Testowaliśmy TerraCottem! Były darmowe próbki i nagrody

Dowolne tematy, "luźne" pogadanki i trochę relaksu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tadek
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6880
Rejestracja: 2011-10-30, 18:23

Testowaliśmy TerraCottem! Były darmowe próbki i nagrody

Post autor: tadek » 2016-09-18, 15:04

.
Na naszym forum zakończył się właśnie ciekawy test produktu TerraCottem - odżywki doglebowej, połączonej z wieloskładnikowym nawozem i hydrożelem, do stosowania podczas sadzenia, siania lub renowacji zieleni - oszczędzający wodę, przedłużający kwitnienie; połączony z konkursem z atrakcyjnymi nagrodami, w którym za zajęcie pierwszego miejsca laureat otrzymał zestaw nawozów i preparatów o wartości 100 zł.
Natomiast drugie jak i trzecie miejsce gwarantowało otrzymanie nawozów i preparatów o wartości 50 zł.

Hydrożel - co to jest, jak stosować, opinie :arrow:

O szczegółach tego konkursu, przeczytacie w ogłoszeniu zatytułowanym:
Testujemy TerraCottem. Odbierz darmowe próbki! :arrow:

Ale się w tym wydarzeniu działo!

Na imię mam Tadeusz, i jestem jedną z dziesięciu osób która podjęła wyzwanie, i zakwalifikowała się do testu wspomnianego produktu TerraCottem.
Listę pozostałych dziewięciu osób, znajdziecie we wspomnianym ogłoszeniu, do którego prowadzi zamieszczony powyżej link.

Po kwalifikacjach, każdy z testerów otrzymał do przetestowania 500 g. TerraCottem, zamknięty w 5 saszetkach, po 100 gram każda.
5-t.JPG
Do obowiązków testerów należało zademonstrowanie otrzymanych próbek, oraz prowadzenie w okresie trzech miesięcy obserwacji, pisania opinii z tych obserwacji, zamieszczania zdjęć roślin sadzonych z użyciem TerraCottem - publikując je w specjalnie stworzonym do tego celu wątku zatytułowanym:
TerraCottem - jak działa, testy, opinie :arrow:
4-IMG_0877.JPG
Fundatorem próbek TerraCottem, jak i nagród w drugim etapie jest firma MOVENS.
Organizatorem testu i konkursu jest nasz Administrator forum Rafał.

31 sierpnia br. był ostatecznym dniem w którym osoby testujące TerraCottem, mogły zamieszczać opinie o tym produkcie. Po tej dacie wątek został zamknięty.

Tydzień później Administrator Rafał ogłosił laureatów konkursu, typowanych przez fundatora darmowych próbek TerraCottem oraz konkursowych nagród - ufundowanych przez firmę MOVENS.

Ogłoszenie wyników było dla mnie miłym zaskoczeniem, bowiem zająłem - za decyzją jury, pierwsze miejsce. Kolejne drugie i trzecie miejsce zajęli:
  • - 2 miejsce iga51
    - 3 miejsce dziwaczek
Dodatkowo jury przyznało też trzy wyróżnienia - które otrzymali: Elżbieta M, Petrus oraz Krysia.
Osoby te otrzymały niespodziankę w postaci długo działającego nawozu do trawników, który dodatkowo likwiduje mech.

Kolejną dla mnie niespodzianką była możliwość osobistego wyboru nawozów i preparatów firmy Target, realizowanych w naszym forumowym sklepie - reprezentowanego przez firmę MOVENS, do odwiedzenia którego zachęcam wszystkich, a szczególnie tych którzy jeszcze tej witryny nie znają.

Sklep poradnika Ogrodniczego :arrow:

Sklep ten oferuje nie tylko najpotrzebniejsze preparaty nawozowe, środki ochrony roślin czy narzędzia ogrodnicze, ale również i przede wszystkim jest miejscem gdzie możemy zdiagnozować problem chorób doskwierających naszym rośliną, i od razu znaleźć produkt który go rozwiąże.
Ponadto, każdy zakup w tym sklepie - o wartości 100 zł., premiowany jest darmową dostawą.
3-P1230300.JPG
Na moją nagrodę główną zamówiłem:
- Dwa 5l. opakowania BIOHUMUS MAX - HUMVIT-EKO 100% organiczny, pobudzający życie biologiczne gleby, który można stosować przez cały rok. . :arrow: .

- NAWÓZ JESIENNY DO ROŚLIN OZDOBNYCH 1kg TARGET, przygotowuje rośliny do zimy, zwiększający mrozoodporność, ułatwiający wiosenny start i poprawiający plonowanie . :arrow: .

-NAWÓZ EKOLOGICZNY 100DNI DO BORÓWEK 1kg. - nie istnieje ryzyko przenawożenia, zwiększa zdolność absorpcji wody oraz składników odżywczych, zawiera wyłącznie surowce ekologiczne. . :arrow: .

Oraz MIEDZIAN EXTRA 350SC - 15ml TARGET, mający szeroki zakres stosowania, doskonały w walce z chorobami grzybowymi i bakteryjnymi.. :arrow: .
(Miedzianu w przesyłce nie znalazłem)
2-P1230299.JPG
Paczkę otrzymałem priorytetowo. Dostarczona została przez firmę kurierską.
Zapakowana nagroda została przez sklep solidnie zabezpieczona, przez dodatkowe umieszczenie wewnątrz woreczków powietrznych.
1-P1230297.JPG
Na zakończenie dziękuję jeszcze raz firmie MOVENS za darmowe próbki TerraCottem, oraz za cenną i praktyczną nagrodę, która niebawem zostanie spożytkowana.

Dziękuję również naszemu Rafałowi - Administratorowi niniejszego forum za zorganizowanie testu TerraCottem, zakończonego ciekawym konkursem.
Zapraszam do mnie: W ogródku Tadeusza ->>

ODPOWIEDZ