Tu na razie jest ściernisko ale będzie... ogród

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

nie narzekaj,masz ładny duży ogród. Za parę lat będziesz narzekała,że nie masz gdzie sadzić nowości :mrgreen:
Awatar użytkownika
smigu-s303
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 439
Rejestracja: 2010-06-13, 20:33

Dotyczy roślin

Post autor: smigu-s303 »

Witaj Wiolu! To ja właśnie dziś odwiedziłam Twoje "ściernisko" miło patrzeć jak powoli realizujesz swoje plany i jak dużo zadowolenia daje Ci praca w ogrodzie, z jaką dumą prezentujesz własne owoce, a smakują bardziej niż te kupowane na bazarku. Nie mogę doczekać się wiadomości, czy trafiłaś do mojego chomika i czy obejrzałaś moje rojnikowo, zdjęć jest tam sporo. Ja ciągle uczę się pomniejszać te zdjęcia by umieszczać je na forum ale mam z tym trochę kłopot, bo jak zmniejszę trochę zdjęcie a mimo to nie wchodzi mi jako załącznik to nie mogę go drugi raz zmniejszyć bo pokazuje się komunikat. Pozdrawiam i czekam na wiadomość. Zdzisia
Zielony Listek
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Kwiaty śliczne, warzywka i owoce pyszne, że palce lizać, zwłaszcza po poziomkach :lol: :lol: :lol: Ale te małe włochate stworzonka są be :evil:
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Małgorzata124
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1698
Rejestracja: 2008-08-03, 19:47

Post autor: Małgorzata124 »

A ile życia na tym"ściernisku", piękne widoczki i ile możliwości szok :shock: :-D
pozdrawiam Małgorzata
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

wasilewska- może i racja ale druga czerwona niestety nie przetrwała. Została doszczętnie zjedzona. Dokładnie mam nadzieję, że tak będzie jak mówisz.
Jagódko, Majko Dzięki. Okiennica zrobiona z palet z odzysku coś tam próbowaliśmy sklecać i coś tam nam wyszło ;) Coraz więcej tych kwitnących jest ale i tak za mało. A ten gość to lata i lata i lata i nic tylko lata iihi
piotrek Oczywiście. (PW) Mówisz, że te stworki niebezpieczne a co one mogą zrobić? :shock: A truskawki naprawdę są ekstra mniam
danka hehe wiem o tym ihih już stwierdziłam, że jednak za małą działkę kupiliśmy heh jak a mam tyle rzeczy w planach jeszcze ;)
smigu oczywiście, że byłam i oglądałam a nie napisałam ci kurczę sorki. Ostatnio mam minimalną ilość czasu. Ale byłam widziałam i super Twoje rojnikowo. Czasami boję się wchodzić gdziekolwiek bo niechce się zarazić kolejnymi rzeczami hihi ale do rojników narazie mogę chociaż i tak coś wypatrzyłam u Ciebie co chyba nie mam. :lol: Cierpliwości z fotkami wszystko można wyczwiczyć.
gieniu No co one takiego robią :->
Małgorzato za mało za mało miejsca :lol: Ale zwierzątek to mamy o dziwo sporo jak na środek pola.
Awatar użytkownika
marcy
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 2010-03-04, 10:56

Post autor: marcy »

Wiolu, jak Ty możesz tak marudzić? Śliczny masz już ogródek, a co będzie w kolejnych sezonach...? hoho- możliwości masz o jakich większość z nas może tylko pomarzyć...

WOW, jaki Ty masz bajeczny widok z hamaka :roll: nie schodziłabym chyba z niego całymi dniami :mrgreen:
Okiennice superowe!
ogrodnik NIE-doskonały :)
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Wiolu przepięknie ,a Twoje okiennice śliczne,wzór pewnie szablonu.
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Marcy - :-> E tam jak patrzę na te przepiękne ogrody to wiesz... ale wiem wiem za kilkadziesiąt lat... ihi Tia widoczek z hamaka niczego sobie lepsze pewnie by były górki ale łany zboża i las też są niczego sobie ihhi. Tylko, że ja na ten hamak to za bardzo czasu nimam ale w końcu go mam i zamierzam czasami korzystać z niego.

Ela
Rysowany odręcznie nie wiem czy są takie duże szablony ale może i tak ale wzorowałam się na różnych projektach. Sądzę, że by ładniej wyglądały jakby były z porządnych- materiałów ale przynajmniej są za "darmola";) no nie licząc własnej pracy oczywiście.
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

W takim razie jestem pod wrażeniem :shock: ,nie wiem czy okiennice są duże ale widziałam w jakimś markecie szablony i to bardzo duże.
pozdrawiam Elżbieta
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Okiennice mi się podobają bardzo, jakbyś nie powiedziała z czego zrobione, to nie wiem czy ktoś by się domyślił.
:-)

Wzorek jest malowany?
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Elu- dokładnie ja też widziałam. Mam takie bambusy na ścianie w kuchni naklejane. Sporych rozmiarów są. Może faktycznie dało by się coś z nich wykombinować ale wiem, ze toto drogie jak nie wiem co ;) dlatego sami kombinujemy hehe

Danielo Może i nie widać z daleka ale jak się człowiek z bliska przyjrzy to widać i niedoróbki niestety też. Wiesz jak palety no ale co tam to nasze :lol: Nie to nie jest malowane to jest wypalane taką wypalarką do drewna. Dłużej będzie trwałe a praktycznie wieczne. Stwierdziliśmy, że farba będzie odłazić matowieć itp itd trza bedzie poprawiać malowanie a tak to raz a porządnie jak się znudzi to nowe zrobimy po prostu. Troszkę się człowiek nad tym nadziubał ale robiliśmy na zmiany popołudniami buhha
Awatar użytkownika
marcy
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 292
Rejestracja: 2010-03-04, 10:56

Post autor: marcy »

niepotrzebna skromność Wiolu, ogród nie za kilkadziesiąt, a za kilka lat będzie bajeczny- nawet się nie spostrzeżesz (na to samo liczę u siebie ;-) )
Samodzielnie wypalone wzory na okiennicach są o niebo lepsze, niż te malowane od szablonów. I trwalsze, jak zauważyłaś i oryginalne- nikt takich nie ma :-P
ogrodnik NIE-doskonały :)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

No właśnie tak mi się wydawało, że są wypalone. Faktycznie to trwalsze.

Ale wzór godny zaprawdę zdolnej ręki. :-)
Awatar użytkownika
Basia Tel
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 341
Rejestracja: 2008-10-18, 20:24

Post autor: Basia Tel »

harwi Witaj , obejrzałam twoje , ściernisko :?: :roll: ...pamiętam swoje lata, też miałam takie pole, ile planów ....i walki z chwastami , od razu sobie przypomniałam odwiedzając twoje królestwo , pomalutku , będzie u ciebie super , bardzo zazdroszczę ci tego widoku na cały horyzont :mrgreen: :mrgreen: pozdrowionka :mrgreen:
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Genia_gp
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 934
Rejestracja: 2009-09-07, 17:04

Post autor: Genia_gp »

Ostatnio tak mnie zszokowały twoje roślinki, że w końcu zapomniałam o okiennicy :roll: Pierwsza klasa, bardzo, bardzo ładna :shock:
A te gąsieniczki może są i ładne, ale ja ich nie lubię, włosy mi się jeżą na widok tych włochatych :mrgreen: Wolę dżdżowniczki :lol: :lol: :lol:
Serdecznie pozdrawiam
Genia
Mój ogródek
ODPOWIEDZ