w Internecie. Nie zawsze można polegać na sprzedawcach, niestety.
ODPOWIEDZ