kwiaty i krzaki drugie podejście

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
nomad57
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2009-05-06, 03:55

kwiaty i krzaki drugie podejście

Post autor: nomad57 »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
piotrunio
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 50
Rejestracja: 2009-04-15, 08:20

Post autor: piotrunio »

No, no, widać, że kolega zaawansowany, ogród dojrzały, a i fotki niczego sobie - dobra głębia ostrości :-D . Na 2 fotce - celem tulipanki czy też funkie ( chyba to one ) z dalszego planu ?
TO JA, POGROMCA KRETÓW :)), a tu troszkę komerchy: Doniczki i nie tylko - Dolandia.pl
Awatar użytkownika
nomad57
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2009-05-06, 03:55

Post autor: nomad57 »

Dzięki za uwagi, które są dla mnie bardzo ważne. Zdjęcie tulipanów robiłem w czasie mocnego wiatru i bardzo trudno było złapać ostrość gdy ich odchylenia dochodziły do 10 - 15 cm. Powtórzę to zdjęcie jeszcze raz przy bezwietrznej pogodzie :-)
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
nomad57
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2009-05-06, 03:55

Post autor: nomad57 »

A ta "komercha" powyżej jest bardzo interesująca. Wazon jest ręcznie malowany? Jeśli tak to gratuluję pomysłu i wykonania!!!
Awatar użytkownika
piotrunio
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 50
Rejestracja: 2009-04-15, 08:20

Post autor: piotrunio »

Dziękuję, to tylko biznes, na szczęście handel takimi artykułami przynosi mi satysfakcję w zalewie chińszczyzny ;-) , a co do fotek - dużo pomogło mi forum olympusa - sam wykonywałem wszystkie fotki do sklepiku i tam ludzie mi dużo pomogli - a byłem jeszcze w grudniu całkiem zielony.
Co do Twojego ogrodu - zerknij na "poczatki piotrunia " w tym samym dziale i zrozumiesz - po prostu zazdroszczę :-) Ci odchowanych iglaczków i kompozycji - u mnie będą takie dopiero za dwa-trzy latka ... :-(
TO JA, POGROMCA KRETÓW :)), a tu troszkę komerchy: Doniczki i nie tylko - Dolandia.pl
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Fajny ogród, tylko długo się schodzi z oglądaniem, na przyszłość wklejaj miniaturę lub pełen rozmiar na forum
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

lilia0405 pisze:Fajny ogród, tylko długo się schodzi z oglądaniem, na przyszłość wklejaj miniaturę lub pełen rozmiar na forum
Również stwierdzam,że ogród ładny.
Awatar użytkownika
nomad57
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2009-05-06, 03:55

Post autor: nomad57 »

lilia0405 cieszę się, że mój ogród podobał się Tobie. Faktycznie chyba zdjęcia długo "wchodzą" bo zajęło Ci to czas aż do 23:21 :-) :-) :-)
Nie chcę logować się na "fotosiku" bo mam już swoją galerię w interii i wszystkie linki są linkami właśnie do tej galerii.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Nie ma potrzeby byś wklejał zdjęcia przez fotosik, i korzystanie z galerii na interii nie jest przeszkodą do tego by zdjęcia nie były widoczne na forum. Wklejając zdjęcia na forum z galerii wstaw link do zdjęcia między taki zapis [img]......[/img], a wówczas zamiast linku wyświetli się zdjęcie na forum. ;-) :-D
Awatar użytkownika
sabinka.t1
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 37
Rejestracja: 2009-04-06, 20:51

Post autor: sabinka.t1 »

Faktycznie superowy ogród, a zdjęcia bardzo mi się podobają :mrgreen:
ODPOWIEDZ