Tu na razie jest ściernisko ale będzie... ogród

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Wiolu miło Cię widzieć po długiej nieobecności. Każdy kwitnący kwiat o tej porze roku cieszy. :-D
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Danusiu nawet i u nas troszku jej widać ;)
Gosiu-jestem jestem nie zawsze mnie loguje i pisze ale jestem ;) A cokolwiek kolorowego w tej szarości cieszy jak nigdy.
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

Wiolu piękna wiosna :super: , ślicznie przezimowały roślinki :-D
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
MMARTA1982
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 615
Rejestracja: 2011-03-17, 11:43

Post autor: MMARTA1982 »

ja martwiłam się o moje małe sosenki górskie bylo na nich 2m śniegu ale dały rade
Załączniki
Zdjęcie0740.jpg
Awatar użytkownika
Frania
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 485
Rejestracja: 2009-10-25, 11:42

Post autor: Frania »

Roślinki ładnie przetrwały. Każdy kwiat cieszy wiosną.Ciekawa jestem jak mają się tulipanki.Dobrze że ogrodziłaś siatką bo u mojej koleżanki już drugi rok tulipanki są pożywieniem sarenek.
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Maglosiu niestety nie wszystkie dobrze przezimowały, Nie udało się tym razem mojej kochanej białej sasance chyba zgniła, Parę trawek też nie przetrwało :-(

Marta Witaj, twarde z nich sztuki i miały ciepłą kołderkę ;)
Frania Witaj, tak u mnie wszytko 1 roku było jedzonkiem dla zwierzątek ale teraz spokój. Tulipanki już wychodziły ale jak jest teraz nie wiem dawno nie byłam niestety.[/i]
Awatar użytkownika
edyta_mi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1059
Rejestracja: 2011-01-22, 21:58

Post autor: edyta_mi »

Wiolu, pierwszy raz zwiedziłam Twój ogródek.
Super transformacja :super:
Bardzo podobają mi się Twoje skalniaczki i rabata żwirowa. Jestem pod wrażeniem tego jak szybko i bujnie wszystko u Ciebie rośnie.
A tak wogóle, to myślałam, że Harwi to mężczyzna :rotfl: :oops:
Pozdrawiam Edyta
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7920
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Post autor: Elzbieta M »

Wiolu , troszkę u Ciebie pospacerowałam... Jak Twoje rybki przetrwały zimę? Jak głębokie masz to oczko? Fajnie zrobione , jak naturalny zbiornik , folii nie widać ( bo chyba jest gdzieś tam ukryta?)
Wspaniałe zwierzątka robi Twój tato :super: Nie lubię zadnych krasnali czy żab i gąsek , ale Twoje - są prawdziwą ozdobą ogródka
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Edyto witaj w mych skromnych progach. Troszkę się zmienia staramy się chociaż jak wiadomo początki nie są łatwe. Już coś tam zaczyna się klarować ale jeszcze hohohho albo i dłużej zanim nazwać będzie można to ogrodem ;)

Elu siemanko. Rybcie mają się świetnie 2 widziałam 2 jeszcze nie :shock: chyba żyją. Oczko ma z 1,6 jakoś tak. Jest folia troszkę zamaskowana troszkę ją widać ale mam nadzieje, że roślinki ją przykryją. Narazie wyglądają marnie mam nadzieję, że coś odbije.

Za zwierzątka przekaże ojcu słowa uznania :mrgreen: Ja też wolę takie "naturalne"


I nowa wiosna. Pszczoły buszują teraz na wierzbie ale to dalej jeszcze nie murarki krokusiki inne kolorki wyszły, narcyziki tez, i korona wychodzi ale "pachnie", sasanka się budzi.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Lol@
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 986
Rejestracja: 2010-08-16, 21:04

Post autor: Lol@ »

Piękna ta nowa wiosna :-D Co zdjęcie to ładniejsza :-)
Uwielbiam Tulipany, a Ty?

Forumka Kasia
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

LOl -Siemka. Dzięki. Uczę się dopiero ;) .. Ee jeszcze nie taka piękna ale każdy kwiatek cieszy wiadomo.

Mam dobrą wiadomość nasze maleństwa ruszyły. Mamy na działce istną na razie pewnie samczą bzykającą kolonię hhhi Zrobienie fotki graniczyło z cudem a że było mało czasu niestety zostawiam wam tylko sasaneczkę.

Obrazek

ps: Elu wszystkie 4 rybki żyją. Widziałam na własne oczyska. Dostały kilka dżdżownic na śniadanie hehe
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Witaj Wiolu, piękna wiosna u Ciebie. Dawno tu nie zaglądałam a tu proszę Twój skalniak coraz ładniejszy, i roślinki pięknie kwitną :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

moje sasanki dopiero kiełkują, fajnie, że rybki żyją. Może żyły i już nie żyją :cry:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Wiolu...cieszę się że rybki żyją. Zrobiłaś im super śniadanie. :-D . Szybko zakwitła u ciebie sasanka. U mnie pewnie jeszcze nie kwitną... może jutro się przekonam. ;)
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Wiolu wiosna na całego, wrzak Ty z Dolnego Śląska i u Ciebie deczko cieplej :lol: narcyzki urocze i ślicznie kwitnie sasanka, moje też już pokazały swe oblicze :mrgreen:
ODPOWIEDZ