Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1762
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki!

Post autor: rafaloku »

Zapraszam do udziału w teście Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL

10 wybranych osób z naszego forum otrzyma darmowe próbki Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL do przetestowania. Waszym zadaniem będzie napisanie opinii na forum, a autorzy najciekawszych opinii otrzymają cenne nagrody. Najpierw jednak musicie nas przekonać, iż to właśnie Wam należą się próbki Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL do testowania. Szczegóły poniżej!

Obrazek

Co to jest Trawa SAMO zagęszczająca SUBSTRAL

Trawa SAMO zagęszczająca SUBSTRAL zawiera specjalnie wyselekcjonowane nasiona trawy (życica rozłogowa - RPR). Jest to odmiana powstała w wyniku 16 lat badań nad wyhodowaniem najlepszej trawy. Dotąd stosowana tylko na polach golfowych i boiskach sportowych. Teraz dostępna dla każdego ogrodnika!

Czym różni się od zwykłej trawy?

Z nasiona zwykłej trawy wyrasta kępka, która z czasem się rozrasta. I to wszystko. W niesprzyjających warunkach część kępek trawy obumiera i trawnik się przerzedza.

Trawa SAMO zagęszczająca rośnie inaczej. Z każdego nasiona wyrasta kępka trawy, która następnie wypuszcza rozłogi. Z nich wyrastają kolejne kępki trawy. Dzięki temu trawnik szybko się zagęszcza i utrzymuje swoją jakość przez wiele lat.

Obrazek

Ile naprawdę jest warta Trawa SAMO zagęszczająca SUBSTRAL ?
Sprawdzimy to na naszym forum!


10 osób z naszego forum otrzyma opakowania 250g Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL do przetestowania. Fundatorem trawy do przetestowania, jak i nagród w 2 etapie konkursu jest firma Evergreen Garden Poland Sp. z o.o. , właściciel marki SUBSTRAL.

Ważny warunek udziału w teście Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL na naszym forum:
próbki trawy do testowania są przeznaczone dla osób, które w ciągu najbliższego miesiąca mają zamiar dosiewać trawę na trawniku z ubytkami lub będą zakładać trawnik od nowa. Konieczna jest możliwość porównania efektów osiągniętych z Trawą SAMO zagęszczającą SUBSTRAL w stosunku do fragmentu trawnika wysianego bez użycia tej trawy lub w stosunku do wcześniej osiąganych efektów na trawniku.

Harmonogram testu Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL:

Etap I - przyznajemy darmowe próbki

1) Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca 2019. Zgłaszacie się poprzez odpowiedź w tym wątku. Uwaga - czasu jest mało!

2) W zgłoszeniu proszę wyrazić chęć otrzymania Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL do przetestowania, a także uzasadnić dlaczego chcecie je wypróbować. Np. napiszcie jakie problemy z trawnikiem macie, dlaczego trawa SAMO zagęszczająca się Wam przyda, pokażcie zdjęcia jak Wasz trawnik wygląda obecnie.

3) Spośród osób, które umieszczą wpisy wyrażające chęć udziału w teście wybierzemy 10 osób, których zgłoszenia konkursowe będą najciekawsze i najbardziej przekonywujące. Wyboru osób, które otrzymają Trawę SAMO zagęszczającą SUBSTRAL do przetestowania dokona fundator nagród wspólnie z Administratorem Forum.

4) W ciągu 2 dni od zakończenia przyjmowania Waszych zgłoszeń, podamy listę osób, które otrzymają po 1 opakowaniu 250g Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL. Informacja ta zostanie podana w niniejszym wątku, a także przekazana wybranym osobom na PW lub e-mail.

5) Osoby wybrane jako testerzy Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL zostaną poproszone o podanie adresów, na jakie mają być wysłane próbki trawy. Adresy te zostaną przekazane fundatorowi nagród, który wyśle nasiona trawy do osób biorących udział w teście. Udział w konkursie oznacza zgodę uczestnika na przekazanie adresów fundatorowi nagród i wysłanie nagrody na wskazany adres.

Etap II - czekamy na Wasze opinie o Trawie SAMO zagęszczającej SUBSTRAL

6) Osoby, które otrzymają Trawę SAMO zagęszczającą proszone są o pokazanie jej na forum, a także umieszczenie relacji z wysiewu i prowadzenie regularnych obserwacji jak Trawa SAMO zagęszczająca SUBSTRAL wpływa na wygląd trawnika. W tym celu na forum "Trawnik" zostanie utworzony osobny wątek "Trawa SAMO zagęszczająca SUBSTRAL - jak działa, testy, opinie". Na Wasze relacje będziemy czekać do 31 sierpnia 2019r.

