Moja oaza spokoju

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewka56
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 168
Rejestracja: 2009-03-26, 08:52

Post autor: ewka56 »

Ładniutkie różyczki,u mnie już koniec witaminek :-(
Pozdrowienia dla wszystkich Ewa
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Halinko bardzo ładne kolory lilii, no niestety u mnie jeszcze żadna nie zakwitła, ja dopiero w tym roku kilka lilii posadziłam.
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Po uczcie dla oczu,uczta dla ciała.
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Dziękuję za miłe słowa i odwiedziny :-D
A oto róży cd.
Obrazek Obrazek Obrazek a tu z pszczółką Obrazek
ostatnie lilie
Obrazek Obrazek Obrazek kwitnące juki Obrazek Obrazek Kwitnące rojniki od Obrazek Obrazek
Kwitnące rojniki od Petruska zrobiły mi miłą niespodziankę tym kwitnieniem :mrgreen:
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Petrus
Ekspert
Posty: 6710
Rejestracja: 2008-01-20, 14:54

Post autor: Petrus »

Bardzo się cieszę, że rojniczki zakwitły. U mnie tak samo zakwitło aż 60 rozetek rojników. W większości o kwiatach białych. Szkoda, bo przekwitłe rojniki niestety zamierają a jak narazie to troszke mało "dzieci" mi wypuściły. Trzeba będzie chyba zakupic nowe okazy żeby uzupełnic kolekcje :roll:
Niech ogród będzie moją pasją, wytchnieniem i odpoczynkiem.
Pozdrawiam, Piotr.
Moje rośliny ogrodowe Moje trawy ozdobne
Awatar użytkownika
El-ka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1302
Rejestracja: 2009-01-30, 14:19

Post autor: El-ka »

Halinko piękne różyczki ale najbardziej podobają mi się yuki ,okazałe, moja nie kwitnie.Myślę ,że przyszłym roku zakwitnie bo w tym chorowała :-(
pozdrawiam Elżbieta
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Zakwitnie, zakwitnie i pięknie ozdobi ogród. :-D
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Halinko, może i nie posiadasz przydomowego ogrodu, za to piękną zadbaną działkę. Piękno Twoich róż wręcz oszałamia. Moje niestety zniszczyła tegoroczna aura i wyglądają bardzo mizernie.
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Przebywałam na działce kiedy przeszła burza zakończona gradem.Wichura była okropna, drzewa gięły się do ziemi.No nie powiem wystraszyłam się! Dobrze że nie wyrządziła mi większych szkód. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Post autor: Danka »

Halinko,udało Ci się zrobić ciekawe zdjęcia. U mnie nie było gradu,chociaż deszcz tak stukał w dach jakby to grad padał. Dobrze,że Tobie się nic nie stało. Ja mam blisko z ogrodu do domu. Bo tylko przez stodołę i kawałek podwórka. Ale widok był przerażający. Ogródek mimo nawałnicy ładnie się prezentuje.
Znajszła
Powoli się rozkręca
Powoli się rozkręca
Posty: 33
Rejestracja: 2009-07-11, 10:37

Post autor: Znajszła »

Cieszę się Halinko, że deszcz nie wyrządził Ci wielkich szkód, bo jak się patrzy na te tragedie ludzkie to aż strach myśleć. U nas codziennie pada, ale to nie są ulewy i na szczęście nie wyrządzają wiele złego. Pozdrawiam Wioleta
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

A teraz po tych ulewach trochę kwitnących kwiatków które jeszcze nie zgniły :-D
floksy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ostatnia lilia Obrazek
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Ale pięknie rozrośnięty przetacznik :shock:. Halinko możesz podać nazwę tego urokliwego powojnika?
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Halinko pomimo niesprzyjającej aury wszystko pięknie kwitnie, super wygląda przetacznik.
iwonaceae
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 147
Rejestracja: 2009-02-27, 23:01

Post autor: iwonaceae »

Witaj Halinko.
Ten grad wyglądał dość groźnie. Kiedyś moja znajoma wyniosła kwiaty na balkon, po czym grad jej wszystko załatwił. Ale widzę, że kwiaty w ogrodzie całkiem nieźle się mają :lol:
Jeżówka pięknie się rozrosła;) I Eukomis kwitnie - sadziłaś go w doniczce, czy do gruntu? Ja w zeszłym roku miałam w doniczce i pięknie mi zakwitł - tylko chciałam go rozmnożyć z nasion, więc zostawiłam do dojrzenia nasionek na balkonie i chyba się przesilił, bo w tym roku nie zawitł :-| Ale za to będę mieć kilka nowych cebylek :mrgreen:
Witam w moim ogrodzie
Miłego dnia
Iwona
ODPOWIEDZ