Ogród Ali

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Alicja58
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 47
Rejestracja: 2009-06-07, 19:47

Post autor: Alicja58 »

Witam po dłuższej przerwie,ale była ona spowodowana awarią sprzętu i linii telefonicznej ,dzięki której mogę tu być!!!
Dziękuję za odwiedzinki w moim ogrodzie i miło mi ,że się Wam u mnie podoba!!!
Staram się żeby w ogrodzie ciągle coś się działo ,ale ostatnio kończę remont zakładu i niestety większość czasu spędzam poza ogrodem,ale już wkrótce postaram się to nadrobić!!!Szyję odzież skórzaną,więc muszę się spieszyć z remontem,bo już coraz chłodniej się robi i coraz więcej klientów pyta o kurtki!!!
W ogrodzie też już jakoś smutno się robi :-( ale mam nadzieję ,że i w tym roku jesień będzie na prawdę "złota" !!!!
U mnie przekwitają mieczyki,ale za to wrzosowisko nabiera kolorów!!!
Załączniki
Ta róża to też nowy nabytek,niestety nie było informacji co do nazwy,a pani w OBI nie miała pojęcia co to za róża!!!!!
Ta róża to też nowy nabytek,niestety nie było informacji co do nazwy,a pani w OBI nie miała pojęcia co to za róża!!!!!
Nowa rabatka a na niej róże pnące,które ostatnio kupiłam.
Nowa rabatka a na niej róże pnące,które ostatnio kupiłam.
100_7011.JPG
100_7065.JPG
mieczyk  nn biały
mieczyk nn biały
100_7063.JPG (51.34 KiB) Przejrzano 3108 razy
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Alu cieszę się, że wróciłaś ze zdjeciami z Twego ogrodu. :-D Piękne zestawienie kolorystyczne mieczyków. Mam nadzieję, że niebawem pokażesz kolejne odsłony Twojego ogrodu mimo wytężonej pracy w zakładzie. ;-) :-D
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Witaj Alu....piękne zdjęcia mieczyków, no i fajna rabatka różana. Nie mam żadnej róży pnącej, bo nie było dla niej miejsca. Teraz już wiem...odgapię od ciebie. Że też wcześniej na to nie wpadłam. Podoba mi się. :mrgreen:
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Bardzo ładne mieczyki,szczególnie ten ciapaty :lol:
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Zgadzam się z poprzedniczkami - śliczne mieczyki a szczególnie ten dwukolorowy. :-D
Awatar użytkownika
Ladys
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 392
Rejestracja: 2010-05-18, 10:33

Post autor: Ladys »

Cudowny mieczyk :-)
Awatar użytkownika
majka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 792
Rejestracja: 2009-07-12, 18:27

Post autor: majka »

Piękne, dorodne mieczyki, a róża też wyjątkowa, to nic że NN. :-D Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Alicja58
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 47
Rejestracja: 2009-06-07, 19:47

Post autor: Alicja58 »

Witam !!!
Bardzo mi miło ,że zaglądacie do mojego ogrodu i podobają się Wam moje kwiaty !!!Co do mieczyków ,to fakt te które zakwitły są ładne,ale jest też wiele takich ,które wogóle nie zakwitły.Kupiłam 5 kolorów po 10 szt. a zakwitło 28 w trzech kolorach.Mam nadzieję ,że w przyszłym roku ,będzie lepiej!!!
Jestem ostatnio bardzo zajęta,ale może dzisiaj uda się mi pokazać Wam moje wrzosowisko !!!
Zrobiłam je przed wejściem do domu.W tym roku mam zamiar w środku posadzić drzewko.Już go kupiłam na wiosnę ,tylko czekam żeby wrzosy przekwitły,bo muszę dwa przesadzić ,żeby zrobić miejsce .Tym drzewkiem jest judaszowiec !!!!
A to moje wrzosy.Pozdrawiam Ala
Załączniki
100_4598.JPG
100_7100.JPG
100_4407.JPG
100_4406.JPG
100_4400.JPG
Awatar użytkownika
Alicja58
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 47
Rejestracja: 2009-06-07, 19:47

Post autor: Alicja58 »

I jeszcze kilka!!!!
Załączniki
100_4393.JPG
100_4391.JPG
100_4389.JPG
100_4388.JPG
100_4384.JPG
marylka966
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 351
Rejestracja: 2010-04-17, 19:53

Post autor: marylka966 »

Super wrzosowisko. :shock: Jak to robisz że te Twoje wrzosy są tak piękne?Otoczenie naprawdę godne podziwu. ;-) Judaszowiec jest bardzo pięknym drzewem.Cudnie wygląda na wiosnę z kwiatami. :lol: Będzie uroczo wyglądał wśród wrzosów. ;-) Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Piękne wrzosy i jak dorodnie kwitną. Obrazek. Także miałam kilka dość dużych okazów....niestety ta sroga zima zrobiła swoje. Judaszowiec będzie bardzo ładnie wyglądać..jest piękny. :mrgreen:
Pozdrawiam Zuzia
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Alu masz przepiękny ogród, widać w nim wprawną rękę ogrodniczki entuzjastki. Żałuję, że tych cudowności nie mogę zobaczyć na żywo. Na koniec powtórzę pytanie za Marylką, co Ty robisz kobieto, że masz tak prześliczne wrzosy? ;-) :-D
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Gdy patrzę na wrzosowiska, to nie mogę oprzeć się pokusie na swoje wrzosowisko. Alu, bardzo ładne wrzosowisko.
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Alu wrzosowiskiem jestem zszokowana, pięknie Ci te roślinki się rozrastają. Mieczyk dwubarwny ekstra
Awatar użytkownika
edulkot
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1837
Rejestracja: 2010-05-11, 17:29

Post autor: edulkot »

Przepiękne to wrzosowisko :shock: i całość przedogródka wygląda super. :mrgreen:
ODPOWIEDZ