Uwaga Admina: informacje dot. wymiany/wysyłki roślin

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1725
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Uwaga Admina: informacje dot. wymiany/wysyłki roślin

Post autor: rafaloku » 2008-07-21, 09:38

Witam serdecznie

Od czasu do czasu na forum wymieniamy się informacjami dotyczącymi wymiany roślin pomiędzy użytkownikami forum. Forum jest doskonałym miejscem aby umieścić np. listę roślin jakie mamy do wymiany.

Proszę jednak aby dalsze wiadomości dotyczące wysyłanych paczek z roślinami przesyłać sobie wyłącznie na PW. To czy paczka dotarła, jakie są Wasze wrażenia i itd. jest adresowane chyba tylko do nadawcy/odbiorcy paczki. Po co mają to czytać inni? Trochę niepotrzebnie zapełniamy forum takimi wiadomościami, potem trudniej jest na forum znaleźć praktyczne wiadomości i porady.

Ponieważ na forum w rozmaitych miejscach są porozsiewane dyskusje dot. wysyłanych paczek z roślinami, od dnia dzisiejszego wprowadzamy następującą zasadę:

Informacje z listą roślin do wymiany/sprzedaży/oddania za darmo proszę umieszczać wyłącznie w dziale OGŁOSZENIA. Rozumiem, że czasem chcemy polecić wysyłającego paczkę innym (lub ewentualnie uprzedzić, że wysyłający jest nierzetelny). Wówczas komentarze dotyczące wymiany jaka miała miejsce proszę umieszczać wyłącznie w wątku z danym ogłoszeniem.

Jednocześnie informuję, że dłuższe dyskusje z komentarzami dot. wysłanych/otrzymanych paczek porozsiewane w rozmaitych miejscach forum mogą być usuwane przez Administratora i Moderatorów.

Mam nadzieję, że dzięki powyższym regulacjom, sprawę nieco uporządkujemy. Jeżeli macie jakieś uwagi lub sugestie do niniejszej informacji, proszę o komentarze poniżej.

Pozdrawiam
Rafał

ODPOWIEDZ