Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki!

Zajrzyj tu aby sprawdzić czy aktualnie nie toczą się jakieś konkursy :-)
Andrzej
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-28, 12:03

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: Andrzej »

Zgłaszam gotowość do konkursu trawy Sam Substral,którą będę używać w rejonie Bielska Białej. Mam trawnik dziki poprzerastany chwastami. Chciałbym to uporządkować.Ostatnio wyrosło dużo mchu więc przed zimą wysypałem sporo wapna.Myślę,że nowy rodzaj trawy pozwoli uzupełnić miejsca pozbawione trawy a tam gdzie rosną chwast wyrośnie nowa trawa.W zeszłym roku wysiałem zwykłą trawę kupioną w Leroy ale nic to nie dało.Mój trawnik ma około 300metrów kwadratowych.
birbone73
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-28, 18:48

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: birbone73 »

jestem bardzo ciekawa czy to jest tak jak w reklamie z tą trawą chętnie bym skorzystała z darmowej próbki aby się przekonać.4 lata temu mój ogród był piekny z zieloną trawką ale wpadłam na genialny pomysł przeglądając stronę schroniska był smutny piesek który szukał domku w pięć minut odpaliłam auto i piesek był mój no ale oczyświście pieknej trawki już w moim ogrodzie nie ma ścieżki wydeptane do czarnej ziemi dookoła domu ,trawka powypalana mimo tego że chodzimy na spacery.w tamtym roku próbowałam łatać gotowymi płatami które były w sprzedaży oraz robić dosiewki ale marnie to wszystko wyszło efektu wow nie było.
jarekkk
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 4
Rejestracja: 2019-03-29, 09:27

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: jarekkk »

Wyrażam chęć otrzymania Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL do przetestowania.
Mam trawnik ok. 450 m². Z roku na rok wygląda on gorzej, co roku są "placki" i ubytki, które muszę uzupełniać. Ziemia w większości jest u mnie piaszczysta, mało urodzajna.
Ponadto od dwóch lat zagościły u mnie krety. W tym roku tak się rozbestwiły, że codziennie przybywa ok. 10 – 15 nowych kopczyków.
Postanowiłem więc wymienić trawę na nową, a pod trawnik położyć siatkę przeciw kretom.
Tydzień temu zacząłem zrywać starą trawę i zastanawiałem się jaką kupić nową. W internecie znalazłem artykuły z ofertą trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL. Więc chcę posiać nową trawę sportową, gdyż mam w domu dorastającego syna, który gra na trawniku w piłkę .
Załączniki
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
tomelalt
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-29, 07:39

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: tomelalt »

Witam !
Proszę o szansę przetestowania trawy samozagęszczającej.
Co roku mam problem z tym, że część trawy po zimie wypada i wymaga nieustannych dosiewek.

Pozdrawiam.
Tomasz Ćwiek
Kolodziejska
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-29, 14:35

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: Kolodziejska »

Witam ... Jestem stałym użytkownikiem forum.. Korzystam z porad, które zawsze otrzymuję i je stosuję, za co bardzo dziękuję... min uratowałam sadzonkę jabłoni, którą chciałam już wykopać... Okazało się, że rośnie, a w tym roku pięknie już wypuszcza nowe listki... Działka moja po rodzicach to 20 arów, względnie już ją uporządkowałam, ale problem mam z trawnikiem od strony wejścia, który był założony z płatów 10 lat temu... Niestety susza bardzo go zniszczyła, zrobiłam wertykulację i posiałam nową, ale bardzo zainteresowała mnie ta nowa odmiana i chętnie ją przetestuję, bo boję się, że mimo, iż posiałam nową, mogę mieć ponownie jak w latach ubiegłych place, które nie wyglądają estetycznie... ponadto zarastają mniszkiem i to już tragedia...
pozdrawiam
Halina
Załączniki
55782309_359477017993077_6820319997743595520_n (1).jpg
55600766_748263955567296_966281518915780608_n.jpg
just
Witamy na forum!
Witamy na forum!
Posty: 2
Rejestracja: 2019-03-31, 13:43

