Zielonym do góry!

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

To całkiem spory kawałek Halinko. Ale masz porządeczek! Jak dla mnie to "mision imposible" :mrgreen: Wygląda jak na folderze. Pięknie :-D
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Halinko ślicznie naprawdę. Dzięki za foteczki. Widzę, że twoja działka jest bardziej kwadratowa niż długa taka jak moja. Śliczny ten domek już go wcześniej podziwiałam. Nie pamiętam czy pytałam ale to jest letniskowy? Czy mieszkacie tam na stałe? :oops:

Powiedz mi jeszcze na tym pierwszym dróżka to jest jakiś gresik? kamienie? czym ona jest wysypana?
Awatar użytkownika
Halina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 337
Rejestracja: 2008-01-08, 18:41

Post autor: Halina »

Domek jest letniskowy, 13 km od miasta. Ale ma w środku kominek i można pomieszkiwać w wekendy. A tak wygląda w środku

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/wng ... directlink
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/4Fm ... directlink

Natomiast ścieżki w ogrodzie układałam własnoręcznie na przemian duże kamienie polne i przesypywałam tłuczeniem. Oczywiście popełniłam błąd niepodkładając pod spód folii i niestety przerastają chwasty, dobrze, że jest randap.

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/FpX ... directlink
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/wkz ... directlink
Pozdrawiam- Halina
Awatar użytkownika
Grzes
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 188
Rejestracja: 2008-10-14, 18:55

Post autor: Grzes »

Halinko pięknie w środku:)
A ziemi pod kwiatki to masz ho ho ho...... :mrgreen:
Miłego dnia Wszystkim!!!
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Piękny domek Halinko i kominek cudny, ale masz ziemi do zagospodarowania ..... :roll: :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Pięknie, cudnie, domek jak z marzań. :mrgreen: W około też super.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Bardzo mi się podoba :-) I domek podobny do tego co będziemy budować wiosną. Masz bardzo ładne rośliny!!! ładnie skomponowane.
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Ojej jak cudownie masz w środku. Ja tam bym została tam na stałe ;)
Ścieżki fajnie wyglądają ja ciągle o nich myślę i myślę może się w końcu na coś zdecyduje. Zostawiam to na późniejszy czas zobaczę gdzie się udeptają ścieżki ;))
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Halinko naprawdę wspaniałe kompozycje roślin, kamieni i drewna. :shock: Domek drewniany pasuje do ogrodu jak ulał. :-D Swojsko i elegancko zarazem. :->
Awatar użytkownika
Elżbieta 46
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 407
Rejestracja: 2008-05-16, 08:54

Post autor: Elżbieta 46 »

Halinko fantastyczne wnętrze i ogród ale najbardziej urzekło mnie to drzewo z korzeniami do góry super pomysł :-D taki kwietnik już mi chodzi po głowie :roll:
Kasiu Ewo Gosiu dziękuję i również życzę miłego dnia
pozdrawiam Ela
Awatar użytkownika
ANA
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 456
Rejestracja: 2008-01-18, 07:06

Post autor: ANA »

Mnie sie też bardzo podobało w środeczku, a kominek ach zazdreszczę ;-) . Miejsca do sadzeniowego szaleństwa, że hoho będzie co podziwiać :-D
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

Witaj Halinko! Masz piękne miejsce na ziemi, urokliwy i domek i ogródek, życzę więc dalszch sukcesów na Nowy Rok :-D
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Witaj Halinko. I ja przyłączę do wcześniejszych wypowiedzi. Domek bardzo ładny, pasujący do całego otoczenia. W środku super. A działeczka to marzenie nie :lol: jednego z nas. Pięknie.
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Halina
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 337
Rejestracja: 2008-01-08, 18:41

W oczekiwaniu na wiosnę.

Post autor: Halina »

Z wielką niecierpliwością oczekuję, jak zresztą większość z Was na wiosenne słoneczko. W ramach samokształcenia wykonałam pierwsze moje szczepienie. Oczywiście najprostsze wierzbę Hakuro na podkładkach wierzby pospolitej. I chyba się udało się (mam nadzieję). Pojawiły się pączki na zrazach i korzenie na podkładkach.
Poza tym - ładnie ukorzeniły się i rosną sadzonki datury, z pozyskanych jesienią pędów.
I nie wiem czy nie zbyt wcześnie (były bardzo wybujałe) sadzonki plektrantusa i złocieni.

Pozdrawiam z zimnego Podlasia.
Załączniki
sadzonki plektrantusa i złocieni.jpg
sadzonki plektrantusa i złocieni.jpg (104.02 KiB) Przejrzano 3848 razy
datura żółta.jpg
datura żółta.jpg (93.4 KiB) Przejrzano 3848 razy
szczepienie wierzby.jpg
szczepienie wierzby.jpg (94.12 KiB) Przejrzano 3848 razy
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Witaj Halinko. Widzę że z ciebie ogrodniczka wspaniała. Potrafisz nawet zaszczepić drzewka...ola, la. Brawo. Bardzo ładne masz sadzonki datur. Mnie nie wychodzą. Wysiałam nasionka..może coś wzejdzie. Jak nie...może wiosną kupię sadzonkę. Choć w zeszłym roku nie mogłam u mnie dostać. Pozdrawiam. :lol:
Pozdrawiam Zuzia
ODPOWIEDZ