Moja oaza spokoju

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Masz Halinko piękne żółte krokusy - pewnie to takie wielkokwiatowe :-D
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Witaj Joasiu! zgadłaś :-D te żółte i kremowe krokusy to wielkokwiatowe. :mrgreen:
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
fox

Post autor: fox »

Oj Halinko te żółte to chiba botaniczne :) odmianowe są późniejsze :)
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Fox a widziałeś ostatnie zdjęcia u mnie? Te krokusy z pszczółkami to są już odmianowe, a zakwitły też ciemnofioletowe których nie ma na zdjęciach. Ale tu nie wiem jakie pokazała Halinka czy odmianowe czy botaniczne. :-D
Awatar użytkownika
Joanna
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2008-06-04, 13:48

Post autor: Joanna »

Jeżeli Halinka pisze, że wielkokwiatowe to wielkokwiatowe :lol: Nie nauczyła Was mama, że z kobietami się nie dyskutuje??? :-P
A tak poważnie to wyglądają wspaniale jakie by nie były :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

Oj Jacku jakiś Ty drobiazgowy.... :-) zapomniałam przy wielkokwiatowych wstawić ten znaczek ;-) i już się narobiło... :lol: a tak na marginesie to kupiłam te cebulki jako "krokus płowy Golden Yellow". :mrgreen:
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
fox

Post autor: fox »

Ja nie wnikam w szczegóły :) Krokus to krokus i niech tak zostanie :) wiem tylko że botaniczne kwitną pierwsze a fotka i tak nie pokazuje wielkości :)
Terka
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 217
Rejestracja: 2008-06-29, 19:07

Post autor: Terka »

Halinko bardzo wesoła wiosna u Ciebie a czy ta biała prymulka to jest pojedyncza czy pełna.
Pozdrawiam serdecznie Terka
Awatar użytkownika
Ha-linka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1012
Rejestracja: 2008-02-08, 08:09

Post autor: Ha-linka »

No to sprawa została wyjaśniona! :-D
Terko biała prymulka niestety jest pojedyncza. :-(
Pozdrawiam Halina
Moja oaza spokoju
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Jacku no tak niby powinno być, że botaniczne kwitną przed odmianowymi, ale co Ty na to jak u mnie odmianowe zakwitły trzy tygodnie wcześniej przed botanicznymi? ;-) :lol:
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Witaj Halinko. Dyskusja o krokusach u ciebie na całego, botaniczny czy odmianowy?. A ja powiem tak. Ważne aby był ładny...sama nie wiem jakie mam. Wiem że mam krokusy. :-D . Twoje bardzo ładne. :lol:
Pozdrawiam Zuzia
nowak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2009-03-27, 12:57

Post autor: nowak »

Zenia, popieram Cię całkowiecie. Jak go zwał tak go zwał- grunt, że zachwyca urodą. Mam problemy z zapamiętaniem nazw roślinek, zwłaszcza gdy wsadzę coś nowego, więc poprostu "wtykam" patyczki z nazwą. Ot i po kłopocie. Musze znów dopupić patyczków bo dzisiaj zaszalałam i zamówiłam kilka nowości.
Pozdrawiam, nowa na forum -Gonga :-)
nowak
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 7
Rejestracja: 2009-03-27, 12:57

Post autor: nowak »

Ojej!! Ale przejęzyczenie- Oczywiście nie "dopupić" tylko dokupić!
Sory, ale nie mam jeszcze wprawy i zapominam, że jak "pójdzie" w świat to nie można poprawić.
Gonga
:-)
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Post autor: Zenia »

Ja z nazwami mam to samo. Postanowiłam w tym roku zacząć z patyczkami. Pomyślałam że to będzie najlepsze rozwiązanie. Mój wnuk już się nieco zabawił....pozamieniał znaczniki. Ot i jakie wyjście pozostaje?. :lol:
Pozdrawiam Zuzia
fox

Post autor: fox »

Zeniu jest prosty i skuteczny sposób :) Jak przyjdzie na działkę to niech klaska :) wtedy ma obie rączki zajęte i głupie mysli do głowy nie przychodzą :) co by babci dokuczyć :)
ODPOWIEDZ