Usuwanie kont - ważne dla stałych bywalców!

Regulamin forum i rozwiązania problemów w korzystaniu z forum, a także Wasze opinie na temat działania forum.
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Usuwanie kont - ważne dla stałych bywalców!

Post autor: rafaloku »

W postach można linkować. W podpisach na razie nie (jeżeli ktoś chce tam coś zmienić - proszę pisać do mnie na PW, poprawię podpis).

Jeżeli chodzi o liczbę linków w poście - rzeczywiście wprowadziłem ograniczenie do jednego ale na prośbę Tadzia zaraz zmienię na 3. Jeżeli cytujesz jakiś tekst i chcesz dać linka do źródła - wystarczy jeden, po co więcej?

Inny powód wstawiania większej liczby linków to linki do zdjęć na fotosiku, picasa czy innych hostingach. Zamiast tego można umieszczać zdjęcia jako załączniki do postów i tak róbcie. Nie będzie problemu jak komuś np. fotosik zablokuje konto.
Rafał
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Usuwanie kont - ważne dla stałych bywalców!

Post autor: tadek »

W postach można linkować. W podpisach na razie nie (jeżeli ktoś chce tam coś zmienić - proszę pisać do mnie na PW, poprawię podpis).

Ja w podpisach linkowałem swoje nowe, według mnie ciekawe wpisy, aby więcej osób mogło się o nich dowiedzieć...
Szkoda że tą funkcję mam wyłączoną.

A post o którym wspomniałem wcześniej, już wystawiłem.
Użyłem w nim możliwość daną przez Rafała, i zamieściłem 2 linki. Miałem więcej odnośników, ale wstawię je w kolejnych wpisach. Poruszony temat nie zamknąłem.

Wontek co czytacie...
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1872
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Usuwanie kont - ważne dla stałych bywalców!

Post autor: rafaloku »

Można już wstawiać linki w podpisach. Dozwolone są tylko linki wewnętrzne, czyli do wątków na naszym forum. W podpisach nie można wstawiać linków do innych stron (jest to automatycznie zablokowane - nie da się).

Stare linki, które mieliście - nadal działają. Dodawanie w podpisach linków do innych stron jest możliwe dla mnie jako administratora, więc jak ktoś chce bardzo mieć link do swojego bloga czy galerii np. na picassa, to proszę napisać do mnie na PW. Można też wstawić link w profilu, w miejscu na stronę www. Przypomnę tylko, że jeżeli ktoś chce tam dać link do swojej strony czy bloga, to zgodnie z regulaminem trzeba uzyskać moją zgodę (zazwyczaj proszę o link zwrotny do naszego forum na stronie użytkownika).
Rafał
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6870
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Re: Usuwanie kont - ważne dla stałych bywalców!

Post autor: tadek »

Fajnie Rafale że udało się coś z linkami w podpisach wymyślić. :zawstydzony:

A przy okazji, czy mógł byś dodać w moim podpisie link do Encyklopedii Roślin? Encyklopedia Roślin
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>
ODPOWIEDZ