7) W wątku z opiniami o Trawie SAMO zagęszczającej mogą wypowiadać się też inne osoby zarejestrowane na forum, które kupiły Trawę SAMO zagęszczającą SUBSTRAL na własną rękę i chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Osoby te na równych prawach z naszymi testerami wybranymi na forum będą brać udział w dalszej rywalizacji o nagrody.

Tu można kupić: zamów Trawę SAMO zagęszczającą w naszym sklepie

8) NAGRODY
Wśród osób, które przedstawią opinie na temat Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL wybranych zostanie 3 autorów najciekawszych opinii i relacji z zastosowania TerraCottem. Wyboru autorów najciekawszych opinii dokona fundator nagród. Osoby te otrzymają:

1 miejsce - zestaw nawozów i preparatów Substral o wartości do 150 zł
2 miejsce - zestawy nawozów i preparatów Substral o wartości do 100 zł
3 miejsce - zestawy nawozów i preparatów Substral o wartości do 50 zł

Odbiór nagrody odbędzie się poprzez możliwość dokonania darmowych zakupów w sklepie naszego poradnika do kwoty równej wartości nagrody. Dzięki temu będziecie mogli sami wybrać, które nawozy i preparaty chcecie otrzymać :-)

9) Uczestnicy testu Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL wyrażają zgodę na publikowanie ich opinii oraz dołączonych fotografii na stronie PoradnikOgrodniczy.pl, na stronach marki SUBSTRAL, w mediach społecznościowych i przy wszelkich materiałach promocyjnych dotyczących Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL.

Zapraszam Was do udziału w naszym teście Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL :-)
Rafał
Awatar użytkownika
malina
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 6615
Rejestracja: 2013-10-26, 09:52

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: malina »

Przystępuję do konkursu by wygrać próbkę trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL do przetestowania i jak widać na załączonych zdjęciach , zakładam trawnik od nowa . Tak do końca nie wiem jaki rodzaj trawy będzie lepszy , może ten konkurs rozstrzygnie moją niepewność. Jak popatrzymy na zdjęcia jest goło i wesoło /czysto / , goło nie będzie jak posieję trawkę , a wesoło jak pięknie , zielono i gęsto wzrośnie .Jak trawa SAMO zagęszczająca będzie wyglądać dla porównania posieję na jednej części ogrodu inną trawę , a na drugiej części trawę SAMO zagęszczającą . By tego dokonać taka próbka trawy powinna trafić do mnie , a później udowodnić sobie , a może i innym o dobrym wyborze i wartości tej SAMO zagęszczającej się trawy SUBSTRAL .
Pozdrawiam .
Załączniki
20190310_104801.jpg
20190310_104841.jpg
20190310_105218.jpg
20190310_105147.jpg
Pozdrawiam z uśmiechem Halina.
Nowy Ogród Maliny
Nowy Drugi Ogród Maliny
jurek61a
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 09:22

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: jurek61a »

Dzień dobry
Zgłaszam gotowość do konkursu trawy Sam Substral którą przetestuj na działce koło Serocka .
Posiadam trzy rodzaje trawy więc to świetne porównanie przy teście.
Pozdrawiam serdecznie
jurek61a
Cinek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 10:00

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: Cinek »

Chciałbym zgłosić swój udział w konkursie trawy samo zagęszczającej. Posiadam wiele ubytków w trawnik, a także planuje powiększyć go co stworzy możliwość wysiewu nowej trawy i porównaniu jej
Pozdrawiam
mar15
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 09:59

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: mar15 »

Zgłaszam gotowość do testu Trawnik ok 100m2.Stanowisko w słoncu,półcien w sąsiedztwo duże brzozy, cień
przy wielkiej lipie Nawadnianie automatyczne. Zdjęcia pewne z zawodu jestem fotografem.Pozdrawiam
hannae
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2019-03-27, 09:50

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: hannae »

dzień dobry; zgłaszam udział w konkursie. Mój trawnik od wielu lat dzielnie walczy o przetrwanie w niełatwych warunkach: bliskość lasu i łąk (chwasty), miejscami trochę mokro, więc po deszczach wilgoć długo się trzyma i sprzyja mchom, a w wyższych częściach trawnika dwie rozrośnięte sosny (odmiana żółta i czarna) spowodowały zacienienia, gdzie trawa co roku słabo (albo wcale) rośnie. Chcę wypróbować tę odmianę trawy zarówno na całkowitych ubytkach, jak i do zagłuszenia mchu. Zamierzam rejestrować (foto) stan trawnika w związku z rodzajem pogody i wysiewem tej odmiany trawy. Pozdrawiam, hannae
magdahb
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 9
Rejestracja: 2012-02-28, 12:10

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: magdahb »

Dzień dobry, chciałabym otrzymać próbkę trawy, która w moim przekonaniu będzie odporna na wydeptywanie przez moje psy :-) Pozdrawiam
Pozdrawiam,
Magda
Janeczka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 10:20