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: just »

Dzień dobry,
Wyrażam chęć otrzymania Trawy SAMO zagęszczającej SUBSTRAL do przetestowania. Chciałabym przetestować trawę samo zagęszczającą ponieważ mój ogród to kwiaty i trawa. Jest on moją pasją, której poświęcam cały wolny czas i wiele ciężkiej pracy. Mimo wielu kilkuletnich starań moja trawa nie wygląda tak jak w moich snach, jest w fatalnym stanie :-( . Dzięki Waszym nasionom może to się zmienić dlatego bardzo chciałabym skorzystać z możliwości i wziąć udział w teście.
Pozdrawiam
just
Załączniki
tak wygląda trawnik, możecie mi pomóc go uzdrowić
tak wygląda trawnik, możecie mi pomóc go uzdrowić
trawnik2.jpg
trawnik3.jpg
trawnik4.jpg
Bettiw
Mistrz dyskusji!
Mistrz dyskusji!
Posty: 2404
Rejestracja: 2008-07-21, 11:37

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: Bettiw »

Dzień dobry, chętnie skorzystam z możliwości wzięcia udziału w teście nowej trawy SAMO i stąd moje zgłoszenie. Przemawia do mnie rozrost trawy przez rozłogi, brzmi bardzo zachęcająco i chcę sprawdzić w newralgicznych miejscach. Mój trawnik zajmuje centralną część działki (wokół płotu są rabaty bylinowe, a pod koniec działki warzywnik), służy nam jako miejsce zabaw z wnukami, leżakowania, grillowania, czyli szeroko rozumianego odpoczynku i przyjmowania rodziny. Na trawniku są miejsca wyraźnie słabo wyglądające, pomimo zwiększonej mojej uwagi w podlewaniu i nawożeniu nie wygląda dobrze i ten obszar zajmuje ok 10m2, ponieważ sama splantowałam cały teren więc nie mam pomysłu co jest przyczyną marnego wzrostu trawy. Widzę że to miejsce było by wyzwaniem dla nowej trawy i jestem ciekawa wyników.
received_2064114663889258.jpeg
received_2247894192117850.jpeg
Wiosna rozpoczęta pracami na trawniku, wertykulator wydarł 30 wiader resztek mchu u suchej darni
Ogródek Bettiw z pozdrowieniami od Beaty
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: rafaloku »

Dziękuję wszystkim osobom, które zgłosiły się testu trawy SAMO zagęszczającej Substal :padam: Termin zgłoszeń dla osób chętnych na otrzymanie darmowych opakowań trawy minął, zamykam zatem wątek. Zgodnie z regulaminem niebawem podamy listę osób, które otrzymają trawę do testowania. Myślę, że do wtorku będzie to już ogłoszone na forum ;-)
Rafał
Awatar użytkownika
rafaloku
Administrator
Posty: 1871
Rejestracja: 2007-12-06, 18:23

Re: Test TRAWY samo ZAGĘSZCZAJĄCEJ. Rozdajemy darmowe próbki

Post autor: rafaloku »

Witajcie ponownie!

Dziękuję bardzo za tak liczne zgłoszenia do udziału w naszym teście trawy SAMO zagęszczającej Substral.

Podaję listę osób, które otrzymają próbne opakowania trawy do testowania:

1. malina
2. Asterix
3. Elżbieta M
4. Ben 71
5. jarekkk
6. Kolodziejska
7. just
8. Bettiw
9. dreamboat
10. sylwia_zw

Prośbę o podanie adresów wyślę do Was e-mailem. Jeżeli ktoś nie poda adresu w ciągu 7 dni, to trawę przyznamy innej osobie.

Na forum jest już otwarty wątek na opinie o trawie i relacje z Waszych testów: Trawa SAMO zagęszczająca Substral - test na forum, opinie

Czekamy zatem na Wasze relacje. Powodzenia podczas wysiewu trawy! :ok:
Rafał
Zablokowany