Moje wspominajki

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: Moje wspominajki

Post autor: Zenia »

Witajcie Danusiu i Elu w nowym roku...oby nam się szczęściło i oby do wiosny. :lol: Danusiu..jak już napisałam w twoim wątku, u mnie nadal zero śniegu za to mrozik dość ostry. Co prawda roślinki pookrywałam, choć nie wszystkie. O niektórych zapomniałam.. :zawstydzony: . Teraz te święta, brak było czasu aby pojechać na działkę a tu nagle ...mróz. Miejmy nadzieję że roślinki wytrzymają do czasu aż je okryję. ;)
Troszkę dla ocieplenia. :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
krysta
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 927
Rejestracja: 2013-10-20, 23:11

Re: Moje wspominajki

Post autor: krysta »

Witaj Zeniu w Nowym Roku :]
Od razu zrobiło się cieplej po takich fotkach ,ale jeszcze tylko styczeń i luty i
prawie wiosna :rotfl:
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7920
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Moje wspominajki

Post autor: Elzbieta M »

Zeniu , cudne masz sasanki , jakie duże kępy z olbrzymią ilością kwiatów. U mnie kwitły pierwszy rok , na razie malutkie. Uwielbiam zapach tego niebieskiego floksa kanadyjskiego. Czy ten krzew kwitnący na biało to rododendron?
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6982
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Moje wspominajki

Post autor: malina »

Ociepliłaś , bo dzisiejsze wietrzysko z mrozem daje się we znaki .Na pierwszym zdjęciu po prawej goździk czy stokrotka rozłogowa :/
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
Awatar użytkownika
Krysia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6084
Rejestracja: 2009-07-26, 17:22

Re: Moje wspominajki

Post autor: Krysia »

Urokliwie bardzo :) Podoba mi się .
U nas mroźno i słonecznie, bez śniegu.
Użytkownik Usunięty

Re: Moje wspominajki

Post autor: Użytkownik Usunięty »

Zeniu sasanki świetne, ale jak napisała Halinka zimne i mroźne wietrzysko - u mnie też tak jest..
Awatar użytkownika
wasilewska101
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3977
Rejestracja: 2010-01-20, 11:14

Re: Moje wspominajki

Post autor: wasilewska101 »

U mnie tez bez śniegu a mroźny wiatr hula po ogrodzie .. Dobrze że już każdy dzień przybliża nas do wiosny bo znowu nasze ogrody będą kolorowe..
Piękny klon,mnie już dwa razy taki wymarzł i na razie dałam sobie z nimi spokój .. Mam inne ,które staram się formować na parasolkę ,ciekawe czy się uda ..
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Moje wspominajki

Post autor: Danka »

U mnie także wiatrzysko hula,a do tego mroźno. Chcieliśmy wybrać się na zimowy spacer ale zbyt nieprzyjemne. Zeniu twoje kolory dodają życia.
Awatar użytkownika
Nutka13
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 800
Rejestracja: 2015-01-06, 19:57

Re: Moje wspominajki

Post autor: Nutka13 »

Zeniu miło mi Cię powitać w Nowym Roku 2016,wszystkiego najlepszego,wspaniałego rozkwitu wiosny,lata......itd...
Zachwyciły mnie twoje wspominajki,czekam na więcej.......ciemiernika mam tylko białego....
Pozdrawiam i zapraszam
spacer bociana
Awatar użytkownika
Iga51
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 4129
Rejestracja: 2013-10-07, 17:53

Re: Moje wspominajki

Post autor: Iga51 »

Witaj Zeniu w Nowym Roku.
Z ogromną przyjemnością obejrzałam Twoje wspominki. Cudowny, zadbany ogród, stale mnie zachwyca. Wszystkie rośliny piękne, zdrowe, kwiaty obficie kwitną. Oby ten rok też był dobry dla naszych roślin.
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku Ci życzę.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: Moje wspominajki

Post autor: Zenia »

Witajcie. :D . Nareszcie i u mnie choć troszkę przypudrowało. :lol: Nie wiele ale choć jaśniej i czyściej się zrobiło. ;)

Krysiu...pewnie że to już prawie wiosna. Zaledwie dwa miesiące i trzynaście dni. :lol:

Elu..tak ten krzew kwitnący na biało to RH. Niestety zdjęcie zrobiłam kiedy już przekwitał, podobnie jak sasanki. ;)

Halinko..na pierwszym zdjęciu to gożdziki, o takie bo chyba o te pytasz. :-D
Obrazek

Joasiu...dziś już z pogodą dużo lepiej. Nie ma już takiego dużego mrozu a i to okropne wietrzysko ustało. Szkoda że ciągle brakuje śniegowej pierzynki. :hyhy:

Janeczko odpukać, ale póki co żaden klon mi nie zmarzł a mam ich 5. :oczami: . Owszem jeden mi się zmarnował ale to z innej przyczyny. :oczami: . Mam nadzieję że i ta zima obejdzie się z nimi łagodnie, tak bym sobie życzyła. :lol:

Danusiu..także czekam na cieplejszy dzień aby zajrzeć na działeczkę. :D Co nieco zapomniałam okryć, zrobiła bym to jeszcze. :oczami:

Nutka13 - Danusiu..u mnie siewek ciemierników zawsze pod dostatkiem. W zeszłym roku trochę powyrywałam. Chętnie bym ci podrzuciła . Niestety zrobiłam błąd że posadzone na jednej rabacie. Dlatego nigdy nie wiem jakiego koloru będą młode siewki. ;-)

Iguś.....dziękuję. Tobie także życzę oby ten rok był dobry dla naszych roślinek a nawet lepszy. :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Danka
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 13263
Rejestracja: 2008-03-11, 20:17

Re: Moje wspominajki

Post autor: Danka »

Zeniu z przyjemnością się patrzy na kolory.
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: Moje wspominajki

Post autor: Zenia »

Danusiu...nie do wiary ale swojej działki ośnieżonej mało widziałam. :lol: . Wczoraj w mieście śniegu leżało jeszcze sporo, więc pomyślałam za miastem pewnie zaspy. :rotfl: Pojechaliśmy więc , ja zaopatrzona w buty po kolana..a tu moja zima na działce. :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
Awatar użytkownika
Elzbieta M
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 7920
Rejestracja: 2010-09-22, 20:16

Re: Moje wspominajki

Post autor: Elzbieta M »

Czy to ciemiernik tak pięknie kwitnie z datą 9 stycznia?
Awatar użytkownika
Zenia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2169
Rejestracja: 2008-07-21, 21:01

Re: Moje wspominajki

Post autor: Zenia »

Tak Elu...to ciemiernik. :D . Biały także kwitnie, niemniej przez te mrozy trochę się im dostało. ;-) . Prawie wszystkie moje ciemierniki zapączkowane, wczoraj dodatkowo okryłam. Może jednak doczekam się kwiatków. ;)

A tu troszkę letnio. :D
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Zuzia
Zablokowany