Tu na razie jest ściernisko ale będzie... ogród

Tu pochwal się Twoim ogrodem! Fotografie i opisy co u Ciebie rośnie - mile widziane!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

No i takie ogólne fotki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek-moje ziemniaczki Obrazek rzodkiewka
Obrazek świerczki które dostałam za makulaturę ;))(taka akcja była) Obrazek Obrazek -NO I MAMY DOM hihi
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

Tyle zdobyczy, Wiolu gratuluję łupów :lol: , ale tu latem będzie kolorowo. Monisiu, a Ty czasem za dużo tego wiciokrzewu nie masz? :lol:
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Umie sie negocjować hihi Ładne oczka sie porobiło i mam. HIHI odpłaciłam sie pożadkowaniem i odchwaszczaniem dzikiego zakątka do tej pory mnie plecy bolą hihi ale jak widać warto było.

Gosia jak poznajesz u mnie jakieś nabytki to chętnie poznam ich nazwę :oops:

Monia dała mi jeszcze gałązki wiciokrzewa świeżo ściętego się ukorzeniają (to jest ten zimozielony) którego tak szukałam ;) Jakby coś Gosia to już wiesz kto ma wiciokrzewy i czeka aż sie rozrosną hihi chętnie sie podzielę :mrgreen: Mam nadzieje, ze się zaklimatyzują osłoniłam je od wiatru cegłami przynajmniej na początek :mrgreen: i trzymam za niego kciuki. A ten w środku kupny niech walczy hihi Nie pamiętam jaka to odmiana(mam etykietkę) ale powinna pachnieć i miec owoce;)

Obrazek
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

:oops: bardzo przepraszam Wiolu, więcej się to nie powtórzy ;-) . No tak po tak ciężkiej pracy zasłużyłaś na takie wspaniałości. Jak tylko znajdę wolną chwilkę to spróbuję się tym sadzonkom bliżej przypatrzyć, może i coś porozpoznaje. :lol:
Wiolu to niech Ci rośnie ten wiciokrzew, a ja w odpowiednim czasie wykonam szeroki uśmiech do Ciebie :mrgreen: ( rety mam tylko nadzieję że w zamian za niego nie każesz mi pół swoich hektarów przedziabać z chwastów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
monikam
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 153
Rejestracja: 2008-02-05, 18:49

Post autor: monikam »

dawno mnie tu nie było, mam 200 postów do przeczytania. Wiciokrzewa mam całą pergolę, mogę ciąc, tylko nie wiem, czy nie jest teraz za gorąco. Ukorzenionego nie mam, Harwi zabrała. Jakby co, to pisz na PW, bo w zwykłych postach nie znajdę.
użytkownik usunięty

Post autor: użytkownik usunięty »

No ładnie, ładnie
Nieźle Ci idzie rozwój ;-) Moje gratulacje :-)
Będę zaglądać nadal, jeśli pozwolisz :-)
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

rety mam tylko nadzieję że w zamian za niego nie każesz mi pół swoich hektarów przedziabać z chwastów
hihii chyba, że będziesz chciała :roll:
Ja to zrobiłam z przyjemnością ;) powyżywałam sie na tych chwaszczowiskach :mrgreen: A wdzięczność jaką widziałam na twarzach właścicieli po -niezapomniane uczucie hihi
Będę zaglądać nadal, jeśli pozwolisz
Pewnie zapraszam może będzie co oglądać niedługo ;)
Ukorzenionego nie mam, Harwi zabrała.
- hehe kto pierwszy ten lepszy 8-) :oops:

Dziś po pracy jedziemy kosić - nasze pierwsze koszenie trawniczka i naszej kosiareczki ;) BO w weekend niestety działeczki nie odwiedzimy mamy weselicho znajomych ;)))) a trawka rośnie jak szalona ;-) i powiedziała nam, że do następnego weekendu nie będzie czekać hihi
Awatar użytkownika
dorcia20-84
Zagorzały dyskutant
Zagorzały dyskutant
Posty: 262
Rejestracja: 2008-05-11, 10:24

Post autor: dorcia20-84 »

widac ze prace ida cala para efekt koncowy napewno bedzie powalajacy
taaaaaaaaaaakie pole sama bym chciala miec

podrawiam i slonko kwiatka wysylam
Dotykając Nieba nie zapomnij, ze stoisz na Ziemi



Moj ogrodek
http://forum.poradnikogrodniczy.pl/viewtopic.php?t=436


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lilia0405
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 3614
Rejestracja: 2008-04-23, 22:38

Post autor: lilia0405 »

Fajnie ,powoli Harwi to Twoje "ś........."zamienia się w ogród "SanFransisko",robota idzie jak się należy ,efekt będzie imponujący, skalniaczek super i ta rozmaitość roślinek skalniaczkowych(wyleciało troche grosza z kieszeni :?: :?: :?: )
Awatar użytkownika
sosober
Lubi podyskutować
Lubi podyskutować
Posty: 90
Rejestracja: 2008-01-17, 21:42

Post autor: sosober »

Harwi, Twoje królestwo tak szybko się zmienia!
Ze zdjęcia na zdjęcie coraz piękniej!
Brawo :) :-D :-D
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

wyleciało trochę grosza z kieszeni :?: :?: :?: )
-oj wyleciało, cale szczęście, że troszkę roślinek dostałam od znajomej parę od Moni i Gosi i miskanta od Wiesi i rodzice się wczuli w rolę upiększania mojego poletka za co jestem im wdzięczna. Ale sama też nie oparłam się pokusie zakupów. Wczoraj nabyłam nowe nabytki hihi

Sosober Nie dziękuje, ale ostatnio baaardzo dawno nie byliśmy na działce ciągle jakieś wesela urodziny i wszystko w weekendy hihi Teraz zamierzmy zrobić zielona butkę bo bieganie do lasu mnie już nie interesuje hihi Tylko ten czas :evil:
Awatar użytkownika
piwonia
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1565
Rejestracja: 2007-12-27, 10:02

Post autor: piwonia »

To jak już skończysz się bawić to pokaż co nowego urosło na Twoim polu :?:
Pozdrawiam - Wiesia
zapraszam
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Pewnie niech no ja tylko tam wpadnę z aparatem ;) Może będzie coś do popstrykania :-)
Ancia13

Post autor: Ancia13 »

Będzie ślicznie!

Dużo pracy trzeba włożyć, ale bedzie pięknie.

Zyce powodzenia!


Pozdrawiam, Aneta
Awatar użytkownika
harwi
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 1085
Rejestracja: 2008-01-24, 12:52

Post autor: harwi »

Ancia witaj dzięki za odwiedzinki i życzonka

Ostatnio mało wpadam bo mamy pełne ręce roboty. Pragnę oświadczyć, że rozpoczęliśmy prace budowlane... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale nie domu hihi tylko altanki jak narazie. Jak znajdę chwilkę to wam pokaże fotki jak się prace posuwają jak macie ochotkę. Bo to nie będzie raczej o kwiatkach ale na nie też znajdę miejsce ;)
ODPOWIEDZ