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: Janeczka »

Witam. Mam słabą ziemię piaszczystą i od trzech lat dosiewam trawę, niestety z marnym skutkiem. Dlatego chcę skorzystać z testu darmowej trawy samo zagęszczającej. Jeżeli ona sobie u mnie poradzi to będę was i ten produkt polecać sąsiadom i znajomym.
BogdanS
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 3
Rejestracja: 2010-05-31, 10:45

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: BogdanS »

Poproszę o próbkę trawy SAMO.
Pod koniec lata oraz jesienią moją trawę odwiedzał bardzo uparty kret. Ziemię z kopców częściowo usunąłem, trochą udało mi się zamulić kanały kreta. Teraz po wertykulacji zostały duże "placki" do uzupełnienia.
Chętnie wypróbuję Wasz produkt, do poprawienia wyglądu trawnika.

pozdrawiam - Bogdan
gabaszo
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 10:57

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: gabaszo »

Witam,
Chcialbym tez wziac udzial w testach tej trawy. Chcialbym ja zasaic u mnie na dzialce, w Belgii.
Gleba tu jest znacznie inna niz w PL-- nie daje rady utrzymac przyzwoitego trawnika. Kazda trawa po kilku miesiacach jest wchlonieta przez mech.
Moze ta da rede i bedzie bardziej odpowiednia?

Pozdrawiam
Wieśniaczka
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 10:59

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: Wieśniaczka »

Witam!
Kocham ogród. kocham nowości, kocham wyzwania. Z wielką przyjemnością podejmę się testowi wysiania u mnie w ogrodzie trawy SAMO zagęszczającej. Mam ogromny ogród i dużo miejsca, gdzie trawa mogłaby być przetestowana i spokojnie rosnąc. Może to być miejsce słoneczne, może być miejsce zacienione, może być pod drzewami, czy gdziekolwiek, na górce czy w dolince. Mam ogród o różnorakim podłożu i ukształtowaniu terenu.Dostosuję się całkowicie do Państwa poleceń. Jeżeli będę tą wybraną, będę wdzięczna JA no i mój OGRÓD, który doczeka się czegoś nowego. Uwielbiam "nowinki".
Pozdrawiam
WASZA oddana Wieśniaczka
gozek
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 11:42

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: gozek »

Zgłaszam gotowość do testu Trawnik ok 700m2.Stanowisko w słoncu,półcien w sąsiedztwo dębów, Nawadnianie automatyczne.
lukasz138
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 11:49

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: lukasz138 »

Zgłaszam swój udział do testów trawy samozagęszczającej. Posiadam ok. 400 m^2 trawnika. Co roku, w miejscach "bardziej użytkowanych" trawa schnie i pojawiają się ubytki. Do tej pory radziłem sobie poprzez systematyczne dosiewanie nowej trawy - z różnymi skutkami. Chciałbym zaprzestać corocznych prac i wypróbować nowy gatunek trawy. Chciałbym sprawdzić czy rzeczywiście poradzi sobie z "deptaniem".
anbo6
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 12:05

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: anbo6 »

Witam. Jestem zainteresowany otrzymaniem darmowej próbki trawy zagęszczającej. Mam w tym roku do reparacji ok 60 m2 trawnika. Do tej pory ciężko było utrzymać trawnik od południowej strony. Dożo miejsc było takich gdzie trawa po prostu ginęła.Myślę że może trawa samozagęszczająca byłaby lepszym rozwiązaniem.
mjastrzebska
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-27, 12:20

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: mjastrzebska »

Dzień dobry! Jestem zainteresowana otrzymaniem darmowej próbki trawy zagęszczającej. 4 lata temu po śmierci Teścia wraz z mężem przyjęliśmy na siebie obowiązek dbania o przydomowy ogródek. Choć całe życie zarzekałam się, że na pewno nie będę' babrać się w ziemi', to los zadecydował inaczej, i to na całe szczęście. Odnalazłam pasję, choć bez żadnej wiedzy w tym kierunku. Ten brak wiedzy i niestety czasu spowodował, że od tylu lat walczymy z dziurami i plackami na trawniku, ale bez skutku. Problematyczne miejsca są pod balkonem oraz tam, gdzie dzieci kopią piłkę i bawią się intensywnie z psem. No i jeszcze tam, gdzie niezbyt umiejętnie pozbywałam się chwastów. Informacja o samo zagęszczającej się trawie, to prawie jak objawienie, a że mam naturę skłonną do doświadczeń, to zdecydowanie wolałabym najpierw przetestować próbkę, a dopiero potem ją kupować. Dlatego myślę, że bezpłatna próbka zdecydowanie powinna trafić w moje ręce, a ja ją na pewno dobrze wykorzystam i przy okazji znowu czegoś nauczę się :-) Pozdrawiam. MJ
Zablokowany